Až na nepříjemnou dvojici recepčních při check-inu to bylo všechno fajn.
StravaHotel nabízí pouze snídani. Musím podoktnout dobrou kávu z kávovaru. Dále různé čaje, slané i sladké pečivo, palačinky, vejce, slanina, saláty a müsli, zkrátka od všeho něco.
Požádali jsme o snídani s sebou v den odjezdu. V balíčku pro každého byly dva kusy pečiva se šunkou a sýrem, vejce natvrdo, dva kusy sladkého pečiva, voda, jablko. Byly jsme s balíčkem spokojeni.
UbytovaniePokoj malý, útulný, dostačující. Chybí mini bar, ale k dispozici na pokoji je rychlovarná konvice, k ní čaj v sáčku a káva v prášku, dále lahev vody za poplatek. V koupelně záchod a sprchový kout - velmi stísněný. Po celém hotelu příjemná vůně. K dispozici dva výtahy. Recepce má vše co je třeba (dostatek prostoru, přihrádky na odložení kufrů, pohodlné sedačky, lobby bar).
SlužbyPři příjezdu jsme narazili na dvojici nepříjemných recepčních, kteří nás poslali pryč, jelikož jsme přišli o 1 hodinu dříve, než byl check-in, který mimochodem není v pokynech nikde uveden!
Pak už ale byli jen samí velmi příjemní recepční, jak během pobytu, tak při check-outu. Vynahradili to.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate