Jan Š.
Overená recenzia Dátum pobytu: Apríl 2025
Celkový dojem z dovolené spíše dobrý - když pominu nevyhovující ubytování. viz níže.
Celkový dojem z dovolené spíše dobrý - když pominu nevyhovující ubytování. viz níže.
Strava dobrá, i lobby bar
UbytovanieVelmi malý pokoj, nejmenší co jsme kdy byli, bez skříní, minimální úložno prostory, ale ÚPLNĚ nejhorší byla úzká postel - pro dva naprosto nevyhovující. Titanic Comfort nikdy více.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







