Parquemar Kanárske ostrovy, Gran Canaria, Playa del Inglés
Jaromír Švarc
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Hana Blažejová
Overená recenzia Dátum pobytu: Apríl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Velmi pěkná dovolená. Byla jsem s kamarádkou v červnu, moře bylo chladné, ale s tím jsme počítaly a za pár dní jsme si i zvykly. Jinak vše bezvadné, všude čisto, květiny atd. Podotýkám, že jsme vybraly ubytování bez stravy s tím, že se sami o sebe postaráme a nebyl to problém. Hotel je pro nenáročné klienty, úklid byl prováděn denně, ručníky vyměňovány, u hotelového bazénu se denně uklízelo,nic nám vlastně nescházelo,.
Velmi pěkná dovolená. Byla jsem s kamarádkou v červnu, moře bylo chladné, ale s tím jsme počítaly a za pár dní jsme si i zvykly. Jinak vše bezvadné, všude čisto, květiny atd. Podotýkám, že jsme vybraly ubytování bez stravy s tím, že se sami o sebe postaráme a nebyl to problém. Hotel je pro nenáročné klienty, úklid byl prováděn denně, ručníky vyměňovány, u hotelového bazénu se denně uklízelo,nic nám vlastně nescházelo,.
Pláž byla asi 1 km vzdálena od hotelu, ale byla to vlastně vždy příjemná procházka. Na pláži je sice dostatek lehátek a slunečníků , ale samozřejmě za poplatek. Kde jsou ty doby, kdy jsme platily na Kanárech na set (deštník + 2 lehátka) 6 Euro, nyní je to 8 Eur a na pláži Amaderos dokonce 10 Eur. Tyto ceny pokládám za příliš vysoké. Na Kanárech (Gran Canaria) jsem už byla několikrát , ale vždy tam nějaká obsluha pláže natáhla sítě před řady lehátek tak, aby vítr od moře nesekal do těla. I nyní tam byly připravné kovové kolíky a stočené sítě, ale obsluha nikde.
Můžete namítnout, že mám tedy jezdit tam , kde vítr nežene písek a nepíchá Vás to. Je to pravda. Ale na Kanárech se mi líbí to, že je tam stále krásné počasí ( tedy jedete na jistotu), máte kam se podívat a co poznávat, domluvíly jsme se dobře i s naší nepříliš dobrou němčinou, všude je čisto a hlavně - cítím se tam bezpečně. V dnešní době považuji právě hledisko bezpečnosti za důležitější, než kdy jindy v minulosti.
Jak jsem již výše uvedla, stravu jsme si zajištovaly sami, proto úroveň hotelového stravování nemohu hodnotit.. Všude v okolí hotelů jsou malé supermarkety , kde lze nakoupit vše potřebné a vlastně nic není zapotřebí tahat z nějaké dálky. V poledne jsme vždy zašly do nějaké restaurace na pláži a daly si něco dobrého.
Jinak jsme podnikaly výlety autobusem a na jednou jsme využily nabídky delegáta na okružní výlet kolem ostrova.
I tyto výlety se vydařily.
Jednoduché a čisté ubytování v centru města a přesto v klidu.
SlužbyOd hotelu jsme požadovaly pouze ubytování a k tomu nemám připomínek. V recepci byl příjemný personál.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 614 € za os.



