Apartmán Calypso Grécko, Olympská riviéra, Paralia
norbert B.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
norbert B.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Roland V.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Blazena Vanini
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Lenka S.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
výborná dovolená
výborná dovolená
Andrea Turi
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Velmi jsme si užili dovolenou, u apartmánu byli velmi milí. Jako doplnění bych chtěl uvést, že hodnocení 5 hvězdiček za stravování vzniklo proto, že jsme nevyužívali polopenzi ani plnou penzi, takže na tuto otázku nemohu odpovědět a není možnost odpovědět odpovídajícím způsobem, tedy vůbec.
Velmi jsme si užili dovolenou, u apartmánu byli velmi milí. Jako doplnění bych chtěl uvést, že hodnocení 5 hvězdiček za stravování vzniklo proto, že jsme nevyužívali polopenzi ani plnou penzi, takže na tuto otázku nemohu odpovědět a není možnost odpovědět odpovídajícím způsobem, tedy vůbec.
Moře bylo plné živých a odtržených plovoucích rostlin, které nebyly každý den uklízeny, když byly vyplaveny na břeh. (Nezpůsobily to velké vlny nebo bouře, protože vlny větší než 35 cm během celého týdne nebyly.) Na pláži přetékal odpad z odpadkových košů. Povrch vody občas pěnil bublinkami, barva vody byla mírně hnědá. Průhlednost byla pouze asi 60-80 cm. Moře mělo "vůni", která měla i zápach. Přesto jsme si s třemi malými dětmi užili pobyt, protože jsme měli štěstí, že jsme jeli vlastním autem, takže jsme mohli navštívit krásné pláže v okolí do 20-50 km. Tam nás čekala krásná čistá průzračná mořská voda a písečné, drobně štěrkové pobřeží.
StravaNebyl.
UbytovanieVelmi čistá a upravená zahrada, zvlášť se mi líbilo, že tam bylo oplocení, což je výhoda pro rodiny s malými dětmi. Nebyl problém, kolikrát jsme zavírali bránu... Pokoje byly čisté.
SlužbyLíbilo se mi, že po opuštění pokoje byl v předsíni k dispozici mrazák, který mohl kdokoli využít, a také umyvadla se sprchou a WC.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Veronika Gregorová
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2009 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Mária Drótos
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Všechno šlo hladce. Byl to skvělý dovolená.
Všechno šlo hladce. Byl to skvělý dovolená.
Ubytování bylo čisté, pěkné a uklizené.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bettina B.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkově jsem byl s cestou spokojený. Ubytování mělo velmi dobrou polohu. Pláž byla asi 5 minut daleko, poměrně čistá. Možností nákupu je dost, včetně malých obchodů na několika místech, Lidl je asi 2 minuty daleko. Restaurací je hodně, pracují zhruba na stejné úrovni, nejvíce jsme byli spokojeni s restaurací Molo. V Paralii není mnoho památek, možná jen kostel. Ale pro ty, kdo chtějí celý týden plavat a odpočívat na pláži, je to vynikající destinace.
Celkově jsem byl s cestou spokojený. Ubytování mělo velmi dobrou polohu. Pláž byla asi 5 minut daleko, poměrně čistá. Možností nákupu je dost, včetně malých obchodů na několika místech, Lidl je asi 2 minuty daleko. Restaurací je hodně, pracují zhruba na stejné úrovni, nejvíce jsme byli spokojeni s restaurací Molo. V Paralii není mnoho památek, možná jen kostel. Ale pro ty, kdo chtějí celý týden plavat a odpočívat na pláži, je to vynikající destinace.
Jana K.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Velmi malý pokojík, velmi skromně zařízený kuchyňský kout, dveře do koupelny nešly zavírat. Celkově bylo vidět, že se do vybavení mnoho neinvestuje, ale všechno bylo čisté a funkční.
Velmi malý pokojík, velmi skromně zařízený kuchyňský kout, dveře do koupelny nešly zavírat. Celkově bylo vidět, že se do vybavení mnoho neinvestuje, ale všechno bylo čisté a funkční.
Pláž velká, písečná s množství barů a volnočasových aktivit. Příjemný vstup do moře.
StravaV hotelu Platon, kde jsme dostali 10% slevu vaří výborně, v ceně je i ouzo a dezert.
UbytovanieUbytování dost stísněné, ale čisté. Docela velký balkón vše zpříjemnil.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Mirka B.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jitřenka Marková
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
bezva dovolená
bezva dovolená
Pláž se mi moc líbila, je velká a i když se sešlo hodně lidí, nebyla přeplněná, Písek je hrubý takže se nelepí a ani při větru nelítá. Voda byla příjemně teplá ale nebyla průzračná, asi právě proto, že je písčitý břeh.
Stravastravovala jsem se z vlastních zásob, ale v městečku je velká možnost si něco dobrého koupit a v taverně naproti ubytování se dobře vaří
Ubytovaniepokoj pěkný, čistý a světlý, pouze koupelna malá, sprchový kout bez závěsu, takže při sprchování voda až v pokoji, a bez ručníků.
Službypaní majitelka se moc nestará, na převlečení dostanete v půli pobytu silonovou tašku s čistým povlečením a "urob si sám". Úklid pokoje je taky na rekreantovi. Mně to třeba nevadilo, jen konstatuji. A jinak to bylo všechno v pohodě.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Pavlina H.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Místo není příliš turistické, na jednu stranu fájn, že jsme byli obklopeni zejména řeckými studenty a místními lidmi, na druhou stranu, tam nebylo kde zajít, žádná restaurace s mořskými plody, či specialitami (max pizza za 13 euro), ani půjčovny kol, skuktrů,dokonce ani pohledy a známky neměli :D. Pro rodiny s dětmi fajn poklidná dovolená s krásným mořem, pláží. Pro aktivnější dovolenou to ale není, zábavu zachraňoval blážový bar, který fungoval na 100%, příjemná obsluha, posezení, o víkendu živá hudba. Dohromady tolik nedokonalostí, až se nám to líbilo
Místo není příliš turistické, na jednu stranu fájn, že jsme byli obklopeni zejména řeckými studenty a místními lidmi, na druhou stranu, tam nebylo kde zajít, žádná restaurace s mořskými plody, či specialitami (max pizza za 13 euro), ani půjčovny kol, skuktrů,dokonce ani pohledy a známky neměli :D. Pro rodiny s dětmi fajn poklidná dovolená s krásným mořem, pláží. Pro aktivnější dovolenou to ale není, zábavu zachraňoval blážový bar, který fungoval na 100%, příjemná obsluha, posezení, o víkendu živá hudba. Dohromady tolik nedokonalostí, až se nám to líbilo
Pokoj nebyl čistě uklizen. Od podlahy, špinavého nádobí, zaprýskaných kachliček, atd...
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jan Budovič
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Attila Szabó
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkově se nám dovolená povedla, i přes ne zcela ideální počasí. Kromě koupání jsme si naplánovali i několik výletů. Najatí průvodci nám v tom příliš nepomohli. Rozhodně se nám snažili vnutit pouze to, co nabízeli. Tyto programy jsou minimálně o 30 % dražší než fakultativní výlety organizované místními agenturami. Místní mají z turistů poměrně zjevně dost, i když to může být také způsobeno koncem sezóny.
Celkově se nám dovolená povedla, i přes ne zcela ideální počasí. Kromě koupání jsme si naplánovali i několik výletů. Najatí průvodci nám v tom příliš nepomohli. Rozhodně se nám snažili vnutit pouze to, co nabízeli. Tyto programy jsou minimálně o 30 % dražší než fakultativní výlety organizované místními agenturami. Místní mají z turistů poměrně zjevně dost, i když to může být také způsobeno koncem sezóny.
Pláž je písčitá. Lehátka lze využít v místním baru za konzumaci. V moři bylo spousta medúz (nepůsobily příliš bolest, ale způsobovaly nepříjemné štípnutí). To prý bylo jen letos...
StravaNežádali jsme.
UbytovanieUbytování je obecně přijatelné (budova je nová a vypadá dobře), ale pokoje pro 4 osoby jsou malé a nejsou dostatečně vybavené (malá kuchyň, málo nádobí, malá skříň, není kde si sednout k jídlu). Majitelé apartmánu také nevynikají zvláštní vstřícností, což korunovali svým nevhodným chováním při odhlášení.
SlužbyV podstatě neposkytuje žádné služby.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
S vším jsme byli velmi spokojeni
S vším jsme byli velmi spokojeni
Byli jsme soběstační
UbytovanieVelmi pěkný a čistý apartmán, milé přivítání. Vybavení apartmánu odpovídalo popisu.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Hana Svobodová
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dobré
Dobré
výborná
Stravavlastní-špatně zásobené supermarkety
UbytovanieVýborné
Službyvýborné
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Barbara Ewa M.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2023
Klid a pohoda, úžasní usměvaví lidé, Řekové mluvící polsky, angličtina opravdu nebyla potřeba, skvělé dojmy. Toto místo je pro ty, kteří se chtějí dostat pryč od davu lidí, hluku, neustálého závodu. Skvělá organizace kanceláře. Jsme velice potěšeni.
Klid a pohoda, úžasní usměvaví lidé, Řekové mluvící polsky, angličtina opravdu nebyla potřeba, skvělé dojmy. Toto místo je pro ty, kteří se chtějí dostat pryč od davu lidí, hluku, neustálého závodu. Skvělá organizace kanceláře. Jsme velice potěšeni.
Skutečnost je kamenitá, ale chůze po pláži vede ke skvělým místům. Stojí za to jít
StravaSami jsme jedli, co jsme chtěli. Mořské plody, výborné kalamáry plněné feta sýrem, rajčata a papriky, med :) Saganaki, suflé, pita chléb, moc na seznam a už se mi sbíhají sliny.
UbytovanieČistý, přátelský majitel. Je zde byt s kuchyňským koutem a koupelnou. Co se mi líbilo, každý apartmán měl po návratu z pláže vlastní sušák a mokré věci.
SlužbyJsem šťastný.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Szandra B.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Přátelský malý apartmán umístěný v klidném prostředí. Celkově bych se sem kdykoli vrátil!
Přátelský malý apartmán umístěný v klidném prostředí. Celkově bych se sem kdykoli vrátil!
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Apartmán byl takový, jaký byl na fotkách, dostali jsme to, za co jsme zaplatili. Měl bych ale jednu poznámku, že po 3-4 dnech byl internet dostupný jen dole v hale nebo na chodbě, přestože v prospektu bylo uvedeno, že je k dispozici. Další věc je, že i když jsme byli tři v jednom pokoji, jeden člověk se musel oblékat z kufru, protože se do skříně nevešly všechny věci. Podle mých informací má Anesis a Villa Thallasa stejného majitele, na Anesis si mnoho lidí stěžovalo, že pokoje a postele jsou menší, terasa je menší a vybavení je také chudší.
Apartmán byl takový, jaký byl na fotkách, dostali jsme to, za co jsme zaplatili. Měl bych ale jednu poznámku, že po 3-4 dnech byl internet dostupný jen dole v hale nebo na chodbě, přestože v prospektu bylo uvedeno, že je k dispozici. Další věc je, že i když jsme byli tři v jednom pokoji, jeden člověk se musel oblékat z kufru, protože se do skříně nevešly všechny věci. Podle mých informací má Anesis a Villa Thallasa stejného majitele, na Anesis si mnoho lidí stěžovalo, že pokoje a postele jsou menší, terasa je menší a vybavení je také chudší.
Pláž není od apartmánu daleko, asi 200-300 metrů. Voda byla, když byly větší vlny, docela špinavá. Pláž je docela přeplněná.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Imréné Papp
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
V zásadě jsme se cítili dobře.
V zásadě jsme se cítili dobře.
Pláž byla dobrá a čistá, byli jsme mimo sezónu, nebylo tam přeplněno.
StravaByli jsme soběstační.
UbytovanieBylo to blízko moře, ale vybrali jsme si pokoj s výhledem na moře z boku a byl na opačné straně než moře.
SlužbyDostali jsme to, co bylo uvedeno v popisu.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Béla Kovács
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Letos jsme byli v tomto apartmánu pětkrát.
Letos jsme byli v tomto apartmánu pětkrát.
Přímo na pláži. Pláž a moře jsou vynikající
Stravanebylo
Ubytovaniepoměr ceny a hodnoty je vhodný
Službywifi,klima,televize
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate