Studio San Giorgio Grécko, Olympská riviéra, Paralia
Zdenka L.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
Zdenka L.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Renata Garbaczewska
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Velmi milí a ochotní majitelé hotelu, velmi dobré podmínky.
Velmi milí a ochotní majitelé hotelu, velmi dobré podmínky.
Pláž ve městě je velmi kamenitá, v okolí jsou dvě krásné pláže, s drobnými oblázky, lehátky.
StravaJídlo podávané hostiteli bylo chutné, bohaté a chutné.
UbytovaniePohodlná ložnice v patře, ventilátor chladící místnost.
SlužbyHostitelé hotelu byli velmi nápomocní, pokoje čisté.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Katalin Erzsébet P.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Naše dovolená byla dobrá, ale ne díky místnímu průvodci, ale protože jsme si programy organizovali sami. S cestou také byly problémy, protože autobus jedoucí před námi se porouchal. Řidiči se snažili pomoci, ale marně. Kvůli tomu jsme na hranicích stáli několik hodin, než jsme je překročili. Takže jsme do cíle dorazili mnohem později.
Naše dovolená byla dobrá, ale ne díky místnímu průvodci, ale protože jsme si programy organizovali sami. S cestou také byly problémy, protože autobus jedoucí před námi se porouchal. Řidiči se snažili pomoci, ale marně. Kvůli tomu jsme na hranicích stáli několik hodin, než jsme je překročili. Takže jsme do cíle dorazili mnohem později.
Pláž je snadno k nalezení, je velmi přeplněná, ale bylo možné najít místo.
StravaNebyla zajištěna strava, o naši stravu jsme se starali sami.
UbytovanieO apartmánu Elli mohu napsat jen to, že je pod kritiku. Paní domácí je velmi milá po svém způsobu. Naše pokoj byl v podkroví bez izolace, bylo to hrozné, vzduch tam nebyl. Kuchyňské vybavení bylo také velmi, velmi nedostatečné, sklenice tam nebyly, koupili jsme si je v obchodě, abychom mohli pít. Jeden plotýnkový vařič nefungoval, ale ten vyměnili. Pro nás to bylo zklamání, toto ubytování už určitě nenavštívíme.
SlužbyNic takového nebylo.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Ferenc Szetei
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Šli jsme si odpočinout, takže říkám, že cesta splnila svůj účel. :-) Problém byl hlavně s místní pobočkou, u které jsem byl velmi zklamán. Dosud jsem nikdy neměl problém s místní pobočkou, ale tentokrát to bylo docela velké. Kdo nás přivítal, byla milá mladá dáma, myslím, že jsme byli její první hosté, protože na téměř nic nedokázala odpovědět, ale na její obranu musím říct, že vždycky požádala o radu kolegyni nebo šéfa, kteří tam byli s ní. S ní nebyl problém, ale s tou druhou dámou už byl vážnější problém. Její výraz byl po celou dobu, jako by nenáviděla turisty a už ji to všechno nudilo. Po příjezdu večer v 20 hodin bylo setkání, kde nám představili možnosti odpočinku a odpověděli na naše první otázky. Absolutně mi nevadilo, že spolu mluvili rumunsky a ne anglicky, možná proto, abychom nerozuměli, ale můj partner rozuměl a na jednu naši otázku tato dáma reagovala tak, že my hosté nemáme kňourat, nevymlouvat se, ale přijmout věci tak, jak jsou, a radovat se z nich. Samozřejmě mezitím ten zvláštní výraz všechno řekl. Nerozumím, jak může člověk dojít tak daleko, když žije z turistů. Věřím, že je určitě hodně stěžování a nároků ze strany lidí, ale víme, že práce s lidmi je nejtěžší práce. Ale to, že se snaží komunikovat v jazyce, kterému ostatní nerozumí, a před očima lidí si dovolí takový styl chování... Vím, že na místo, kde je tento partner, už nikdy nepůjdu. To určitě bude součástí mých dotazů, když budu hledat cestu pro sebe.
Šli jsme si odpočinout, takže říkám, že cesta splnila svůj účel. :-) Problém byl hlavně s místní pobočkou, u které jsem byl velmi zklamán. Dosud jsem nikdy neměl problém s místní pobočkou, ale tentokrát to bylo docela velké. Kdo nás přivítal, byla milá mladá dáma, myslím, že jsme byli její první hosté, protože na téměř nic nedokázala odpovědět, ale na její obranu musím říct, že vždycky požádala o radu kolegyni nebo šéfa, kteří tam byli s ní. S ní nebyl problém, ale s tou druhou dámou už byl vážnější problém. Její výraz byl po celou dobu, jako by nenáviděla turisty a už ji to všechno nudilo. Po příjezdu večer v 20 hodin bylo setkání, kde nám představili možnosti odpočinku a odpověděli na naše první otázky. Absolutně mi nevadilo, že spolu mluvili rumunsky a ne anglicky, možná proto, abychom nerozuměli, ale můj partner rozuměl a na jednu naši otázku tato dáma reagovala tak, že my hosté nemáme kňourat, nevymlouvat se, ale přijmout věci tak, jak jsou, a radovat se z nich. Samozřejmě mezitím ten zvláštní výraz všechno řekl. Nerozumím, jak může člověk dojít tak daleko, když žije z turistů. Věřím, že je určitě hodně stěžování a nároků ze strany lidí, ale víme, že práce s lidmi je nejtěžší práce. Ale to, že se snaží komunikovat v jazyce, kterému ostatní nerozumí, a před očima lidí si dovolí takový styl chování... Vím, že na místo, kde je tento partner, už nikdy nepůjdu. To určitě bude součástí mých dotazů, když budu hledat cestu pro sebe.
K pobřeží se dalo dojít pěšky, ale nebylo to daleko. Bohužel bylo pobřeží katastrofální. Lidský odpad a písek byl plný splavenin. Nějaké trny nebo bobule mohly být plody rostliny, a ty také nesebrali, ale na několika místech je zamíchali do písku. Ostrá bolest několikrát, když při hře nebo chůzi bolest zasáhla chodidlo až do mozku. Voda v moři je bohužel také špinavá. Podél pobřeží rostla nějaká rostlina, ve vodě bylo hodně splavenin a ani v půl těla hluboké vodě nebylo skoro vidět na dno. Medúzy už byly, ale to je běžné, stejně jako jejich štípnutí, které mě úspěšně štíplo během plavání.
StravaByli jsme v apartmánu bez stravy.
UbytovaniePoměrně vše bylo v pořádku, za tu cenu, za kterou jsme jeli, člověk nemůže čekat víc, ale nebyl žádný zvláštní problém.
SlužbyKuchyně byla relativně dobře vybavená a v skříních bylo dost místa pro naše oblečení a věci. Bylo to v pořádku.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Marcela Brodová
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená překročila naše očekávání, byli jsme velni spokojeni, zvlášt s organizaci a zajištěním veškerých výletů a potřeb a to především ze strany delegátů, kteří se o nás starali s neskutečným nasazením a přesností a taky byli velice ochotni zodpovědět každou naši zvídavou otázku. Zároveň hodnotíme kladně vyřízení všech dokladů přes email i celkové odbavení. Fakt dáváme jedničku s hvězdičkou, jako velice spokojení rekreanti. Jen tak dál....
Dovolená překročila naše očekávání, byli jsme velni spokojeni, zvlášt s organizaci a zajištěním veškerých výletů a potřeb a to především ze strany delegátů, kteří se o nás starali s neskutečným nasazením a přesností a taky byli velice ochotni zodpovědět každou naši zvídavou otázku. Zároveň hodnotíme kladně vyřízení všech dokladů přes email i celkové odbavení. Fakt dáváme jedničku s hvězdičkou, jako velice spokojení rekreanti. Jen tak dál....
Vadili mi kuřáci na pláži, kteří odhazovali nedopalky všude, s tím by se mělo něco udělat. Jinak píščitá pláž s pozvolným vstupem do moře - ideální pro neplavce a rodiny s dětmi. Voda teploučká.
StravaMěli jsme stravu mimo hotel, ale kvalitní.
UbytovanieČisté, uklizené, příjemné.
SlužbyVynikající. Majitel měl přátelský a příjemný přístup
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Sándor Bencs
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Byly tam drobnosti, které byly rušivé! Například odvod odpadní vody nebyl správně vybudován, protože do monoblokové nádrže bylo pouštěno málo vody, a tak nebyl dostatečný tlak a proud vody dolů, aby všechno odnesl. Zákaz házení papíru do záchodu je pak pochybné ohledně základů fungování anglického WC! Pro 2 osoby 1 vidlička! Kuchyňská část s vestavěnou varnou jednotkou je na klasických základech vyhovující, ale pro normální vaření nevhodná. Celkově, protože jsme už byli na podobných cestách, hodnotím ubytování jako průměrné! Naše postel se třetí noc kvůli kvalitě materiálu propadla a osobně jsem se snažil chybu opravit, což se částečně podařilo! Dva jsme vážili celkem 180 kg a nezatěžovali jsme ji manželskými pohyby!
Byly tam drobnosti, které byly rušivé! Například odvod odpadní vody nebyl správně vybudován, protože do monoblokové nádrže bylo pouštěno málo vody, a tak nebyl dostatečný tlak a proud vody dolů, aby všechno odnesl. Zákaz házení papíru do záchodu je pak pochybné ohledně základů fungování anglického WC! Pro 2 osoby 1 vidlička! Kuchyňská část s vestavěnou varnou jednotkou je na klasických základech vyhovující, ale pro normální vaření nevhodná. Celkově, protože jsme už byli na podobných cestách, hodnotím ubytování jako průměrné! Naše postel se třetí noc kvůli kvalitě materiálu propadla a osobně jsem se snažil chybu opravit, což se částečně podařilo! Dva jsme vážili celkem 180 kg a nezatěžovali jsme ji manželskými pohyby!
Györgyné Schmidt
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Pláž byla velmi dobrá, byla blízko a krásně čistá.
Pláž byla velmi dobrá, byla blízko a krásně čistá.
Přístup byl dobrý, pláž byla hezká a čistá.
UbytovaniePokoj byl velmi puritánní, postel byla nepohodlná. Kuchyňské vybavení bylo nulové, ani čaj se nedal připravit (1 plastová mísa, 1 zrezivělý výlevka a jeden půllitrový hrnec, 2 sklenice na vodu, 1 hrnek, 2 mělké a 2 hluboké talíře). Problém způsobil tlak vody. Bylo legrační, že úklid nebyl, v koupelně nedali ani hadr na vytírání nebo ručník na rozlité vodě, pokud bylo potřeba vytřít podlahu v koupelně, všichni používali mop uložený na chodbě :-( Výhled: 6 m od sousedního balkonu, vždy mi přišlo na mysl „čau KÁ“ (Temný policajti). Nelíbilo se mi to!
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Šenková Klára
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Kateřina M.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Vendula Mojzesová
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
lze si pronajmout lehátka a slunečník, též možné používat kdekoliv vlastní slunečník, pláž písčitá,nepřelidněná, prostorná pro plážové hry, moře klidné a bez krabů, pozvolný vstup
Stravastravování vlastní, na apartmánech základní nádobí včetně vařiče, pitná voda z Olympu
Ubytovanievelmi pěkné, čisté, nově vybavené apartmány s výhledem na hory a zeleň, v klidném prostředí na okraji městečka, asi 7 min od moře,
Službylze dokoupit klimatizaci, po požádání nám byla obratem zprovozněna.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Renata Havlínová
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Vzdálená asi 250 m od apartmánu. Dostatečně velká a živá. Moře bylo čisté a teplé.
StravaMožnost vlastního vaření. V okolí najdete velké množství taveren, kde se dá za rozumnou cenu najíst.
UbytovanieOdpovídá zaplacené ceně zájezdu, pěkné, čisté pokoje s TV ( klimatizace za poplatek, ale CK předem uváděla). V kuchyni chyběla klimatizace a varná konvice. Jinak vše dostačující. Během dne i noci byl všude klid.
SlužbyDobré.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Marta Tauchmanová
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2010 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Pláž byla dost špinavá, odpadky se skoro vůbec neuklízely, trávu a bordel z moře také ne.
Bohužel ten nepořádek dělají lidi, ale správce turistického střediska by měl zajistit dostatečný úklid.
Stravovali jsme se sami, je tam teď podstatně dráž, než u nás, občas jsme si uvařili, občas zašli do taverny. Pokud bychom přepočítavali, co tam kolik stojí, nic bychom si nekoupili. Takže nás to stálo tolik, jak u nás ve 4hvězdičkovém hotelu.
UbytovaniePokoj celkem slušný. Paní domácí jsme viděli při příjezdu a při odjezdu, koukala na nás dost nevraživě, s čímž jsem se ještě nikdy v Řecku nesetkala, spíš na opak. Chodbu za celou dobu našeho pobytu nikdo neuklízel, tak to zrovna moc pěkně nevypadalo.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Éva Flaskó
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dobře jsme si užili dovolenou
Dobře jsme si užili dovolenou
Pláž je vzdálená 50 m od ubytování. Čistota vody je proměnlivá. Občas voda na pláž přináší hodně zelených rostlin.
StravaKromě ubytování jsme nedostali žádné stravování.
UbytovanieVzhledem k ceně byla kvalita ubytování velmi dobrá.
SlužbyKromě ubytování jsme nedostali žádné služby.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Skvěle to dopadlo, nebyla na tom žádná známka krize
Skvěle to dopadlo, nebyla na tom žádná známka krize
Břeh byl vzdálený 30 metrů od pláže.
UbytovaniePoměr cena/výkon byl neuvěřitelně dobrý!
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolenka bola ako vzdy skvela, lokalitu poznam odmalicka, takze viem, co nas tam caka, je to srdcovka a vzdy sa tam s radostou budeme vracat.
Dovolenka bola ako vzdy skvela, lokalitu poznam odmalicka, takze viem, co nas tam caka, je to srdcovka a vzdy sa tam s radostou budeme vracat.
Prve dni troska spinavsia voda, viac rias, viac, ako sama poznam, ludi velmi vela, pre niekoho velmi odpudzujuce. Nam sa stacilo prejst kusok dalej a mali sme siroku krasnu plaz, malo ludi a bolo nam skvele, pre deti dokonale miesto, dlho plytka voda, po dvoch dnoch sa aj riasy vycistili tak, ze voda bola skvela.
StravaUbytovanie bez stravy, pripravovali sme si len ranajky na izbe, jeden krat aj obed. Inak stravovanie mat kupene v tejto lokalite je maximalna zbytocnost. Plno moznosti, kde sa lacno a skvele najest, uzit si pohostinnost tamojsich ludi.
UbytovanieUbytovanie ciste, novo prerobene, majitel velmi mily, uzasny clovek, mozno by bolo fajn troska viac riadov a prislusenstva v kuchynke (odkvapkavac, panvica, kvalitnejsi nozik) a viac odkladacieho priestoru by tiez nezaskodilo, ale v globale ale vsetko v poriadku, boli sme velmi spokojni.
SlužbyUbytovanie bolo super, za danu cenu clovek cakal omnoho menej z minulorocnych skusenosti, samozrejme ubytovanie bez sluzieb, vsetko sme si riesili sami, ale majitel stale k dispozicii, ked cokolvek, uzasny mily clovek, nepotrebovali sme nic riesit, ale som presvedcena, ze by vysiel v ustrety, keby nieco potrebujeme. Vsetko bolo nove, prerobene, krasne a ciste.
Monika M.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkovo sme si dovolenku užili až na nejakú menšiu nezhodu s delegátkou , inak sme si s ňou rozumeli .
Celkovo sme si dovolenku užili až na nejakú menšiu nezhodu s delegátkou , inak sme si s ňou rozumeli .
Piesočná ,pozvoľný vstup do mora čo sa nám páčilo , väčšinou čisté more ,až na posledné dni , kedy bolo špinavé ,a boli v ňom samé riasy,chaluhy a medúzy .
StravaVäčšinu času sme sa stravovali mimo hotela , v meste , kde sa dali zohnať rozmanité druhy jedál , obľubili sme si ich kebab a morské plody.
UbytovaniePredstava ubytovania bola lepšia než realita ale vzhľadom na cenu ubytovania sa to dalo očakávať. Nevyhovovalo nám ,že sme si zaobstarali izbu 2-4 a namiesto jednej veľkej (dvojpostele. manželskej) postele sme dostali 3 jendoposteľové , no nakoniec sme si to vyriešili bola tam len jedna dvojplatnička ,čo nám sťažilo stravovanie na hoteli.
SlužbyIch služby sme poväčšine nepotrebovali.
norbert B.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Roland V.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Blazena Vanini
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Lenka S.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
výborná dovolená
výborná dovolená
Andrea Turi
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Velmi jsme si užili dovolenou, u apartmánu byli velmi milí. Jako doplnění bych chtěl uvést, že hodnocení 5 hvězdiček za stravování vzniklo proto, že jsme nevyužívali polopenzi ani plnou penzi, takže na tuto otázku nemohu odpovědět a není možnost odpovědět odpovídajícím způsobem, tedy vůbec.
Velmi jsme si užili dovolenou, u apartmánu byli velmi milí. Jako doplnění bych chtěl uvést, že hodnocení 5 hvězdiček za stravování vzniklo proto, že jsme nevyužívali polopenzi ani plnou penzi, takže na tuto otázku nemohu odpovědět a není možnost odpovědět odpovídajícím způsobem, tedy vůbec.
Moře bylo plné živých a odtržených plovoucích rostlin, které nebyly každý den uklízeny, když byly vyplaveny na břeh. (Nezpůsobily to velké vlny nebo bouře, protože vlny větší než 35 cm během celého týdne nebyly.) Na pláži přetékal odpad z odpadkových košů. Povrch vody občas pěnil bublinkami, barva vody byla mírně hnědá. Průhlednost byla pouze asi 60-80 cm. Moře mělo "vůni", která měla i zápach. Přesto jsme si s třemi malými dětmi užili pobyt, protože jsme měli štěstí, že jsme jeli vlastním autem, takže jsme mohli navštívit krásné pláže v okolí do 20-50 km. Tam nás čekala krásná čistá průzračná mořská voda a písečné, drobně štěrkové pobřeží.
StravaNebyl.
UbytovanieVelmi čistá a upravená zahrada, zvlášť se mi líbilo, že tam bylo oplocení, což je výhoda pro rodiny s malými dětmi. Nebyl problém, kolikrát jsme zavírali bránu... Pokoje byly čisté.
SlužbyLíbilo se mi, že po opuštění pokoje byl v předsíni k dispozici mrazák, který mohl kdokoli využít, a také umyvadla se sprchou a WC.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Veronika Gregorová
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2009 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi