Souita Grécko, Olympská riviéra, Paralia
Rostislav K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
Rostislav K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Alexandra Borbála Borbély
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Měli jsme se velmi dobře
Měli jsme se velmi dobře
Szilvia V.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Apartmán byl čistý a uklizený. Vyhovoval základním požadavkům. Majitel byl na místě a ochotný pomoci. Naproti je obchod s potravinami. Skutečně se nachází velmi blízko moře, na klidném místě! Pro ty, kteří přijedou autobusem, je to velmi ideální, protože autobus nás vysadil téměř před ubytováním. Pokud někdo přijede autem, může pohodlně a bezpečně zaparkovat na pozemku za budovou.
Apartmán byl čistý a uklizený. Vyhovoval základním požadavkům. Majitel byl na místě a ochotný pomoci. Naproti je obchod s potravinami. Skutečně se nachází velmi blízko moře, na klidném místě! Pro ty, kteří přijedou autobusem, je to velmi ideální, protože autobus nás vysadil téměř před ubytováním. Pokud někdo přijede autem, může pohodlně a bezpečně zaparkovat na pozemku za budovou.
Téměř 200-250 m
StravaSamostatný
UbytovaniePoměr ceny a hodnoty odpovídá. Jednoduše vybavený, čistý.
SlužbyVhodné
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Miroslav S.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Poprvé jsme zvolili Řecko a byla to jedna z nejkrásnějších dovolených. Městečko je živé, moře a pláže nádherné.
Poprvé jsme zvolili Řecko a byla to jedna z nejkrásnějších dovolených. Městečko je živé, moře a pláže nádherné.
Písečná pláž asi 100metrů, přes komunikaci. Každá restaurace tam má kousek pláže pod sebou a obstarává tam servis. Moře je krásně čisté.
StravaVzali jsme si pobyt bez stravy a vůbec nelitujeme. Ráno jsem zašel do pekárny, která je hned naproti a má takový výběr až nevíte co si dát. Ostatní strava není také problém, na každém rohu dělají výborný giros od 2 euro. Navíc je tam spousta marketů,
UbytovanieUbytování dobré a dostačující. Jen první noc byla hrozná, dorazili jsme až ve 23.00 a neměli jsme klimu a nic proti komárúm. Další den už vše bylo jak má .Majitel je příjemný ,takže pohoda.
SlužbyUbytování přesně odpovídalo tomu co jsme očekávali. A popis také seděl. Menší apartmán s možností vlastního vaření. Tv na pokoji.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anna L.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Sándor Sáfrán
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Všechno bylo krásné a dobré, ubytování bylo čisté, lidé byli milí, blízko moře, pokoj měl dobrou polohu. Co nás ale opravdu rozčílilo, bylo to, že toaletní papír jsme museli sbírat zvlášť. Při příjezdu nebylo možné ubytování využít od 8:45 do 13:00, takže jsme museli chodit s taškami, hladoví a unavení. Při odjezdu nám v 9:00 řekli, že musíme opustit ubytování, ale autobus jel až v 18:30, zavazadla naložili na autobus a do odjezdu nám řekli, že máme "volný program", ale kam a proč, když všem došly eura, koupání nebylo možné, protože bylo chladno a slanou vodu jsme si nemohli smýt, protože u moře byla jen sprcha s studenou vodou.
Všechno bylo krásné a dobré, ubytování bylo čisté, lidé byli milí, blízko moře, pokoj měl dobrou polohu. Co nás ale opravdu rozčílilo, bylo to, že toaletní papír jsme museli sbírat zvlášť. Při příjezdu nebylo možné ubytování využít od 8:45 do 13:00, takže jsme museli chodit s taškami, hladoví a unavení. Při odjezdu nám v 9:00 řekli, že musíme opustit ubytování, ale autobus jel až v 18:30, zavazadla naložili na autobus a do odjezdu nám řekli, že máme "volný program", ale kam a proč, když všem došly eura, koupání nebylo možné, protože bylo chladno a slanou vodu jsme si nemohli smýt, protože u moře byla jen sprcha s studenou vodou.
Pláž byla na dobrých místech přeplněná, ale my jsme si našli své místo. Nemohu o tom říct nic špatného. Bylo to krásné.
StravaNevyžadovali jsme stravu, byli jsme soběstační, Lidl byl blízko, nebyl žádný problém.
UbytovanieS ubytováním bylo vše v pořádku, všechno bylo čisté, apartmány byly kultivované a hezké. (Jen ta toaleta v 21. století)
SlužbyByly výlety a hudební večeře, ale my jsme je nevyužili.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Zsuzsanna GYebnárné Pesti
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Vila Atlantis byla vhodná jako apartmán.
Vila Atlantis byla vhodná jako apartmán.
Pláž byla dost špinavá, mrtvé rostliny vyplavené z moře téměř neuklízeli. Bylo tam také hodně odpadků způsobených lidmi..., ale místa bylo dost a počasí bylo také velmi dobré.
StravaNeměli jsme žádné stravování.
UbytovaniePokoj byl dost úzký a uspořádání také nebylo příliš dobré, jednolůžko bylo hned vedle toalety a bylo tam málo místa pro vstup do vedlejší místnosti. Ale i přesto bylo vše v pořádku, klidné místo.
Služby-
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate