Apartmán Lena Grécko, Korfu, Sidari
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkově jsme se cítili dobře, přestože apartmánový pokoj zanechal trochu přání. S průvodci jsme byli naprosto spokojeni, byli ochotní. I s řidiči autobusů jsme byli zcela spokojeni. Když jsme odcházeli, průvodce nás upozornil, že chybí před koupelnou umístěná předložka, na kterou upozornil majitel apartmánu. Samozřejmě jsme to na místě také oznámili, že jsme s tím při převzetí ubytování nesetkali. Majitel nedovolil autobusu odjet, dokud jsme na místě nezaplatili 10 eur, které stanovil. Považuji za naprosto pobuřující, že nás do takové situace dostali a obvinili nás z krádeže. Nejde o peníze, protože to bylo jen 10 eur, ale o ponížení, že nás do takové situace postavili před všemi. Nevíme, na jakém základě tuto částku určil, nedal nám žádný účet, a jinak nepřeji nikomu, aby se dostal do takové situace kvůli špinavé, použité koupelnové předložce.
Celkově jsme se cítili dobře, přestože apartmánový pokoj zanechal trochu přání. S průvodci jsme byli naprosto spokojeni, byli ochotní. I s řidiči autobusů jsme byli zcela spokojeni. Když jsme odcházeli, průvodce nás upozornil, že chybí před koupelnou umístěná předložka, na kterou upozornil majitel apartmánu. Samozřejmě jsme to na místě také oznámili, že jsme s tím při převzetí ubytování nesetkali. Majitel nedovolil autobusu odjet, dokud jsme na místě nezaplatili 10 eur, které stanovil. Považuji za naprosto pobuřující, že nás do takové situace dostali a obvinili nás z krádeže. Nejde o peníze, protože to bylo jen 10 eur, ale o ponížení, že nás do takové situace postavili před všemi. Nevíme, na jakém základě tuto částku určil, nedal nám žádný účet, a jinak nepřeji nikomu, aby se dostal do takové situace kvůli špinavé, použité koupelnové předložce.
Bezplatná plážová část nebyla řádně uklizená, byla zapáchající a špinavá. Bylo možné jít i na placenou pláž, kde jsme však byli s čistotou naprosto spokojeni.
StravaNaše cesta byla s vlastní stravou, takže o tom nemohu psát.
UbytovanieDostali jsme ubytování v pokoji v přízemí. Byly problémy s čistotou. Protiskluzová podložka v sprše byla plesnivá, během používání jsme ji odložili stranou. Toaletní kartáč vypadal neuvěřitelně špatně, sedátko na toaletě velikostně nesedělo. V pokoji, ve skříních byl zatuchlý zápach. Dvůr a budova byly pěkné a čisté.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Gyula Orbán
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Byla to dobrá dovolená.
Byla to dobrá dovolená.
Pláž je deset deset minut pěšky, líbilo se mi to, bylo zde více možností ke koupání s malou další procházkou.
StravaStrava nebyla v ceně.
UbytovanieCena odpovídá kvalitě pokoje. Nepomocný, nepřátelský majitel, úklid není zajištěn. Inzerované Wi-Fi je k dispozici pouze ve společných prostorách a to buď s konzumací, nebo po naléhání. Opustili jsme pokoj brzy, nebyl zajištěn žádný pokoj ani toaleta, zatímco jsme čekali na autobus. Bazén není po sedmé hodině večer k dispozici.
SlužbySlužby nebyly k dispozici.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate






