Elizabeth Grécko, Korfu, Roda
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkově jsme se cítili velmi dobře. Ve srovnání s našimi předchozími dovolenými v Řecku bylo podstatně více deštivých dnů, a proto bylo možné den smysluplně využít pouze tehdy, když jsme si pronajali automobil. S průvodcem jsme měli některé méně pozitivní zkušenosti.
Celkově jsme se cítili velmi dobře. Ve srovnání s našimi předchozími dovolenými v Řecku bylo podstatně více deštivých dnů, a proto bylo možné den smysluplně využít pouze tehdy, když jsme si pronajali automobil. S průvodcem jsme měli některé méně pozitivní zkušenosti.
Pobřeží se nacházelo blízko ubytování, bylo snadno dostupné pěšky. Pláže nebyly přeplněné, bylo možné využívat toalety v pohostinských zařízeních.
StravaVyužili jsme to s vlastní stravou
UbytovanieOkolí apartmánu je velmi náročné, samotné pokoje byly také v pořádku.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Edina B.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Na Korfu jsem hledal ubytování v oblasti, kde máme možnost aktivnějšího trávení času, blízko města, nákupních možností, restaurací atd., rozhodně ne na klidném místě. Cílem bylo Sidari, proto jsme nakonec vybrali toto ubytování. Nicméně je to malá obec, a ještě její klidnější část, takže jsme museli půjčit auto, abychom se dostali do Sidari, které bylo asi 15 km od našeho ubytování. To bylo dost drahé, protože jsme museli auto půjčit na celý týden (v okolí nebylo nic) a i když kvalita apartmánu nebyla špatná, znovu bych sem nejel.
Na Korfu jsem hledal ubytování v oblasti, kde máme možnost aktivnějšího trávení času, blízko města, nákupních možností, restaurací atd., rozhodně ne na klidném místě. Cílem bylo Sidari, proto jsme nakonec vybrali toto ubytování. Nicméně je to malá obec, a ještě její klidnější část, takže jsme museli půjčit auto, abychom se dostali do Sidari, které bylo asi 15 km od našeho ubytování. To bylo dost drahé, protože jsme museli auto půjčit na celý týden (v okolí nebylo nic) a i když kvalita apartmánu nebyla špatná, znovu bych sem nejel.
Bylo to velmi blízko moře, asi 100 m. Pobřeží bylo sice štěrkové, ale o něco dále ve vodě písečné. Pro malé děti to nebylo úplně vhodné, byli jsme i na místech, kde se voda pomalu prohlubovala. Voda byla čistá, stejně jako pobřeží. Lehátka jsou většinou k dispozici zdarma nebo za jeden nápoj pro ranní ptáčata.
StravaNepožadovali jsme stravu. Úklid byl v pořádku.
UbytovanieApartmán a jeho okolí byly v pořádku, pokoje byly průměrné. Vybavení kuchyně nebylo vhodné pro vlastní stravování: káva, teplý sendvič, míchaná vejce, to jsem si troufl připravit. Na nejvyšším patře, v podkroví, jsme dostali místo, i přesto, že v domě bylo mnoho volných apartmánů. Bylo tam velmi horko, takže jsme požádali o klimatizaci, kterou jsme také dostali (za 70 eur.... :((
SlužbyApartmánový dům neměl žádné služby. Bazén bylo možné využít v sousedství, ale nevyužili jsme ho, protože bazény jsou všude zdarma.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate










