Nikos Hodnotenie: 2/5 Grécko, Kréta, Malia
Ivana C.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Hotel byl ** plus, takže očekávání splnil. Nicméně vzdálenost od hotelu do města v žádném případě neodpovídala, bydleli jsme pravdu v poli kus za městem :-) Nám mladým lidem procházka nevadila, ale opravdu to byl strop vzdálenosti.
Hotel byl ** plus, takže očekávání splnil. Nicméně vzdálenost od hotelu do města v žádném případě neodpovídala, bydleli jsme pravdu v poli kus za městem :-) Nám mladým lidem procházka nevadila, ale opravdu to byl strop vzdálenosti.
Nejbližší pláž byla horkotěžko přes pole, klikatýma cestičkama, tak 20min od hotelu. Ta byla maličká a nic moc, takže jsme chodili až do města vycházkou. Nám to za to stálo, ale dokážu si představit, že jiným lidem by to dělalo velký problém, chodit tak daleko v tom horku - cca 30min do města :-)
StravaSnídaně celých 11dní stejné - nemají asi kuchaře, takže dokola meloun, jogurt, musli, sušenky,šunka, sýr, máslo, med, marmeláda. Nic víc, přísahám, ani jednou nebyla vajíčka, nic. Chystala vše výše zmíněná asi jediná zaměstnankyně :-)
UbytovanieČistota nic moc, paní uklízečka chodila sporadicky ( 2 x týdně), ani jednou nevytřela, možná jednou vysála. Celkově personál byla jedna paní, která se starala o snídaně a byla do půlnoci i za barem. Pomáhala jí starší kolegyně, která ji na odpoledne střídala. Uklízečka tedy, pravděpodobně, nebyla ani zdejší zaměstnanec.
SlužbyNula. jedině snad, že jsme uvítali po příchodu večer z města, že byl otevřený do půlnoci hotelový bar.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Jitka F.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
U Elektro tours už nikdy více. Invie nás zklamala také - zájezd jsme kupovali u nich, měli se tedy postarat, abychom dostali to, co jsme si zaplatili.
U Elektro tours už nikdy více. Invie nás zklamala také - zájezd jsme kupovali u nich, měli se tedy postarat, abychom dostali to, co jsme si zaplatili.
Pláž, na kterou jsme chtěli chodit v Malii (slibováno 500m z hotelu) jsme to z Nikosu měli 3,5 km.
StravaMěli jsme zaplacenou bufetovou snídani v Malia Mare, místo toho jsme v Nikosu dostali příšernou servírovanou snídani. (5dg salámu a sýra pro dva! suché sušenky, pečivo, máslíčko, marmeládu a přesušené vejce bez chuti a zápachu)
Po příjezdu jsme zjistili, že večeři nám neuvaří, protože nejsou tak busy, aby měli kuchaře. Vzhledem k tomu, že se nám pěšky 2km do centra v 9h večer opravdu nechtělo, hubli jsme do plavek.
I přes zaplacení hotelu Malia Mare v centru jsme byli až po příletu na místo obeznámeni o tom, že budeme bydlet v hotelu Nikos 2 km od centra. Je to poslední hotel v Malii, mezi olivovníky, kde nám cikády dávaly dobrou noc.
SlužbySlužby náhradního hotelu Nikos byly velmi zaostalé. Zaměstnankyně (2 na téměř vše) byly sice velmi milé a slušné, pominu-li, že jedna uměla pouze řecky, nicméně hotel je velmi nevybavený a zastaralý. Služby opravdu nedostatečné.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

























