Daumesnil Vincennes Hodnotenie: 3/5 Francúzsko, Paríž, Paříž
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jan V.
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Ján Popelka
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
zlá postel na izbe, smrad pred vchodom, smrad vo vytahu
zlá postel na izbe, smrad pred vchodom, smrad vo vytahu
strava bola v pohode
Ubytovaniekatastrofa
Službyhotel nam ponukol sluzbu odvoz taxikom na letisko dopredu vyplateny taxik sa nedostavil museli sme si zhanat taxik sami. namiesto prichodu na letisko o 7:30 sme sa dostavili 8:15 a nestalo nas to 36 eur ale 68 eur.
Jan Lisa
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
na hotelu jsme byli moc brzo, ochotný personál nám nechal uskladněné kufry a my mohli jít do města
na hotelu jsme byli moc brzo, ochotný personál nám nechal uskladněné kufry a my mohli jít do města
super pestrý výběr od sladkého po slané
Ubytovaniepokoj směrem k sousedícímu objektu, okno blízko stěny domu (tma) = nevýhoda,
bez hluku z ulice = výhoda
velmi čisto, každý den ustláno a čisté ručníky
wifi bez problému, ochotný personál, služeb hotelu jsme nevyužívali courali jsme pořad po městě :-)
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Petra Boublíková
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Super
Super
Spokojenost
UbytovanieVše ok.
SlužbySpokojenost
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Marek Medveď
Overená recenzia Dátum pobytu: November 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Paříž je krásné město. Užili jsme si naplno.
Paříž je krásné město. Užili jsme si naplno.
Měli jsme jenom snídaně ktere jsou velmi skromné. Pouze dva druhy šunky, pečivo, jogurty a máslo, marmelada a nutela. Nejsme ale náročný takže nám stačilo.
UbytovaniePersonál hotelu odmítal komunikovat v angličtině. Nejspíš je to ale jejich náturou. Francouzi nechtějí komunikovat jinak než ve francouzštině. Přesvědčovali mne ze mám zaplacené pouze dvě noci i když v ruce drželi voucher od cestovní kanceláře kde byli uvedené noci tři. Nakonec uznali a bylo vše v pořádku. Hotel moc hezky, pokoj by mohl být větší. Opravdu mali. Ale čistý, v dobre lokalitě.
SlužbyKaždý den úklid pokojů, výměna ručníku. Ve vstupní hale automaty na drogerii, nápoje ci susenkami. Ani jeden nefungoval. Ale pro nenáročné fakt pěkný hotel. Stejně se tam jde člověk jen vyspat protože do pozdního večera si užívá nádherného města.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Apríl 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
od 691 € za os.
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Veronika Mejzlíková
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Spokojenost ve všech oblastech.
Spokojenost ve všech oblastech.
Snídaně v hotelu vysoká spokojenost, pokud není člověk zvyklý snídat guláš v českém motorestu. Strava v místních kavárnách a restauracích velice kvalitní, nedá se srovnat s většinou českých restaurací. Jakožto provozovatel restaurace jsem byla velice spokojena. Nesetkala jsem se s nešvary některých našich stravovacích zařízení.
UbytovanieČistý, příjemně zařízený hotel. Vzorný personál, dostatečné služby.
SlužbySlužby v hotelu byly standardní, vždy my bylo s úsměvem vyhověno, s ničím nebyly žádné problémy.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Peter Gramantík
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Objednana pouze snidane formou bufetu - bez vyhrad.
UbytovanieUltramalinky pokojik - nicmene naprosto dostacujici. Cisty, v klidne ctvrti.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Hana Zvelebilova
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
velmi chutná
Ubytovaniena přespávaní vyhovující
Službypersonál milý a ochotný
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Vlastislav F.
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
od 1 005 € za os.
Ladislav Kos
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Hotel super jen slabsi snidane. Na recepci jsme resili problem s kartou a pak cestu do Disneylandu a velmi ochotne poradili
Hotel super jen slabsi snidane. Na recepci jsme resili problem s kartou a pak cestu do Disneylandu a velmi ochotne poradili
Meli jsme jen snidani. Žádný velký výběr ale dá se vybrat.
UbytovaniePokoj kazdy den uklid. A opravdu počlivý úklid
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 769 € za os.
Filip Kleveta
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Spokojený ☺️
Spokojený ☺️
8/10
UbytovanieSuper
Služby9/10
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Vanda L.
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jan P.
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Petr Procházka
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkové hodnocení je jednoznačně kladné, počasí vyšlo nádherně, jen nám trochu zkomplikovala cestu na letiště výluka na trati RER a nutný přestup na autobus.
Celkové hodnocení je jednoznačně kladné, počasí vyšlo nádherně, jen nám trochu zkomplikovala cestu na letiště výluka na trati RER a nutný přestup na autobus.
Snídaně bez výběru, pouze bageta, máslo, marmeláda. Loňský hotel byl v tomto směru mnohem lepší.
UbytovanieUbytování v pořádku, úklid pokoje pravidelně, jen je vidět, že hotel čeká na rekonstrukci.
SlužbySlužby ok.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Gabriela Vitouskova
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi