Little Hodnotenie: 2/5 Francúzsko, Paríž, Paříž
Helena N.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
od 711 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
Helena N.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
od 711 € za os.
Jiří Syrový
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená jako celek byla fajn a na 100% proběhla dle Smlouvy a objednaných služeb. Hodně tomu však pomohla atmosféra a krása Paříže s katalogovým počasím.
Dovolená jako celek byla fajn a na 100% proběhla dle Smlouvy a objednaných služeb. Hodně tomu však pomohla atmosféra a krása Paříže s katalogovým počasím.
Součástí ubytování byla i snídaně, což bylo další a v tomto případě poměrně velké zklamání. Spokojíme se s málem, ale tady nebylo ani to. Snídaně velmi chudá, stále stejná a pokud něco i z toho mála došlo, tak to už nedoplnili, případně bylo nutné si o to říci.
UbytovanieS ubytováním už to bylo trochu horší. Pokoj čistý, ale na první (i na druhý) pohled bylo patrné, že do něho již dlouho nikdo nedal ani EURo.
SlužbyCo se týká služeb v hotelu, tak zde jsme měli pocity smíšené. V recepci se střídali tři osoby z nichž dvě (zřejmě bráchové) byli úplně mimo. Při jakémkoliv dotazu pouze nesrozumitelně mumlali a prvních 15 minut jsme měli pocit, že jsme asi dorazili do úplně jiného hotelu. Nemohli nás najít, chtěli po nás číslo karty, ze které bylo placeno, v čase, ve kterém měl být pokoj předán, ještě nebyl uklizen, takže jsme museli dlouho čekat ... atd. V průběhu pobytu však již další problémy nebyly (asi však tím, že jsme již neměli potřebu ani snahu s nimi cokoliv řešit).
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Irina Vančická
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Měli jsme jen snídaně, dobrý, francouzská klasika.
UbytovanieDostačující, na okraji města, ale tam jsme jen přespávali.
SlužbyDostačující.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dana K.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Alena Matějková
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2010 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Nerozumín tomu, prosč není zájezd vypraven tak, aby klienti nemuseli tak dlouhou dobu čekat bez úschovy zavazadel.Takže autobus nás vysadil v centru a k našeí rezidenci jsme naše zavazadla, lyže a snowboardy nesly na dvakrát cca700 metrů, což se dost lišilo od Vaší informace, že nás autobus doveze až k rezidencei. Tuto informaci jsme sdělila techickému delegátovi a ten mni sdělil, že nic takového neexistuje, na můj dotaz o místní dopravě miřekl, že si všechno musíme donést sami. V týdnu jsme samozřejmě zjistili, že nám z centra až k rezidenci jede skibus. Dělegát v místě nebyl. Vše jsme si museli vyřídit sami. Tady bych poižádala o vrácení části peněz za služby delegáta.
K ubytování - apartmány jsou neskutečně malé, nevím, jak by se tam vešlo 6 lidí. Nebyly tam žádné skříně ani poličky na oblečení, natož vešáky na pověšení bund. Pouze jedna tyč s ramínky. Sanozřejmě jsme se srovnali. Rozčarováním pro nás bylo to, že se nad naším apartmánem zřejmě rekonstruoval jiný apartmán, takže jsme denně od 7:00 hodin a od odpoledne do večera do 21:00 hodin poslouchali vrtání a bouchání snad kladivem . To bylo dost nepříjemné. Získali jsme jakýsi telefon na údajnou delegátku, ale ta na moji SMS vůbec neragovala. Z tohoto pohledu to nebyla klidná dovolená a žádám o slevu za ubytování.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Petr F.
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Kamila B.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Hotelový pokoj by už potřeboval údržbu, ale nadšeni z Paříže bylo větší.
Hotelový pokoj by už potřeboval údržbu, ale nadšeni z Paříže bylo větší.
Snidane velmi stroha, chyběla nam ke snídani zelenina, šunka, možná i vajíčka nebo parky.
UbytovaniePokoj s drobnými nedokonalostmi. Ale na prespani určitě stačí.
SlužbyObsluha hotelu velmi milá.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
David F.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Na to, že to bylo přes cestovní kancelář, tak bychom očekávali více. Zvlášť u rezervace letenek, kdy jsme neměli v letadle místa vedle sebe. Přítelkyně trpí nevolnostmi a opravdu to bylo nepříjemné sedět zvlášť. Když už je to přes cestovní kancelář, dal bych si s tím více práce.
Na to, že to bylo přes cestovní kancelář, tak bychom očekávali více. Zvlášť u rezervace letenek, kdy jsme neměli v letadle místa vedle sebe. Přítelkyně trpí nevolnostmi a opravdu to bylo nepříjemné sedět zvlášť. Když už je to přes cestovní kancelář, dal bych si s tím více práce.
Strava byla v pořádku. Jen bylo každý den to stejné.
UbytovanieUbytování bylo průměrné. Hotel je umístěný u velice rušné silnice, kde i v noci je velký provoz.
SlužbySe službami hotelu jsme byli spokojení.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Erika M.
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
František N.
Overená recenzia Dátum pobytu: November 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: November 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Tomáš B.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Kamila M.
Overená recenzia Dátum pobytu: Apríl 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
S přihlédnutím k ceně jsme neočekávali žádné nadstandartní služby, ale bohužel alespoň funkční záchod a sprchu považujeme za nutnost při jakékoli ceně. Personál hotelu byl po většinou velmi milý. Pokud od hotelu někdo očekává pouhé přespání za malé peníze, v tom případě vyhovuje, já osobně bych už se do něho ale znovu nevrátila.
S přihlédnutím k ceně jsme neočekávali žádné nadstandartní služby, ale bohužel alespoň funkční záchod a sprchu považujeme za nutnost při jakékoli ceně. Personál hotelu byl po většinou velmi milý. Pokud od hotelu někdo očekává pouhé přespání za malé peníze, v tom případě vyhovuje, já osobně bych už se do něho ale znovu nevrátila.
Měli jsme zaplacený hotel pouze se snídaněmi, která byla příjemná (nápoj, croissant, bageta). Možná by alespoň neuškodilo, kdyby každý den nepodávali to samé, nebo kdyby byla nějaká možnost volby.
UbytovanieZ ubytování jsme byli mírně zaskočeni. Požadovali jsme dvojlůžkový pokoj s oddělenými postelemi, v čemž nám nebylo vyhověno. V pokoji se nedalo kvůli utržené klice zavírat okno, což značně zhoršovalo kvalitu spánku, jelikož se hotel nachází na poměrně rušné ulici, kde restaurace a kavárny fungují dlouho do noci. Co se koupelny týče, o velké čistotě se hovořit nedá, voda ze sprchy sotva tekla, zároveň se nám druhý den rozbil záchod, což jsme neprodleně oznámili na recepci, kde jsme byli ujištěni, že hned druhý den ho přijde někdo opravit, ovšem se tak ale nestalo až do našeho odjezdu. Musím ale pochválit na pokoji funkční televizi, fén a lednici, ovšem ty naprosto základní potřeby nebyly dostatečně ošetřeny.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Libor M.
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2023 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Václav Váchal
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Okolí ubytování, vstup na pláž a samotná pláž to bylo vše perfektní. Klid a pohoda.
Okolí ubytování, vstup na pláž a samotná pláž to bylo vše perfektní. Klid a pohoda.
Dostupnost na pláž byla po několika schodech, ale nic co by Vás obtěžovalo. Pláž byla čistá, s plavčíkem a sprchou. V době prázdnin zde nebylo moc lidí a tím pádem klid. Příjemná relaxace.
Stravavlastní
UbytovanieJedná se o levné ubytování, kde je třeba počítat s tím, že v pokojích není klimatizace a pokoje jsou menší. Jinak zde bylo čisto a příjemní personál. Výborné garáže, kde auto je stále v chladu.
SlužbySe službami jsme byli spokojeni.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Alena A.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
dovolená splnila naše očekávání
dovolená splnila naše očekávání
Leona M.
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená v Paříži naprosto skvělá.
Dovolená v Paříži naprosto skvělá.
Snídaně dostačující
UbytovanieHotel velmi hlučný.Ale poloha v které je kompenzuje vše.Navíc se na hotelu skoro vůbec nezdržujete je jen na přespání.
SlužbySlužby OK
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Michaela K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dobrý, hotel příjemně v centru, příjemné časy letů.
Dobrý, hotel příjemně v centru, příjemné časy letů.
Zklamání - pouze croisant s máslem a marmeládou.
UbytovanieHotel velmi jednoduchý, nepříliš čistý, staré vybavení pokoje,
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 888 € za os.
Vojtěch J.
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Michaela Sádlíková
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Paříž je krásné město. Na to, že byl Prosinec, zima nebyla jen to trochu kazilo občasné mrholení. Super zážitek, v létě se chystáme znova :).
Paříž je krásné město. Na to, že byl Prosinec, zima nebyla jen to trochu kazilo občasné mrholení. Super zážitek, v létě se chystáme znova :).
Pokoj na přespání a osprchování stačí, ale více dní bych v něm trávit nemohla. Pokoj byl malý ale za to perfektně uklizený. Malá sprcha se záchodem a umyvadlem bohatě stačí na hygienu. Postel velká a pohodlná.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Byl jsem velmi spokojen.
Byl jsem velmi spokojen.
-
StravaŠkoda, že byl výběr jen ze sladkého.
UbytovanieMalá místnost, ale na přespání bohatě stačí.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate