Hurghada Pharaoh Club Hodnotenie: 3/5 Egypt, Hurghada
Lucie K.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Margita A.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
Lucie K.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Margita A.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Markéta V.
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Ingrid G.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
vzivote nikdy cez vasu agenturu
vzivote nikdy cez vasu agenturu
plaz pri pristave tiez nebola najcistejsia
Stravastrava spocivala z ranajok obeda a vecere a stavalo sa ze jedlo bolo pokazene napoje do decovych poharou a to som zaplatila all inclusiv a ziadne jedlo pocas dna nic
Ubytovaniespina plesen hrdza pokazene sprcha dvere atd
Službytiez o nicom
Barbara O.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Hotel nikomu neodporucam. Spina smrad nikto sa svami nezaobera sedeli sme na recepcii od 06:00 do 13:00 bez vody jedla vodu nam ani predat nechceli lebo sme nemali zamenene egyptske le. museli sme doplatit aby sme mohli prejst do lepsieho hotela. Inac by bola nasa dovolenka uplne pokazena.
Hotel nikomu neodporucam. Spina smrad nikto sa svami nezaobera sedeli sme na recepcii od 06:00 do 13:00 bez vody jedla vodu nam ani predat nechceli lebo sme nemali zamenene egyptske le. museli sme doplatit aby sme mohli prejst do lepsieho hotela. Inac by bola nasa dovolenka uplne pokazena.
Strava ziadna kym nam dali pasky na all inclusiv niektori vsetko zjedli..vobec to nebolo ako all inclusive skor ranajky.obed.vecera aj to mega zle a pokazene maso
SlužbySluzby hotela 0 bodov. Ani si nas nevsimli ze sme tam.
vladimír Z.
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jiři Kos
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2010 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Lucie Klášterková
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2009 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Na plazi u hotelu jsem nebyla ani jednou, nemohu soudit jeji kvalitu.
StravaStrava v hoteju byla strasna..
UbytovanieV hotelu jsem moc nebyla chodila jsem tam jen spat...
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
František F.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Lucie Sedláková
Overená recenzia Dátum pobytu: November 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jana M.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Milena Kukalová
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Gáborné M.
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2023 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Strávili jsme další skvělý týden v Egyptě v hotelu Palm Beach. Samotný hotel, zahrada je také velmi krásná, milovali jsme i pláž. . Co bych vyzdvihl, je čistota. Byli jsme již v několika hotelech, ale žádný nebyl tak čistý jako tento, na pokojích, v restauracích, ale i v moři a na pláži se starali skvěle.
Strávili jsme další skvělý týden v Egyptě v hotelu Palm Beach. Samotný hotel, zahrada je také velmi krásná, milovali jsme i pláž. . Co bych vyzdvihl, je čistota. Byli jsme již v několika hotelech, ale žádný nebyl tak čistý jako tento, na pokojích, v restauracích, ale i v moři a na pláži se starali skvěle.
Hotelová pláž je poměrně malá, ale je zde mnoho slunečníků a lehátek a většinou se dají sehnat zdarma. (Bohužel nám zmizely rozložené plážové osušky, což bylo na recepci opraveno: dostali jsme na to novou kartu (Poté už jsme je nenechali venku na pláži... :) Samotná pláž je písčitá , jemný štěrk a pomalu se prohlubující.Vždycky se muselo v 6 večer bohužel přicházet od pobřeží, ale my bychom zůstali.
StravaVětšinou jsme jedli v hlavní restauraci, byl tam široký výběr všeho. Většinou jsou 2 druhy polévek, ty nám taky chutnaly, ale maso, přílohy, spousta salátů, zelenina a ovoce, koláče pokaždé. (Saláty jsem počítal jednou: bylo jich 38 druhů...) Vždy tam bylo to, co se tam dělalo čerstvě, ráno vejce, tak, jak jsme si je žádali, boloňský v poledne/večer, grilovaný krocan atd. Konalo se několik tematických večerů/s místními jídly, číšníci se oblékli, - byla to pěkná nádech barev.:) Cantaloupe byl božský, ale datle a hrozny byly také velmi chutné! :)
UbytovaniePo našem příjezdu jsme na recepci rychle dostali klíče od pokoje a už nám vzali zavazadla. A k našemu překvapení jsme dostali i balíček s večeří, což bylo po letu příjemné. Dostali jsme krásný, zrekonstruovaný pokoj, byl prostorný, propojený se zahradou a měl sprchu. Bylo to velmi čisté, což bylo typické po celý náš pobyt. Každý den jsme nechali na posteli 1 dolar spolu s čokoládou a bonbóny, z čehož měl uklízeč velkou radost. :)
SlužbyNechyběly bohaté animační programy - přes den aerobik u bazénů a na pláži, tanec, sportování s animátory. :)
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Tomáš K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
6/10
6/10
Pláž bola malá, od skorého rána lehátka obsadené Rusmi.
Počas 2 týždňov stále to isté, či ráno na obed aj večer. Jedine co robili chutné boli polievky kura pečene a ryža. Nedostatok miest na sedenie v reštaurácii ( a to mali 2 reštauráciie) museli sme čakať v rade, kým nás pustili dnu. A to i napriek tomu ze sme chodili neskôr na večeru.
UbytovanieOpotrebovany nábytok, vrzgajuca posteľ, pleseň v sprchovým kúte pri príchode a aj počas celého pobytu !!! Upratovanie počas dovolenky veľmi slabé,odflaknute každý deň! Aj keď sme nechali tringelt .
Upratovanie ( aspoň teda u nas) bolo veľmi slabé!
Servis bol OK
Milí ústretoví a veľmi ochotní personál! Aj animátori boli super ????