Smartline Colour Beach (ex. Festival Smart Line) Hodnotenie: 4/5 Egypt, Hurghada
Istvánné V.
Overená recenzia Dátum pobytu: Apríl 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
Istvánné V.
Overená recenzia Dátum pobytu: Apríl 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jídlo hrozné, pláž daleko, moře moc mělké (ale teplé), všudepřítomní Rusové, co se hlavně u jídla chovali jak kobylky...
Jídlo hrozné, pláž daleko, moře moc mělké (ale teplé), všudepřítomní Rusové, co se hlavně u jídla chovali jak kobylky...
Pláž daleko, ale čistá. Nepřetržité hlasité vyhrávání z reprobeden, moře čisté teplé, ale mělké- brzo od pláže bojky zamezující vstup, tím pádem malý kousek přístupného moře a velká koncentrace lidí ve vodě
StravaJídlo nic moc. Nejlepší snídaně- velký výběr pečiva, pak už hrůza. Když už bylo maso, byla na něj dlouhá fronta. Navíc bylo tvrdé. Neustále so opakující těstoviny.......Z ovoce pouze meloun, jablka, banány, tvrdé broskve a datle
Pokoj hezký, útulný, jen místo 3 pevných lůžek a 1 přistýlky byla 2 pevná lůžka, 2 přistýlky
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Roald Alexander V.
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jana B.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Ubytování v části Deluxe je výborné ,kdo chce užít dovolenou v klidu a s krásným výhledem na moře.
Ubytování v části Deluxe je výborné ,kdo chce užít dovolenou v klidu a s krásným výhledem na moře.
Písečná pláž, přístup do moře mezi korály, dá se i bez bot,pro šnorchlováni výborné.
StravaStravu z části podávají kuchaři a z části je možné si vybrat samostatně.V rámci šetření s potravinami schvaluji.Jidla výborná.
UbytovaniePřidělený pokoj v přízemí nám velice vyhovoval.Přes terasu jsme měli blízký přístup pod slunečníky u bazénu.
SlužbySpokojenost.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Jiří Urban
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Pěkná zimní dovolená.
Pěkná zimní dovolená.
Ladislav Frk
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Za danou cenu bych řekl, ze dobre. Klienti, pro které je pláž a koupání prioritou, bych ale doporučil něco jiného. Pokud to ma někdo, jako my pouze na “prespani”, tak v pohodě! Delegatka Maria - vstřícná sympatacka!
Za danou cenu bych řekl, ze dobre. Klienti, pro které je pláž a koupání prioritou, bych ale doporučil něco jiného. Pokud to ma někdo, jako my pouze na “prespani”, tak v pohodě! Delegatka Maria - vstřícná sympatacka!
Radovan Hájek
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Na obou letech problém nastartovat motory cca 60 min v Praze dokonce vypadla elektrika a celé letadlo zhaslo. V Hurghádě rozvážel autobus hosty do hotelů mi byly 8 hotel a v buse jsme byli od 02 - 05 hod. Doprovod z a na letiště mluvil pouze anglicky hosty vysadil před hotelem a poraďte si.
Na obou letech problém nastartovat motory cca 60 min v Praze dokonce vypadla elektrika a celé letadlo zhaslo. V Hurghádě rozvážel autobus hosty do hotelů mi byly 8 hotel a v buse jsme byli od 02 - 05 hod. Doprovod z a na letiště mluvil pouze anglicky hosty vysadil před hotelem a poraďte si.
Hezká písčitá dostatek lehátek a slunečníků, vstup do moře pozvolný a písečné dno po celý den přítomen plavčík na pláži. To jediné mohu pochválit.
StravaCelý týden skoro stejná. 1 den vývyr z velblouda s nudlemi 2 den s rýží 3den dýňová a tak dokola. Přílohy rýže, těstoviny, 2x za týden brambory, omáčka divné chuti, kyselá červená omáčka na těstoviny, ryba,jeden den tvrdé játra další den kuře další den nějaké maso další dva dny placky. K snídani výrobní salám /jako junior ale tvrdší/ jeden druh tvrdého sýru, pečivo, jogurt, jam, černá voda,čaj,mléko,limo. V celém hodelu neměli černou kávu ani za peníze asi nechtěli čistit presovače které tam byly. Nápoje pouze do plast. kelímků dávali všude
UbytovanieV prvním pokoji svítila pouze 1 lampička jinak nic, dali nám jiný a tam špatně fungovala čtečka karty na otevření dveří, lampička neměla zástrčku jen odizolované dráty strčené do zásuvky. Denně jsme museli 2 -3 x jít přes celý areál do recepce kde akorát nahráli znova kód a pokoj šel 2 - 3 x otevřít. Až ve středu nešel otevřít nikomu tak ho vyměnili a byl klid. Zahrada neudržovaná všude nepořádek /pet lahve plast. kelímky suť / datle padali na chodník kde byly rozšlapány. Celí týden jsme neviděli ani 1 zahradníka
SlužbyŽádnou jsem nezaznamenal. První 3 dny nezametli ani podlahu v pokoji jen ustlali a vyměnili ručníky pak se to po výměně personálu trochu zlepšilo. Za celý týden jeden animační program pro děti který začal ve 22 hod. Jinak nic. Zástupce CK pouze na telefonu v jiném hotelu v našem se zastavila 2x na chvilku.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Pavel Valný
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2009 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Vyhovující zejména dětem. Při odlivu šlo dojít dále od pláže až ke korálovým útesům kde bylo velice pěkné šnorchlování.
StravaRozmanitá formou bufetů.
UbytovanieVelice slušné, čisté a starostlivé.
SlužbyJakýkoliv dotaz či požadavek byl splněn na velice dobré úrovni.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Lenka Leskovjanová
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jelikož můžu srovnávat, tak do Sea Shellu, jak se teď hotel Safir jmenuje, nevrátila. Po příjezdu do hotelu, kdy transfér dopadl podle očekávání, nás hodně zarazilo prostředí hotelu. Chtěli jsme a požádali jsme delegátku o změnu hotelu, nakonec to dopadlo tak, že jsme potkali bezva lidi a zůstali.
Jelikož můžu srovnávat, tak do Sea Shellu, jak se teď hotel Safir jmenuje, nevrátila. Po příjezdu do hotelu, kdy transfér dopadl podle očekávání, nás hodně zarazilo prostředí hotelu. Chtěli jsme a požádali jsme delegátku o změnu hotelu, nakonec to dopadlo tak, že jsme potkali bezva lidi a zůstali.
Nikdy nebudu vybírat hotel podle toho jak vypadá, nebo co se píše na internetu. To, že hotel byl na fotkách krásný, i pláž, vůbec neodpovídalo skutečnosti. Pláž byla uzavřená, a plavalo se na 10 X 5 metrů kdy kolem Vás bylo tak 20 rusů.
StravaČlověk na dovolené očekává, výběr z toho nejlepšího, ale když jíte 11dní to samé, tak už po 3dni strácíte chuť a i nadšení z pořádného nadlábnutí.
UbytovanieNechápu jak může Egypt dát takovému hotelu 4 hvězdy. Tento hotel měl možná 2+.
SlužbySlužby?Jaké služby, nejen že si člověk zaplatí dovolenou a navíc All-Inclusive, a když dojdete k baru, že si něco dáte se na Vás dívají, jakoby nám jedno pivo stačilo, a hrozně neochotně s troškou ignorace nám teda dali další. Hrozný problém s vodou, ne jenom, že nám ji nedávali, ale navíc nám ji z těch barelů nechtěli ani čepovat.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jediné co se nám na zájezdu nezamlouvalo bylo to, že v den odjezdu nám allinclusive přestal platit v poledne při předání pokoje, což nám příjde nešťastné, sice člověk tam může být ještě u moře a bazénu, ale je tam defakto hlady, cestovní kancelář a hotel to zřejmě nemají mezi sebou vykomunikované, aby tam lidé nezůstali hlady, hlavně nám to příjde nešťastné pro rodiny z dětmi.
Dále potom v cestovní kanceláři nemají aktuální info ohledně Wifi v hotelu, v kanceláři nám řekli, že wifi v resortu nemáme, ale na pokoji by měla být a to v ceně zájezdu a bylo to na opak, ale s tím, že wifi byla za poplatek a to na 7 dní za 30 dolarů, pouze na jedno zaříjení, naštěstí nám delegát domluvil cenu na 10 dolarů.
Až na tyto dvě drobnosti, se nám celkově zájezd líbil, klidný menší resort s příjemnou a ochotnou obsluhou, která dělala vše, aby si zákazníci pobyt užili.
Jediné co se nám na zájezdu nezamlouvalo bylo to, že v den odjezdu nám allinclusive přestal platit v poledne při předání pokoje, což nám příjde nešťastné, sice člověk tam může být ještě u moře a bazénu, ale je tam defakto hlady, cestovní kancelář a hotel to zřejmě nemají mezi sebou vykomunikované, aby tam lidé nezůstali hlady, hlavně nám to příjde nešťastné pro rodiny z dětmi.
Dále potom v cestovní kanceláři nemají aktuální info ohledně Wifi v hotelu, v kanceláři nám řekli, že wifi v resortu nemáme, ale na pokoji by měla být a to v ceně zájezdu a bylo to na opak, ale s tím, že wifi byla za poplatek a to na 7 dní za 30 dolarů, pouze na jedno zaříjení, naštěstí nám delegát domluvil cenu na 10 dolarů.
Až na tyto dvě drobnosti, se nám celkově zájezd líbil, klidný menší resort s příjemnou a ochotnou obsluhou, která dělala vše, aby si zákazníci pobyt užili.
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkový dojem byl výborný.
Celkový dojem byl výborný.
Pláž byla čistá, možnost drinku, malo lidi, horší byl přístup do vody z mola. Pro starší osoby skoro nemožné koupání v moři. Podmořský svět byl krásný. Starostliví plavčíci.
StravaStrava byla průměrná. Pro Evropany nebyla příliš vyhovující. Jídla se často opakovaly. Vyzdvihnout bych chtěla ochotu personalu uskutečňovat večeře venku, či možnost prineseni jidla na pokoj.
UbytovaniePokoj byl každý den uklizeny, poskytnuté čisté osusky, personal ochotny, dobre klimatizovaný
SlužbyWifi byla za poplatek, který nebyl malá částka. Jinak vše dobré.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkové shrnutí zájezdu:Přiletěli jsme v 5 ráno všechno bylo vpohodě dali nám kufry na autobus chtěl hned po nás money. něco jsme přispěli to je ok s tím jsme počítali.Delegát si myslím suprovej (egypťan) jménem Ahmed a uměl suprově česky.Když jsme odjeli na hotel byl tam snáma a zařizoval nám pokoje aby jsme je dostali co nejrychleji.Check in na hotelu je 13:00 a my přijeli na hotel v 6:00 :D .. Takže nám řekli že až v 1 . Když jsem se odvážil kolem půl 9 jít na recepci a zeptat se jak to tedy bude řekli mi až v 1 že dostanu pokoj dal jsem jim 10 euro a v 9 jsem měl klíčky od pokoje. S tím jsme počítali taky i když to je nefér.Dostali jsme aspoň výhled do areálu na bazén s balkonem,jinač by jsme dostali bez balkonu a s oknem do rušné ulice.Říkal jsem si že to nemůže být ten pokoj tak hrozný jak píšou ale máte všichni pravdu pokoj v hrozném stavu .např. rozbitá skřín na oblečení potom nešli zavřít dveře od druhé menší skříňky,sice bylo ustláno , ale všude prach papírky na zemi ,povlečení snad nechali ještě ze sezóny kdy se tam letí.Takže žluté´´koláče´´ na povlečení i na polštáři.Fakt super :D :D ,,Když už jsem si chtěl udělat radost že třeba koupelna bude lepší udělal jsem chybu :D .. Nikdy v životě jsem neviděl takový sprchový kout :D špína,rez ,podle mě ten sprchový kout vzali z nějakýho muzea starožitností,protože si myslím že se vtom snad sprchovali jenom lidi za doby MAMUTŮ :D ,.. když jsem si vybaloval a chtěl jsem si dát kartáček do skleničky která byla u umyvadla tak jsem si ho raději zandal zpátky do batohu protože byl v lepším stavu a měl víc hygieny než sklenička určená na kartáčky.. :D ,, obrátil jsme skleničku a byly tam vidět obtisky ještě od lidí co byli před námi :D .. Postele byli vpohodě i když jsme si jednu domu mysleli že v matracích jsou štěnice nebo nějakou zvěrstvo :D :D ,, no dalo se to přežít ! :D ..Co se týče moře tak jestli jedete jenom na dovolenou kvůli moři jenom tak nejezděte sem budete plavat v přístavu u lodí s naftou :D :D ,, jediný dobrý byl bazén! :D
Celkové shrnutí zájezdu:Přiletěli jsme v 5 ráno všechno bylo vpohodě dali nám kufry na autobus chtěl hned po nás money. něco jsme přispěli to je ok s tím jsme počítali.Delegát si myslím suprovej (egypťan) jménem Ahmed a uměl suprově česky.Když jsme odjeli na hotel byl tam snáma a zařizoval nám pokoje aby jsme je dostali co nejrychleji.Check in na hotelu je 13:00 a my přijeli na hotel v 6:00 :D .. Takže nám řekli že až v 1 . Když jsem se odvážil kolem půl 9 jít na recepci a zeptat se jak to tedy bude řekli mi až v 1 že dostanu pokoj dal jsem jim 10 euro a v 9 jsem měl klíčky od pokoje. S tím jsme počítali taky i když to je nefér.Dostali jsme aspoň výhled do areálu na bazén s balkonem,jinač by jsme dostali bez balkonu a s oknem do rušné ulice.Říkal jsem si že to nemůže být ten pokoj tak hrozný jak píšou ale máte všichni pravdu pokoj v hrozném stavu .např. rozbitá skřín na oblečení potom nešli zavřít dveře od druhé menší skříňky,sice bylo ustláno , ale všude prach papírky na zemi ,povlečení snad nechali ještě ze sezóny kdy se tam letí.Takže žluté´´koláče´´ na povlečení i na polštáři.Fakt super :D :D ,,Když už jsem si chtěl udělat radost že třeba koupelna bude lepší udělal jsem chybu :D .. Nikdy v životě jsem neviděl takový sprchový kout :D špína,rez ,podle mě ten sprchový kout vzali z nějakýho muzea starožitností,protože si myslím že se vtom snad sprchovali jenom lidi za doby MAMUTŮ :D ,.. když jsem si vybaloval a chtěl jsem si dát kartáček do skleničky která byla u umyvadla tak jsem si ho raději zandal zpátky do batohu protože byl v lepším stavu a měl víc hygieny než sklenička určená na kartáčky.. :D ,, obrátil jsme skleničku a byly tam vidět obtisky ještě od lidí co byli před námi :D .. Postele byli vpohodě i když jsme si jednu domu mysleli že v matracích jsou štěnice nebo nějakou zvěrstvo :D :D ,, no dalo se to přežít ! :D ..Co se týče moře tak jestli jedete jenom na dovolenou kvůli moři jenom tak nejezděte sem budete plavat v přístavu u lodí s naftou :D :D ,, jediný dobrý byl bazén! :D
Pláž , dostupnost pohoda ale moře nic moc a ty lidi --> RUSÁCI ,, hrůza si myslí že jsou mistři světa ve všem no lidi na přes držku ! všichni do jednoho! myslel jsem si že to jsou nic moc lidi ale nevěděl jsem že všichni a jenom mi dovolená potvrdila že všichni! Co oni si tam dovolí to je neskutečný se nedivím že nedostanou na držku v egyptě všichni do jednoho.Poznáte na vlastní kůži . :D :D ,takže hodnocení pláže=3 a hodnocení lidí co jsou tam ubytovaný(RUS)= -1 :D
Strava dobrá kuchaři příjemný sice málo masa ale nemohl bych jíst to jejich celý rok.
Ale hodnotil bych číslem 6-7 .. :)
Pokoj hodnocení od 1-10 tak bych dal číslo 2. nic moc mělo by se to zlepšit , i některé penziony v čr jsou lepší než jejich ´´HOTEL´´.
SlužbySlužby hotelu = hrůza .. Od čekání na pokoj po uklízení pokoje.Uklidili nám jednou za 8 dní plus doplňování toaletního papíru takže hodnocení slabá 2.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Miloš Č.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Četl jsem velmi špatné hodnocení hotelu,ale za tu cenu bych letěl i pod stan ;) Nebylo to tak hrozné jak píší.Ano obtěžovalo mne chodit 2-3x si přidávat maso a pití.Ale kdyby se lidi nechovali jak prasata-plné talíře,které pak nesní.Hotel by neměl být nabízen jako 4*,ale max.2-3* Jediné zklamání bylo fitnes,z 12 strojů 10 rozbitých.Teplou vodu k pití vyrovnala lednička na pokoji.
Četl jsem velmi špatné hodnocení hotelu,ale za tu cenu bych letěl i pod stan ;) Nebylo to tak hrozné jak píší.Ano obtěžovalo mne chodit 2-3x si přidávat maso a pití.Ale kdyby se lidi nechovali jak prasata-plné talíře,které pak nesní.Hotel by neměl být nabízen jako 4*,ale max.2-3* Jediné zklamání bylo fitnes,z 12 strojů 10 rozbitých.Teplou vodu k pití vyrovnala lednička na pokoji.
Pláž malá a moc lidí
StravaStrava běžná na Egypt,všeho dostatek,jen jsem musel několikrát pro maso ;)
UbytovanieUklízeli každý den,dokonce i ručníky každý den měnili.Ubytování skromné s pěkným balkonem,odpovídající 2-3* hotelu
SlužbyCestovka by měla upozornit,že se přiletí ráno a na pokoje se dlouho čeká,i na pití a jídlo.Za malý úplatek jsme pokoj i pásky All...dostali hned ;)
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Jakub Knotek
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dobrý den,
jakožto vaseho letiteho a pravidelného klienta jste mi donutili sepsat tuto stížnost,tuto reklamaci na zájezd č. 01478821v termínu od 5.10.-19.10.2019 do Egypta konkrétně do hotelu K Beach(původně GOLDEN 5),....
K věci .....tento zájezd,kdybych věděl v jakém stavu je hotel,bych nekoupil ani za poloviční cenu,co jsem zaplatil.
Nejde nijak jinak vystihnout moji stížnost,než vám napsat ,ze vám není hanba tento hotel nabízet klientům,OSTUDA CK!!!!!!!!
Tento hotel ,respektive komplexy tohoto hotelu jsou jako po válce,jako sídliště Chanov,je to hotel duchu ,nikdy v životě jsem nic takového neviděl a doufám,ze já ani ma rodina již nikdy neuvidí.
Vybydlene rozpadlé a rozebrána budovy,néé špinavé bazény,ale černé bazény,cele nepopsatelne,neuveritelne.
Lituji ,ze jsem již zaplatil u vas dovolenou na rok 2020,jediné co vim,ze druhy zájezd na rok 2020 již u vas nekoupim.
Osobně jsme se ženou zvědavý,jak se k tomu CA a CK postaví,
s pozdravem Knotek
PS:foto zasilam,ale lepší a výstižnější by bylo vas tam na 14dni poslat na vysnenou dovolenou.
Dobrý den,
jakožto vaseho letiteho a pravidelného klienta jste mi donutili sepsat tuto stížnost,tuto reklamaci na zájezd č. 01478821v termínu od 5.10.-19.10.2019 do Egypta konkrétně do hotelu K Beach(původně GOLDEN 5),....
K věci .....tento zájezd,kdybych věděl v jakém stavu je hotel,bych nekoupil ani za poloviční cenu,co jsem zaplatil.
Nejde nijak jinak vystihnout moji stížnost,než vám napsat ,ze vám není hanba tento hotel nabízet klientům,OSTUDA CK!!!!!!!!
Tento hotel ,respektive komplexy tohoto hotelu jsou jako po válce,jako sídliště Chanov,je to hotel duchu ,nikdy v životě jsem nic takového neviděl a doufám,ze já ani ma rodina již nikdy neuvidí.
Vybydlene rozpadlé a rozebrána budovy,néé špinavé bazény,ale černé bazény,cele nepopsatelne,neuveritelne.
Lituji ,ze jsem již zaplatil u vas dovolenou na rok 2020,jediné co vim,ze druhy zájezd na rok 2020 již u vas nekoupim.
Osobně jsme se ženou zvědavý,jak se k tomu CA a CK postaví,
s pozdravem Knotek
PS:foto zasilam,ale lepší a výstižnější by bylo vas tam na 14dni poslat na vysnenou dovolenou.
Hana Kratochvílová
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená v pořádku,personál milý vstřícný
Dovolená v pořádku,personál milý vstřícný
Čistá,moře dlouho jen po kolena ale nevadilo
StravaObvyklá v Egyptě,maso tuhé
UbytovanieUbytování v rámci možností.Rozdíl v pokojích
SlužbyÚklid dost špatný,jinak obsluhující personál vstřícný milý
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Pavel S.
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Karel H.
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Nataliya Futov
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2010 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
špina a velke množstvi odpadku(papír,plasty,stare lahve),všechno zchatrale a rozlamane.Vstup do moře je sice hned za hotelovou zahradou ale musite projit asi 300 metru mělčinou než se dostanete do vody.Po leve straně vyčniva z vody jakasi stara rozbourana budova.
StravaJidlo stejne po celou dobu pobytu,misto ryb tofu,misto masa nějaka směs mletych surovin.
UbytovaniePokoj s klimatizaci,nabytek starý a rozlamany.Ze 3 skřiň ani jedna neměla šuplik.V koupelně protekala voda.
SlužbyDobry,perzonal velice snaživy.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Jiří Hartman
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2010 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
pěkná.jen celkový dojem kazilo jakési smetiště za ohraničením pláže,,, ale to je asi místní zvyk
Stravaprvní 2 dny slabota.spíše místní strava,dále pak už se po konzultaci s delegátkou vše změnilo min. o 90 procent k lepšímu
Ubytovanieubytování velmi pěkné.úklid i hygienických prostor denně perfekt
Službykrom úklidu v tomto hotelu jsem jiné služby nevyužíval
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Kamil S.
Overená recenzia Dátum pobytu: November 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Hotel jsem navštívil již 3x a naprostá spokojenost.
Hotel jsem navštívil již 3x a naprostá spokojenost.
Super, čistá a na vozíku se dostanu kousek od vody :-)
StravaMyslím si, že jídla bylo až až :-)
UbytovanieJelikož jsem na vozíku, hotel má 5 pokojů, které jsou pro mne vyhovující.
SlužbySuper, ochotný personál.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Zuzana V.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Byly jsme s dcerou, která byla poprvé v Egyptě. Moc se nám v hotelu líbilo, vše čisté, personál velice úslužný, jídla až oči přecházely, pláž a lehátka se slunečníky se nám také moc líbíly. Jediné, co nás vždy zarazilo bylo, ale to je ve všech resortech, že pokud si chcete lehnout na lehátko k bazénu, tak abyste vstávali už snad ve 4 ráno, abyste přes lehátka přehodili ručníky, protože v 7 je už všude plno. Jediné, co mne zarazilo, bylo ,že v celém hotelu neměli karkade ani studené ani teplé ani pravou egyptskou kávu - klidně bych si ji zaplatila.
Byly jsme s dcerou, která byla poprvé v Egyptě. Moc se nám v hotelu líbilo, vše čisté, personál velice úslužný, jídla až oči přecházely, pláž a lehátka se slunečníky se nám také moc líbíly. Jediné, co nás vždy zarazilo bylo, ale to je ve všech resortech, že pokud si chcete lehnout na lehátko k bazénu, tak abyste vstávali už snad ve 4 ráno, abyste přes lehátka přehodili ručníky, protože v 7 je už všude plno. Jediné, co mne zarazilo, bylo ,že v celém hotelu neměli karkade ani studené ani teplé ani pravou egyptskou kávu - klidně bych si ji zaplatila.
Pláž čistá, pod uzavřením, možnost stravování - oběda - i na pláži, takže jsme se nemusely vracet do hotelu. Vždy volná lehátka, takže se dalo vybírat.
StravaSkvělá není co vytknout.
UbytovanieDojem velice příjemný, výhled do ulice, sice doprava až do cca 3 do rána, takže přes i zavřená okna bylo slyšet troubení aut, ale to Egyptu patří. - Nicméně by na této straně mohli investovat do protihlukových skel.
SlužbyKaždý den dvě 1,5 l vody na pokoji, jelikož jsme nechtěly, aby uklízeč každý den převlékal povlečení - byly jsme na krátkou dobu, tak jsme se s ním vždy domluvily, co pouze potřebujeme a hned to bylo uděláno. Recepce i bary - personál velice ochotný, i personál na pláži.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Tomáš Němec
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Za nás jsme si dovolenou užili. A nemáme téměř co vytknout. Služby odpovídají ceně. A někdy bychom se rádi vrátily
Za nás jsme si dovolenou užili. A nemáme téměř co vytknout. Služby odpovídají ceně. A někdy bychom se rádi vrátily
Pláž byla čistá. Vedle mola velmi málo vody, takže vstup lepší přes molo. A nebo jít kompletně zleva kde je okamžitě hloubka, že sotva dosáhnete. Což bylo super
StravaSnídaně patřili k tomu horšímu, ty se neustále opakovali. Ale obědy a večeře byly rozmanitější a zde si člověk opravdu vybere.
UbytovaniePokoj byl velký, každý den jsme dostávali 2 velké lahve vody zdarma, na posteli se spala jedna báseň. Na pokoj nemáme jedinou výtku
SlužbyVšechen personál naprosto ochotný zde nemám co vytknout
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Adam Lažek
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Můj celkový dojem je takový , že co bylo v popisu dovolené na vašich stránkách , tak reálně na hotelu nebylo.
Můj celkový dojem je takový , že co bylo v popisu dovolené na vašich stránkách , tak reálně na hotelu nebylo.
Strava nebyla nic moc, pořád to samé , restaurace špinavé. Restaurace byly i oddělené pro Egypťany a bílý. V restauraci pro bílý nebylo to samé co pro ostatní , i když to tak mělo být.
UbytovaniePokoje byly špinavé, a colkové okolí hotelu bylo špinavé. Restaurace neuklizené.
SlužbyPersonál neochotný většinou. Diskotéka , která měla být každý den, tak nebyla. Bary které měly být otevřené tak také nebyly. Snack bar do 2 do rána také nic. Celkově hrůza.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Rudolf Kovařík
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Nase dovolena se vydarila.
Nase dovolena se vydarila.
Strava bylas dobra a rozmanita. Hlad jsme v zadnem pripade nemeli.
UbytovanieBez zadnych zavad
SlužbyVelmi dobre
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Jan Č.
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi