Jsme spokojeni s poměrem cena/výkon. Turci jsou milí a otevření, velmi přátelští, bez jakýchkoli skrytých úmyslů. Personál hotelu je zjevně začátečník nebo sezónní pracovník. Nicméně je velmi nadšený a snaživý. Průvodci byli připraveni, programy a jejich organizace byly bezchybné. Pokud se podaří rezervovat levně, případně bez poplatků, rozhodně to všem doporučuji. Co se týče Severního Kypru, pravděpodobně je to dobré místo i z hlediska poměru cena/výkon.
PlážJe to asi 5 minut chůze přes dlouhé hotelové nádvoří. Voda je ráno a odpoledne klidná, během dne často vlnitá, v té době se k molu plaví i nějaký nános a odpadky. Do vody se lze dostat třemi způsoby: dvěma žebříky a kamenitou pláží vedle mola. Voda je při malých vlnách velmi čistá. Na molu jsme často byli jen my dva, nikdy nebylo přeplněno, vždy bylo k dispozici lehátko a slunečník.
StravaTypický nespokojený Maďar, který zaplatí all inclusive v muslimské zemi a nechápe, proč tam není vepřové. - Protože nejedí vepře! Kromě toho si myslím, že bylo možné jíst pestře, samozřejmě ten, kdo si na talíř nabere ze všeho, pravděpodobně řekne, že každý večer bylo to samé. Podle mě se střídalo 4-5 hlavních jídel - jídla byla podobná, ale ne stejná. Salátů bylo dost. Není to gurmánská nabídka, ale nikdy jsme neměli hlad a vždy jsme mohli jíst pestře. Kvalita jídla/vody (všechno se nalévá z lahve) byla dobrá = chutné, neztratili jsme chuť k jídlu ani neonemocněli.
UbytovanieO tomto hotelu se čte hodně špatných věcí. Hlavní hotelová budova podle mého vyhovuje požadavkům, dokonce i více. Pokoj byl čistý, spárování nebylo dokonalé, ale to je tady podle mě běžné v této cenové kategorii. Pokoj byl uklízen každý den, navíc byly k dispozici 2 klimatizace. Vše fungovalo správně. Hotel už zažil i lepší časy, což platí hlavně pro vedlejší budovy, kde byl nyní ubytován personál, a oni také ten okolí znečišťují - mimochodem, tato cesta vede i k pláži. Přesto je vše krásné, i když tam právě není mnoho lidí, každý už viděl rekonstrukci a tato je také na několika místech. Vedlejší budovy jsou neustále v rekonstrukci a během pár let může opět zářit v původní kráse, pokud vše půjde dobře. Myslím, že v těchto prostorách nikoho neubytovávají, což potvrdil jak průvodce, tak místní.
SlužbyJe tam aquapark, což je asi dobré pro malé děti. Normální bazén s poolbarem, bohužel personálu bylo málo, takže obsluha v poolbaru nebyla vždy k dispozici, ale vynalézaví Maďaři si poradili a obsloužili všechny. Z toho samozřejmě nebyl problém. Personál, který mluví anglicky, je velmi milý a ochotný, ostatní jazyky stejně nerozumí, takže je zbytečné se snažit v maďarštině. Bazén je každý den večer silně chlorován, pravděpodobně proto není potřeba měnit vodu.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate