Villa Gabelica Chorvátsko, Stredná Dalmácia
Zsolt Vajda
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Byla to velmi příjemná, dobrá a obsahově bohatá dovolená.
Byla to velmi příjemná, dobrá a obsahově bohatá dovolená.
Před pěti lety jsme byli na tomto pobřeží, ale úplně jsme zapomněli, že je písčité, takže nás příjemně překvapilo, že je tam písek, mnoho vzpomínek se vrátilo, celkově to bylo dokonalé, moře, počasí... všechno!!!! Děkujeme!!!!!!
StravaProtože jsme neměli předem zaplacené stravování, vyřešili jsme to po svém, protože už dlouho jezdíme na dovolenou do Chorvatska, tamní jídla pro nás nebyla novinkou, ale milujeme chorvatskou kuchyni. Jinak všude, kde jsme jedli, bylo jídlo chutné a lahodné, obsluha prvotřídní a ceny nebyly vysoké.
UbytovanieUbytování bylo maximálně vhodné pro dva lidi, cítili jsme se tam dobře.
SlužbyMajitelé byli milí, hodní, nebyly žádné třenice ani problémy!
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate



