Vila Marijana Chorvátsko, Biograd Na Moru
Alena B.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Do Biogradu sme cestovali autobusom ktorým sme išli zo Zadaru na Pag 1,5hod tam.a tak isto spet potom sa pokračovalo až na Makarsku,myslim že zle zorganizovaná trasa.Po príchode do Biogradu nam bolo v ck kde sme sa mali hlasit oznamene že nemáme potvrdenu rezervaciu tak nam dali ine ubytovanie.Myslim že je na zvaženie zlepsit dopravu a nie vozit ludi aj 14 a viac hod.po chorvatsku.Cestou spet sa nam pokazil autobus tak sme stali 6hod.v Chorvatsku ale šoferi robili čo mohli a domov sme namiesto rano prišli poobede aj to sa stava.
Do Biogradu sme cestovali autobusom ktorým sme išli zo Zadaru na Pag 1,5hod tam.a tak isto spet potom sa pokračovalo až na Makarsku,myslim že zle zorganizovaná trasa.Po príchode do Biogradu nam bolo v ck kde sme sa mali hlasit oznamene že nemáme potvrdenu rezervaciu tak nam dali ine ubytovanie.Myslim že je na zvaženie zlepsit dopravu a nie vozit ludi aj 14 a viac hod.po chorvatsku.Cestou spet sa nam pokazil autobus tak sme stali 6hod.v Chorvatsku ale šoferi robili čo mohli a domov sme namiesto rano prišli poobede aj to sa stava.
Plaž čista ale poobede už trocha znečistena plavajucimi travami,pristupdo vody dobry, z vili asi 10min.a do centra vedla pristavu 20min.peso
StravaDobra
UbytovanieDobre, ticha lokalita
SlužbyDobre
Simona Štrubelová
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená krásná, město skvělé, stále bylo co dělat. Pláž krásná a čistá.Dobrava byla taky bez chyby, řidiči byly vždy nápomocní a moc hodní. Díky nim byla cesta mnohem příjemnější.
Dovolená krásná, město skvělé, stále bylo co dělat. Pláž krásná a čistá.Dobrava byla taky bez chyby, řidiči byly vždy nápomocní a moc hodní. Díky nim byla cesta mnohem příjemnější.
Pláž i město krása, vždy jsme si našli místo ať na sluníčku nebo na pláži. Byla čistá a moře také, ráda se tam zase někdy vrátím, ale určitě ne do tohoto hotelu.
StravaStrava nic moc, co se týče polopenze. Obsluha nepříjemná, jídlo mdlé, ryba nebyla vůbec dochucená a guláš, bohužel mám o guláši trochu lepší představu, byla to vyloženě brynda. Snídaně byly skvělé ale večeře hrůza. V ceně večeře nebylo pití a k snídani ano, nechápu. Jinak strava mimo hotel byla skvělá a lidé moc příjemní.
UbytovaniePokoj byl zařízený hrozně, zásuvky byly vykloktané, bály jsme se zapojit už jen nabíječku na mobil, večer nedostatečně a špatně rozmístěné osvětlení. Koupelna špinavá, prostěradla také. Přistýlka ve stylu rozkládajícího křesla, hrůza.
SlužbyHotel taky žádná sláva, obsluhu jsem viděla až druhý den, kdy nám někdo vrazil do ruky tři malé ručníčky a to bylo celý, na celý týden jsme dostali pouze jeden toaletní papír, pak to bylo na nás si obstarat. Čekala jsem aspoň mýdlo, ale to už bych chtěla moc.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate















