APARTMÁNY Chorvátsko, Kvarner
Ildikó U.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celá záležitost je obrovský podvod. Zaplatil jsem za tříhvězdiový apartmán a dostali jsme soukromé ubytování z 70. let, které bylo nekvalitní, se solným výkvětem, plné mravenců a pod úrovní kritiky. Cestovní kancelář nás nechala čekat několik hodin, a jejich styl by si zasloužil zlepšení! Soukromé ubytování popsané výše bylo druhé, o tom prvním bych raději ani nepsal hodnocení, bylo nepřijatelné!!! Jsme velmi zklamaní, nikomu to nedoporučujeme! Během několika hodin čekání jsme potkali mnoho rozhořčených Maďarů se stejnými problémy.
Celá záležitost je obrovský podvod. Zaplatil jsem za tříhvězdiový apartmán a dostali jsme soukromé ubytování z 70. let, které bylo nekvalitní, se solným výkvětem, plné mravenců a pod úrovní kritiky. Cestovní kancelář nás nechala čekat několik hodin, a jejich styl by si zasloužil zlepšení! Soukromé ubytování popsané výše bylo druhé, o tom prvním bych raději ani nepsal hodnocení, bylo nepřijatelné!!! Jsme velmi zklamaní, nikomu to nedoporučujeme! Během několika hodin čekání jsme potkali mnoho rozhořčených Maďarů se stejnými problémy.
Ubytování bylo tak daleko, že se k němu dalo dostat jen autem, ale bylo krásné. Snažili jsme se trávit co nejvíce času na pláži.
StravaKromě jednoho role toaletního papíru jsme dostali 5 ručníků o velikosti papírového ručníku, povlečení bylo zapáchající a místy děravé. Kvůli špíně a mravencům nebylo možné vařit ani skladovat jídlo, lednice se těžko zavírala, teplá voda tekla asi půl minuty. Když jsme to oznámili majiteli, řekl, že to používá hodně lidí, a máme počkat!
UbytovanieStěny pokojů byly pokryté solí, zařízení bylo pravěké, koupelna a nádobí v kuchyni byly zapáchající a špinavé, bylo tam spousta mravenců, na které starý majitel použil prášek na hubení mravenců.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Ildikó G.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Velmi jsme si to užili, vše odpovídalo našim očekáváním. Malá kaňka na radosti byla, že jsme byli poslední den pokutováni, protože jsme si nekoupili parkovací lístek. Na to je třeba dávat pozor, parkování je všude placené, dokonce i na parkovišti Lidlu.
Velmi jsme si to užili, vše odpovídalo našim očekáváním. Malá kaňka na radosti byla, že jsme byli poslední den pokutováni, protože jsme si nekoupili parkovací lístek. Na to je třeba dávat pozor, parkování je všude placené, dokonce i na parkovišti Lidlu.
Každý den jsme objevovali jiné mořské pobřeží. Městská pláž je blízko, je úplně písčitá, naprosto přátelská k dětem. Bohužel je přeplněná. Je tam také bazén. O něco dál je kamenité, skalnaté pobřeží, které je méně přeplněné, ale v blízkosti není restaurace, toalety, obchod atd. Je dostupné pouze autem. V sousedním městě (asi 4 km) je nádherné skalnaté, divoké pobřeží, ale s malými dětmi se nedoporučuje. Naše děti jsou 9 leté, dobře plavou, a ty si to užily.
StravaUbytování jsme využili s vlastní stravou, ale vše bylo k dispozici pro náš běžný způsob života. V blízkosti se nachází několik obchodů a pekáren. Centrum je asi 10 minut pěšky, pláž 15 minut. Je zde mnoho restaurací a kaváren.
UbytovanieApartmán má velmi dobré uspořádání, je útulně zařízený. Kuchyně je dobře vybavená, i když chyběla mikrovlnná trouba. Je zde myčka nádobí a pračka, lednice má vhodnou velikost. Ke každému pokoji patří samostatný balkon.
SlužbyNaši ubytovatelé bydlí v suterénu domu, mluví dobře německy i anglicky. Jsou milí a přátelští. Na požádání jsme dostali wifi heslo. (Bydleli jsme na ulici Nova Krasa)
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate







