Kemp Njivice Chorvátsko, Krk, Njivice
Jiří Ouředníček
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Autokemp je na krásném místě s dostatkem stromů, tak že se dá před sluncem schovat kdo bude jen stanovat.. Měli jsme bungalov s klimou,dvě ložnice dvě koupelny kuchyňka i s vybavením. Také lednice velká se určitě hodila. venku velká zastřešená terasa s posezenim a byli i stromy takže nebylo takové vedro. K moři záleží v jaké části kempu jste ale nejdál bych řekl 300m nejblíže tak 30m Já měl asi 120 metru což je za mě super. Kemp krásnej klidnej na druhou stranu nechybí bary kde je večerní zábava a samozřejmě i přes den u bazenu a dětského hřiště vyžití pro děti. Jinak samozřejmě moře je to hlavní proč tam jste.... V kempu na to jak je vše parádní a nechybí obchod, pekárna, zelenina tak musim řict že téměř nikde nejsou toalety. Bud při vjezdu na recepci a nebo až uplně vzadu kde jsou stany.Vzhledem k rozlehlosti kempu bych uvítal jedno wc nekde v prostřed. Ono přece jen když mate dítě v bazénku a musíte ho zbalit běžet se dvěstě metru vyčurat do chatky a zase zpatky do kopce v 36c není uplně fajné.. To je ale asi jedíná vítka. Jinak všude čisto nasvíceno prostě paráda.
Autokemp je na krásném místě s dostatkem stromů, tak že se dá před sluncem schovat kdo bude jen stanovat.. Měli jsme bungalov s klimou,dvě ložnice dvě koupelny kuchyňka i s vybavením. Také lednice velká se určitě hodila. venku velká zastřešená terasa s posezenim a byli i stromy takže nebylo takové vedro. K moři záleží v jaké části kempu jste ale nejdál bych řekl 300m nejblíže tak 30m Já měl asi 120 metru což je za mě super. Kemp krásnej klidnej na druhou stranu nechybí bary kde je večerní zábava a samozřejmě i přes den u bazenu a dětského hřiště vyžití pro děti. Jinak samozřejmě moře je to hlavní proč tam jste.... V kempu na to jak je vše parádní a nechybí obchod, pekárna, zelenina tak musim řict že téměř nikde nejsou toalety. Bud při vjezdu na recepci a nebo až uplně vzadu kde jsou stany.Vzhledem k rozlehlosti kempu bych uvítal jedno wc nekde v prostřed. Ono přece jen když mate dítě v bazénku a musíte ho zbalit běžet se dvěstě metru vyčurat do chatky a zase zpatky do kopce v 36c není uplně fajné.. To je ale asi jedíná vítka. Jinak všude čisto nasvíceno prostě paráda.
Pláž dostupná po celé délce kempu. Někde kameny se schůdky cca v prostřed kempu kamínková pláž. Je lepe mít boty do moře. Voda absolutně čistá jak už to u jadranu bývá
StravaVlastní
UbytovanieBungalov komplet zařízen v uterý ještě přívezou komplet nové ručníky cca 8ks na výměnu. Vše funguje.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Petr Hadbabný
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Vynikající.
Vynikající.
Blízko,50m,pro všechny věkové kategorie.
StravaVlastní
UbytovanieSkvělé,vše v dosahu.Doporučuji.
SlužbyMobilhome vynikající
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate





