penzion Sigma Hodnotenie: 3/5 Česká republika, Južné Čechy
Věra Pálková
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
Věra Pálková
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Kamila V.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Vše bez problémů.Spokojenost.
Vše bez problémů.Spokojenost.
Pláž u rybníka Svět, v nedalekém kempu, v pořádku včetně sportovního vybavení.
Cyklostezky v okolí rozmanité, přehledně značené.
Čerpali jsme pouze snídaně.Jídlo a pití pestré a chutné.
UbytovanieUbytování čisté, prostorné, s dostatkem úložného nábytku.
Škoda jen absence ledničky.
Hotelový úklid a výměna ručníků bez chyby.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Marie B.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Pohoda
Pohoda
Nevyužili jsme,hotel je v blízkosti pláže u rybníka Svět a blízko Lázní Aurora s bazénem.
StravaMěli jsme pouze snídaně,ty byly bezkonkurenční.Výborná káva,džus.Výběr slaného obrovský, včetně pomazánek a salátů,sladkého totéž a vždy ještě nějaký bonus - puding,kaše, palačinky.......
UbytovanieHotel Regent je stará železobetonová komunistická stavba,ale pokoje jsou zařízené vkusně čistě,koupelna s vanou,čistá.
SlužbyNevyužívali jsme pro krátký pobyt,ale jinak bychom zkusili masáže v hotelu Bohemia.Ocenili jsme místnost pro úschovu kol.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Tomáš R.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Krásné místo, ale prostě hotel a zejména personál to nezvládá.
Krásné místo, ale prostě hotel a zejména personál to nezvládá.
Týden stejná jídla, při snídani nebylo z čeho vybírat. Trichodova večeře ani náhodou.
UbytovaniePokoj pod střechou absolutní vedro.
SlužbyHotel je slušný, ale personál evidentně nikdy nepracoval v hotelu. Vzdechy personálu nemám z čeho vařit mě nezajímají.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Jitka S.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jiří H.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jitka M.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Personál ochotný, jídlo a ubytování uspokojivé. Škoda jen, že kousek od hotelu se bourá areál staré papírny z čehož vyplývá po ránu hluk a prach.
Personál ochotný, jídlo a ubytování uspokojivé. Škoda jen, že kousek od hotelu se bourá areál staré papírny z čehož vyplývá po ránu hluk a prach.
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Velmi dobré
Velmi dobré
Okolí pěkné
StravaStrava dobrá
UbytovanieUbytování dobré
SlužbySlužba velmi dobrá
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Zdeněk T.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Příjemný pobyt, pěkné místo k prohlídkám okolí.
Příjemný pobyt, pěkné místo k prohlídkám okolí.
Strava byla velmi dobrá.
UbytovanieHotel byl příjemný, nevýhodou je že nemá parkoviště pro zákazníky.
SlužbySlužba v hotelu byla příjemná.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Oldřich Sobotka
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Výborné jídlo, skvělá obsluha, příjemné prostředí (nepatrně ruší provoz kolem vedoucí silnice). Celkově velká spokojenost díky strategickému umístění pro mnoho výletů do okolí. Děkujeme.
Výborné jídlo, skvělá obsluha, příjemné prostředí (nepatrně ruší provoz kolem vedoucí silnice). Celkově velká spokojenost díky strategickému umístění pro mnoho výletů do okolí. Děkujeme.
Výborné jídlo - skvěle připravené ryby...doporučujeme.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Milan Z.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jana V.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Lucie T.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jiří K.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Markéta Habartová
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2020 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Pan majitel chalupy je velky pohodar,ktery byl v pripade nejakeho problemu na telefonu.Chalupa je velka,paradne vybavena,prostredi krasne.Byli jsme tam s 5 detmi a i tak jsme meli soukromi,kdyz jsme ho chteli.Pro deti jsou na dvorku houpacky,stolni tenis,hrat se da benbington.Jedine,co nam opravdu vadilo,byli komari.Jinak je chalupa umistena na velmi dobrem miste-vse je blizko..od autobusove zastavky az po koupaliste.V mestysu jsou obchody,restaurace,hospudky,posta,cukrarna....pokud chytnete krasne pocasi,nadherna dovolena i bez aut ci kol.Jinak autem se da jet na krasna mista v okoli,na kolech se take " vyradite".Kdo nema ani auto ci kola,autobusove a vlakove spojeni jsou velmi dobra.
Pan majitel chalupy je velky pohodar,ktery byl v pripade nejakeho problemu na telefonu.Chalupa je velka,paradne vybavena,prostredi krasne.Byli jsme tam s 5 detmi a i tak jsme meli soukromi,kdyz jsme ho chteli.Pro deti jsou na dvorku houpacky,stolni tenis,hrat se da benbington.Jedine,co nam opravdu vadilo,byli komari.Jinak je chalupa umistena na velmi dobrem miste-vse je blizko..od autobusove zastavky az po koupaliste.V mestysu jsou obchody,restaurace,hospudky,posta,cukrarna....pokud chytnete krasne pocasi,nadherna dovolena i bez aut ci kol.Jinak autem se da jet na krasna mista v okoli,na kolech se take " vyradite".Kdo nema ani auto ci kola,autobusove a vlakove spojeni jsou velmi dobra.
Varili jsme si sami.Nebyl vubec zadny problem.Paradne vybavena kuchyn.
UbytovanieChalupa je velka,nepatrova,cista,prostorna.Ma 3 pokoje-velke,se 4 luzkami,velkou skrini,gaucem,stolem,zrdcadlem,botnickem...periny,polstare,povleceni jsou ciste...V chalupe jsou 2 toalety a 2 koupelny- ciste,skrin s cisticima prostredkama a velmi dobre vybavena kuchyn.V kuchyni nechybi topinkovac,lednice-velka,mikrovlnka,televize-nutno naladit,rychlovarna konvice,trouba,sporak...neni treba si nic vozit s sebou.Az nas prekvapilo mnozstvi nadobi,hrncu atd.Pokud je venku teplo,uvnitr je prijemny chladek,nicmene,pokud venku prsi a je chladno,je tam zima a opravdu velke vlhko.Zmokle obleceni se nam neususilo.Je ale mozne si zapnout primotop-elektrika se plati zvlast.Zalohu jsme platili jen 1000 kc,nebyl problem s vracenim,elekrika se plati zvlast a mistni poplateķ je 20 kc na den na osobu.Samozrejmosti je Wi-fi.Radi se sem nekdy opet vratime.
SlužbyPan majitel byl prijemny,na telefonu,ochotny.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
TAŤANA P.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Peter S.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Vladimíra J.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Nedoporučuji.
Nedoporučuji.
Personál byl milý, ale neprofesionální. Dlouho jsme čekali na jídlo a jídlo bylo nekvalitní. Nejsem vybíravá, ale toto bylo moc.
UbytovanieNa první pohled vypadá penzion dobře, ale... Např. na našem pokoji bylo rozbité splachování wc, po nahlášení závady to nikdo neřešil.
SlužbyPenzion slibuje koně, koupání v okolních rybnících a rybaření. Bohužel je to o tom, že si to musíte sami sehnat a rozhodně to není u penzionu, ani ve vesnici.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi