Danubius Health Spa Resort Centrální Lázně
od 717 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 717 € za os.
od 455 € za os.
od 409 € za os.
od 425 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základě 2 hodnocení)
Markéta Habartová
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2020 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Pan majitel chalupy je velky pohodar,ktery byl v pripade nejakeho problemu na telefonu.Chalupa je velka,paradne vybavena,prostredi krasne.Byli jsme tam s 5 detmi a i tak jsme meli soukromi,kdyz jsme ho chteli.Pro deti jsou na dvorku houpacky,stolni tenis,hrat se da benbington.Jedine,co nam opravdu vadilo,byli komari.Jinak je chalupa umistena na velmi dobrem miste-vse je blizko..od autobusove zastavky az po koupaliste.V mestysu jsou obchody,restaurace,hospudky,posta,cukrarna....pokud chytnete krasne pocasi,nadherna dovolena i bez aut ci kol.Jinak autem se da jet na krasna mista v okoli,na kolech se take " vyradite".Kdo nema ani auto ci kola,autobusove a vlakove spojeni jsou velmi dobra.
Pan majitel chalupy je velky pohodar,ktery byl v pripade nejakeho problemu na telefonu.Chalupa je velka,paradne vybavena,prostredi krasne.Byli jsme tam s 5 detmi a i tak jsme meli soukromi,kdyz jsme ho chteli.Pro deti jsou na dvorku houpacky,stolni tenis,hrat se da benbington.Jedine,co nam opravdu vadilo,byli komari.Jinak je chalupa umistena na velmi dobrem miste-vse je blizko..od autobusove zastavky az po koupaliste.V mestysu jsou obchody,restaurace,hospudky,posta,cukrarna....pokud chytnete krasne pocasi,nadherna dovolena i bez aut ci kol.Jinak autem se da jet na krasna mista v okoli,na kolech se take " vyradite".Kdo nema ani auto ci kola,autobusove a vlakove spojeni jsou velmi dobra.
Varili jsme si sami.Nebyl vubec zadny problem.Paradne vybavena kuchyn.
UbytovanieChalupa je velka,nepatrova,cista,prostorna.Ma 3 pokoje-velke,se 4 luzkami,velkou skrini,gaucem,stolem,zrdcadlem,botnickem...periny,polstare,povleceni jsou ciste...V chalupe jsou 2 toalety a 2 koupelny- ciste,skrin s cisticima prostredkama a velmi dobre vybavena kuchyn.V kuchyni nechybi topinkovac,lednice-velka,mikrovlnka,televize-nutno naladit,rychlovarna konvice,trouba,sporak...neni treba si nic vozit s sebou.Az nas prekvapilo mnozstvi nadobi,hrncu atd.Pokud je venku teplo,uvnitr je prijemny chladek,nicmene,pokud venku prsi a je chladno,je tam zima a opravdu velke vlhko.Zmokle obleceni se nam neususilo.Je ale mozne si zapnout primotop-elektrika se plati zvlast.Zalohu jsme platili jen 1000 kc,nebyl problem s vracenim,elekrika se plati zvlast a mistni poplateķ je 20 kc na den na osobu.Samozrejmosti je Wi-fi.Radi se sem nekdy opet vratime.
SlužbyPan majitel byl prijemny,na telefonu,ochotny.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Filtrovať recenzie
Markéta Habartová
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2020 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Pan majitel chalupy je velky pohodar,ktery byl v pripade nejakeho problemu na telefonu.Chalupa je velka,paradne vybavena,prostredi krasne.Byli jsme tam s 5 detmi a i tak jsme meli soukromi,kdyz jsme ho chteli.Pro deti jsou na dvorku houpacky,stolni tenis,hrat se da benbington.Jedine,co nam opravdu vadilo,byli komari.Jinak je chalupa umistena na velmi dobrem miste-vse je blizko..od autobusove zastavky az po koupaliste.V mestysu jsou obchody,restaurace,hospudky,posta,cukrarna....pokud chytnete krasne pocasi,nadherna dovolena i bez aut ci kol.Jinak autem se da jet na krasna mista v okoli,na kolech se take " vyradite".Kdo nema ani auto ci kola,autobusove a vlakove spojeni jsou velmi dobra.
Pan majitel chalupy je velky pohodar,ktery byl v pripade nejakeho problemu na telefonu.Chalupa je velka,paradne vybavena,prostredi krasne.Byli jsme tam s 5 detmi a i tak jsme meli soukromi,kdyz jsme ho chteli.Pro deti jsou na dvorku houpacky,stolni tenis,hrat se da benbington.Jedine,co nam opravdu vadilo,byli komari.Jinak je chalupa umistena na velmi dobrem miste-vse je blizko..od autobusove zastavky az po koupaliste.V mestysu jsou obchody,restaurace,hospudky,posta,cukrarna....pokud chytnete krasne pocasi,nadherna dovolena i bez aut ci kol.Jinak autem se da jet na krasna mista v okoli,na kolech se take " vyradite".Kdo nema ani auto ci kola,autobusove a vlakove spojeni jsou velmi dobra.
Varili jsme si sami.Nebyl vubec zadny problem.Paradne vybavena kuchyn.
UbytovanieChalupa je velka,nepatrova,cista,prostorna.Ma 3 pokoje-velke,se 4 luzkami,velkou skrini,gaucem,stolem,zrdcadlem,botnickem...periny,polstare,povleceni jsou ciste...V chalupe jsou 2 toalety a 2 koupelny- ciste,skrin s cisticima prostredkama a velmi dobre vybavena kuchyn.V kuchyni nechybi topinkovac,lednice-velka,mikrovlnka,televize-nutno naladit,rychlovarna konvice,trouba,sporak...neni treba si nic vozit s sebou.Az nas prekvapilo mnozstvi nadobi,hrncu atd.Pokud je venku teplo,uvnitr je prijemny chladek,nicmene,pokud venku prsi a je chladno,je tam zima a opravdu velke vlhko.Zmokle obleceni se nam neususilo.Je ale mozne si zapnout primotop-elektrika se plati zvlast.Zalohu jsme platili jen 1000 kc,nebyl problem s vracenim,elekrika se plati zvlast a mistni poplateķ je 20 kc na den na osobu.Samozrejmosti je Wi-fi.Radi se sem nekdy opet vratime.
SlužbyPan majitel byl prijemny,na telefonu,ochotny.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.