Zájezd odpovídal ceně, žádný luxus jsem neočekávala. Překvapivé bylo šetření energiemi - poměrně málo vytápěné pokoje (později došlo k mírné nápravě), 1 žárovka 40 w v pokoji byla nedostatečná, z uváděných televizních programů byly funkční pouze 3 české, 2 německé a 2 ruské. V bazénu chladná voda.
PlážOkolí upravené přiměřeně k zimnímu období
StravaSnídaně pestrá, bohatá a chutná, večeře chutná. Objednána byly polopenze s možností dokoupit obědy. Tyto bylo možno realizovat v domě Jirásek a Prusík. V Jirásku byl stálý jídelní lístek s menším výběrem. Jiné restaurace ve městě byly uzavřeny.
UbytovaniePřiměřené, kvalitní postele. Pro pohodlnější sezení bych uvítala spíše křesílka než židle.
SlužbyBez problémů.
Jediný nedostatek i přes snahu personálu bylo získat mapku okolí - turistické trasy. Infocentrum bylo uzavřeno a nabídnutá mapka vytištěná PC byla nedostatečná
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate