Severina Hodnotenie: 3/5 Bulharsko, Slnečné Pobrežie, Slnečné pobrežie
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Irena H.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Příjemná dovolená pro všechny věkové kategorie
Příjemná dovolená pro všechny věkové kategorie
Pláž v dosahu cca 200 m, dobře dostupná. Na pláži placené slunečníky s lehátky i možnost volného položení vlastní deky, slunečníku. Více lidí, hlavně o víkendu. Voda většinou čistá. Nepříliš vhodná ke šnorchlování. Na pláži chyběly sprchy.
StravaAll inclusive. Výběr jídel i nápojů předčil naše očekávání. Velmi chutné.
UbytovaniePokoj se základním vybavením, plus je klimatizace v ceně
SlužbyOchotný personál. Denně na pokojích vysypané koše, dle potřeby výměna ručníků. Večer animační programy pro děti. Chyběla mi večer zábava pro dospělé, např hudba k tanci.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Jan Komínek
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2009 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
vyhovujici
Stravadobra
Ubytovanievpořadku
Službyvpořadku
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Zuzana Zelendova
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Vyborne vse, blizkost centra, vzhled hotelu, klid.....realita naprosto predcila me ocekavani, s radosti se budu vracet...
Vyborne vse, blizkost centra, vzhled hotelu, klid.....realita naprosto predcila me ocekavani, s radosti se budu vracet...
moc krasna
Stravabyla jsem bez stravy
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
S dovolenkou som spokojna,vsetko prebehlo bez problemov.
S dovolenkou som spokojna,vsetko prebehlo bez problemov.
Dostupnost na plaz cca 10min pesi,prijemna prechadzka po rusnej ulici,plaz za poplatok pekna,upravena,plaz hodnotim velmi pozitivne
StravaRanajky formou bufetu,zakladne ale kazdy tam nieco najde.
UbytovanieIzba cista,co sa neda povedat o prostredi pod balkonom,nevyhodou je ze hotel nema vytah,hotel ma hodnotenie 2hviezdicky...
SlužbyHotel neposkytuje ziadne sluzby
Lucia M.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolenka splnila naše očakávania, na Slnečnom pobreží sa nám páčilo
Dovolenka splnila naše očakávania, na Slnečnom pobreží sa nám páčilo
Pláž čistá, dobrý prístup do mora, dosť veľa ľudí
StravaV hoteli pomerne slabý výber, na pobrežnej promenáde super, preto sa neoplatí plná penzia
UbytovaniePriemerné, tento hotel by sme si už druhýkrát nevybrali
SlužbyV poriadku, personál bol ochotný
Eva W.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Komunikace s cestovní kanceláří byla výborná, zodpověděli všechny moje otázky. Poprvé jsem letěli takže jsem potřebovala detailnější informace. Let bez problémů, žádné zdržení i doprava na hotel byla navazující.
Komunikace s cestovní kanceláří byla výborná, zodpověděli všechny moje otázky. Poprvé jsem letěli takže jsem potřebovala detailnější informace. Let bez problémů, žádné zdržení i doprava na hotel byla navazující.
Pláže mohly být lépe upraveny povalovaly se zde odpadky. Moře zpočátku špinavé, na břehu plavaly řasy, velké vlny ale pak se dalo i zaplavat. Poznali jsem rozmanitost moře v klidu a také nás uchvátily velké vlny a červený praporek nám dovolil se koupat jen kousek od pláže, ale vše bylo dobře hlídáno místními plavčíky, kteří bedlivě sledovali hazardující turisty.
StravaOchutnali jsem i místní kuchyni a velmi nám chutnala. Byli jsme i s dítětem a to se dosytosti také najedlo. Zaujalo mne lahodná příprava zeleniny.
UbytovanieUbytování bylo v dobrém místě poblíž centra, poblíž pláže. Pokoj byl čistý, pravidelně uklízen s výměnou ložního prádla a ručníků. Okolí hotelu příjemné, bazén poněkud menší a neukáznění angliičané sii do již tak malého bazenu dalli několik lehátek, které nechali na vodě. Strava byla dobrá někdy však jídlo spíš vlažné, ale pak se teplota zlepšila.
Výběr jídla velmi dobrý snídaně i večeře byly uspokojující a pravidelně doplňovali jídlo i když na melouny jsem museli čekat ty byly rychle pryč. Při večeři mohli dát alespon k dispozici vodu na konzumaci. Jinak cellkový dojem z hotelu velmi dobrý. Wifi by však mohla fungovat i na pokoji.
Služby velmi dobré využívali jsem jen bar u bazénu a směnárnu.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Iva Karadiová
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Hotell skvely ale chybela klimatizace, vybaveni starodavne
Hotell skvely ale chybela klimatizace, vybaveni starodavne
Čistá
StravaJidla bylo habadej ale hodne se opakovalo
UbytovanieHotel spise 3 hvězdičky
SlužbyAll inclusive bylo opravdu dobre jak napoje alkohol a jidlo 4 denne
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Pavel Vácha
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Hotel má nejlepší časy za sebou. Je vidět, že dlouho do něj nebylo investováno - potrhané koberce, nábytek bez úchytky apod.. Příjemné bylo, že každý pokoj měl vlastní klimatizaci a balkon. úklid se omezoval na ustlání a odklizení odpadků. Jednou výměna ručníků hned na začátku (druhý den) a pak po zbytek dovolené již neproběhla.
Hotel má nejlepší časy za sebou. Je vidět, že dlouho do něj nebylo investováno - potrhané koberce, nábytek bez úchytky apod.. Příjemné bylo, že každý pokoj měl vlastní klimatizaci a balkon. úklid se omezoval na ustlání a odklizení odpadků. Jednou výměna ručníků hned na začátku (druhý den) a pak po zbytek dovolené již neproběhla.
V pohodě spokojenost.
StravaStále podobná nabídka jídel a hodně jídel fast food. Pro lidi co mají rádi zeleninu dobré. Jednou za celý pobyt byla ryba jinak mořského kromě smažených alá rybích prstů z polotovaru nic. Saláty a další přílohy OK. Nejprotivnější bylo, že v sortimentu pečiva nebylo nic jiného než toastový chléb. Pouze jednou za celý pobyt byla změna pečiva, které bylo okamžitě rozebráno, takže nastoupila klasika toastový chléb, který na konci pobytu už nechcete ani vidět, natož jej konzumovat.
UbytovanieSpíše nižší standard
SlužbySlužby hotelu jsou nižším standardem, ale vše fungovalo.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Vít Abrahám
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Tomáš Vojáček
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
od 566 € za os.
Marcela Dvořáková
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená jako taková se nám líbila. V cestovce která nám dovolenou sporostředkovala byla velmi milá a vstřícná paní, která se snažila vyhovět našim požadavkům. Určitě bych si k paní šla vybrat dovolenou i příští rok, ale nejspíš bych volila jinou destinaci.
Dovolená jako taková se nám líbila. V cestovce která nám dovolenou sporostředkovala byla velmi milá a vstřícná paní, která se snažila vyhovět našim požadavkům. Určitě bych si k paní šla vybrat dovolenou i příští rok, ale nejspíš bych volila jinou destinaci.
Pláž je písečná, moře čisté a teplé, odpoledne vlny. Lidí je na slunečním pobřeží opravdu hodně, hlava na hlavě, v moři se ale místo najde. Pokud toužíte po klidné pláži tak nedoporučuji.Na pláži sme měli bar (mají výborné mojito). Ceny přijatelné, obědvali sme na pláži (pizza, gyros, palačinky, pečené brambory, hranolky). 3-členná rodina sme se najedli za 12-15 leva.Poplatky za slunečník a 2x lehátko zaplatíte 25 leva. Po dvou dnech sme si koupili vlastní slunečník a ušetřili za lehátka. Na pláži nabízí různé atrakce- skůtry, šlapadla, za člunem vás tahají na padáku nad mořem, nebo za skůtrem vás tahají na nafukovacím kole- nevím jak se tomu říká. Pokud se projdete dál po pláži příjdete na místo kde je lunapark (kolotoče, centrifuga, autíčka, strašidelný hrad, housenková dráha, horská dráha a jiné) je tam také hodně barů, restaurací a disko barů spíše vhodné pro noční život a pro mladé lidi a všechny kdo se chtěj bavit.
StravaPolopenzi sme měli v hotelu Perla, bylo to asi 8 minut pomalé chůze směrem do centra. Strava na snídani byla pořád stejná (vajíčka,párky,tousty) večeře byla teplá, jídlo vcelku moc chutné (až na kuřecí maso- s tím bych v Bulharsku byla opatrná). Co bylo naprosto úžasné je spousta ovoce a ovocné saláty na snídani a k večeři (meloun-zelený, žlutý, červený, hrušky, banány, jabka, švestky, hrozno-bílé a modré, nektarinky, broskve), spoustu koláčků a rolád. Taky sme tam zažili jeden den nějakou tématickou kuchyni, nevím jaká to byla, ale jídlo bylo připravené na grilu. V Bulharsku dělají moc silnou kávu, mně osobně nechutnala, nedala se dosladit a nebyla moc dobrá ani když se naředila mlékem. Vodu sme si kupovali balenou, dá se vybrat.
UbytovanieApartmán hotel byl po rekonstrukci, bydleli sme v pokoji s přistýlkou. V pokoji chyběli ručníky pro třetí osobu, ale druhý den když sme to nahlásili delegátovi tak nám je bez problému dodali. V celku bylo ubytování v pořádku. Asi po dvou dnech sme zjistili, že trochu blbne splachování a třeba toaletní papír šlo spláchnout až napotřetí. Nemyslím si ale že by to byl nějaký velký problém. Pokoj sme měli do dvora, takže sme neslišeli hluk z hlavní silnice (většinou motorky a klapot koňských kopyt). Vím že sousedi se stěžovali, že se jim vrací voda z odpadu po sprchování, hlásili to na recepci, takže si myslím že závadu pak odstranili.
SlužbyHotel měl malou recepci s barem a restaurací. WIFI na pokoji měla slabý signál- skoro žádný, připojit se dalo pouze na recepci, heslo nebylo nutné ani číslo voucheru. Hotel nabízel slevu na lehátka na pláži, když sme si lehátka koupili na recepci našeho hotelu na pláži nás chlapík stejně skasíroval znovu.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Irena Koutná
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jednoznačně úžasná dovolená.
Jednoznačně úžasná dovolená.
Písčitá, placené slunečníky a lehátka - 8 Lev za slunečník, 8 Lev lehátko. Za placenou zónou možno mít vlastní slunečník. Vstup do moře pozvolný, vhodný i pro maličké děti, moře čisté, jeden den náplava řas. Moře velmi teplé a mnohem míň slané, než v Itálii nebo Chorvatsku, zato více minerálů.
StravaMěli jsme vlastní, takže plná spokojenost. V kuchyňce i toustovač .-)
UbytovanieAparthotel je menší, cca 25 pokojů, personál vstřícný a přátelský. Pokoj se skládá ze dvou místností, obývací část s jídelním stolem, malou kuch. linkou, rozkládací sedačkou, stolkem, TV, WC a balkonem. Ložnice zvlášť, s balkonem a koupelnou s WC. Opravdu prostorné, plovoucí podlahy, vše zánovní, čisté, funkční.
V přízemí restaurace, bar, venku bazén s lehátky, krásný távník.
Jediné malé mínus - hotel se nachází za velmi rušnou komunikací a je trochu obtížnější její přecházení.
Každý den uklizeno, výměna ručníků, ložního prádla, doplňován toaletní papír.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Jana N.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
S DOVOLENOU JSEM BYLA SPOKOJENA,NA SLUNEČNIM POBREŽÍ JSEM BYLA ASI PO 30 LETECH VELMI SE MI TAM LÍBILO.
S DOVOLENOU JSEM BYLA SPOKOJENA,NA SLUNEČNIM POBREŽÍ JSEM BYLA ASI PO 30 LETECH VELMI SE MI TAM LÍBILO.
PLÁŽ ASI 300M,PO DŘEVĚNÉM CHODNÍČKU,JINAK ČISTÁ UPRAVENÁ ,LEHÁTKA A SLUNEČNÍKY ZA POPLATEK,TEN SENÁM ZDÁL DOST DRAHÝ ,8.LEVA ZA LEHÁTKO A 8 LEVA ZA SLUNEČNÍK,PLÁŽ BYLA PLNÁ,RUZNÉ ATRAKCE
StravaBULHARSKÁ KUCHYNĚ MI CHUTNALA
UbytovanieKVALITA UBYTOVÁNÍ ,AŽ NA ZAŠPINĚNÝ KOBEREC,DOBRÁ,PO NAHLÁŠENÍ KOBEREC VYČISTILI,JINAK ČISTO A RUČNÍKY I LOŽNÍ PRÁDLO VYMĚNOVÁNY
SlužbySE SLUŽBAMI JSEM BYLA SPOKOJENA,PERSONÁL BYL VSTŘÍCNÝ,JEN TEN MANAŽER HOTELU SE MOC NEUSMÍVAL A ANI NEZDRAVIL
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Pobyt v hotelu by velmi příjemný. Pokoje standardně vybavené s balkonem. Snídaně spíše střídmější, ale stačilo to. Bohužel káva se nedala pít a lepší kávu jste si museli připlatit. S pobytem jsme byli sokojeni.
Pobyt v hotelu by velmi příjemný. Pokoje standardně vybavené s balkonem. Snídaně spíše střídmější, ale stačilo to. Bohužel káva se nedala pít a lepší kávu jste si museli připlatit. S pobytem jsme byli sokojeni.
Pruměrná snídaně, ale stačilo to.
UbytovanieHezké pokoje s balkonem.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Skvělá dovolená a ještě super cena s odletem do 24 hod. se snídaní - na oběd i večeři si v Bulharsku dojdete za pár korun . . .
Skvělá dovolená a ještě super cena s odletem do 24 hod. se snídaní - na oběd i večeři si v Bulharsku dojdete za pár korun . . .
Daniela R.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Martina Š.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Veronika Lusková
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2009 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Zsófia Balogh
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkově to bylo dobré, ale do Naposparty bychom se nevraceli.
Celkově to bylo dobré, ale do Naposparty bychom se nevraceli.
Pláž je velmi, velmi přeplněná. Na Slunečním pobřeží je těžké si odpočinout. Alespoň pro ty, kteří touží po klidném odpočinku.
StravaStrava byla v pořádku, dodatečně jsme si připlatili za snídani. Je pravda, že každý den byl stejný švédský stůl, ale za týden to ještě šlo.
UbytovanieS kvalitou pokoje a úklidem nebyl problém, ale hotel byl strašně hlučný, během týdne jsme skoro nemohli spát. Náš pokoj směřoval do dvora jiného hotelu, kde každou noc byla párty. Moje wifi nefungovala, nebyli ochotní pomoci s řešením, přestože jsem za ni zaplatil, takže jsem nakonec požádal o vrácení peněz.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Angéla Csehné Kurdi
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená byla dobrá, podle mého jsou fakultativní programy drahé.
Dovolená byla dobrá, podle mého jsou fakultativní programy drahé.
Pláž je dobře dostupná, kvalita vody je vynikající, je tam trochu více lidí, ale lze najít i klidnější místa.
StravaKvalita jídla není nejlepší, mohla by být pestřejší.
UbytovanieUbytování je pěkné, čisté a pohodlné. Kvalita jídel není nejlepší.
SlužbySlužby hotelu jsou dobré, ale chybělo bezplatné Wi-Fi.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Zoltán Albert M.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Co se mi nelíbilo, bylo to, že z osmidení dovolené zbyly téměř jen 6 dní, protože jsme na ubytování dorazili téměř v 18 hodin a domů jsme přijeli kolem 11 hodin dopoledne, takže první a poslední den jsme skoro jen spali, a na cestě zpět jsme ani nedostali snídani, protože se snídaně podávala od 8 hodin, a autobus pro nás přijel v 8:05!
Co se mi nelíbilo, bylo to, že z osmidení dovolené zbyly téměř jen 6 dní, protože jsme na ubytování dorazili téměř v 18 hodin a domů jsme přijeli kolem 11 hodin dopoledne, takže první a poslední den jsme skoro jen spali, a na cestě zpět jsme ani nedostali snídani, protože se snídaně podávala od 8 hodin, a autobus pro nás přijel v 8:05!
Ve sdělení uvedená vzdálenost větší než 150 m je obvyklá, zvláště když se na pláž dalo dostat jen menšími objížďkami, ale i tak je to přijatelné. Kvalita pláže a vody je dokonalá, bohužel lehátka jsou i na západě levnější.
StravaOdpovídající inzerovanému, kvalita je o něco lepší než v hotelu.
UbytovanieNejsme nároční na hotely, protože tam téměř jen spíme, ale stav venkovního hotelu už byl na hranici naší tolerance!
SlužbyKromě stravování jsme nic jiného nevyužili, chtěli jsme wifi, ale nebyla k dispozici.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Simona S.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Úžasná dovolenka v nádhernom stredisku Sunny Beach, kde to žilo každý deň! Odporúčam všetkými desiatimi!
Úžasná dovolenka v nádhernom stredisku Sunny Beach, kde to žilo každý deň! Odporúčam všetkými desiatimi!
Pláž bola pomerne čistá, aj keď musím uznať, že časti, ktoré boli pre verejnosť sprístupnené zdarma (kde neboli lehátka) boli na niektorých miestach znečistené špakmi od cigariet. More bolo čistučké, veľmi príjemné, no posledné dni sme mali obrovské vlny, čiže plávať sa už bohužiaľ nedalo.
StravaStravovali sme sa v meste, väčšinou vo fast-foodoch, kde sa to aj najviac cenovo oplatilo. Palacinky, kebab, pizza ... Reštaurácie boli taktiež na každom kroku, čiže to je už na každom, komu čo vyhovuje.
UbytovanieUbytovanie bolo nádherné. Moderne vybavené izby, klimatizácia zdarma, výhľad z balkóna priamo na bazén, ktorý sme mali od izby vzdialený len pár metrov, upratovanie každý deň ...
SlužbyVeľmi príjemný a vždy ochotný personál. Akonáhle sme prišli na hotel, museli sme čakať niekoľko hodín, kým dostaneme upratanú izbu, no tým, že sme boli po ceste unavení, ponúkli nám náhradnú izbu, kde sme sa mohli vyspať. Skvelé!
Soňa Szomorová
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
vzhľadom k cene považujem dovolenku za celkom príjemnú.
vzhľadom k cene považujem dovolenku za celkom príjemnú.
Dovolenku sme absolvovali bez stravy, čo nebol žiadny problém.
Ubytovanieubytovanie bolo fajn.
SlužbyHotel bol fajn, k službám bola si v našom prípade iba WIFI, ktorá večer občas nefungovala. Ako mínus vidím to, že k hotelu je nafotená fotografia z aquaparku z Nesebaru. K tomu nám povedala pani v agentúre, že to patrí k hotelu, pri vyplatení zájazdu po mojej opakovanej otázke, kde sú tam tobogány povedala, že asi v blízkom hoteli a budú nám k dispozícii. Toto vôbec pravda nebola, tobogány patrili spomínanému aquaparku, ktorý bol v Nesebare samozrejme za poplatok. Toto nepovažujem za správny postup agentúry.