Děti, které řeší jen jestli se budou koupat v moři nebo bazénu, se dovolená líbila. Já jako rodič jsem měla mnoho výhrad k ubytování v hotelu Argo. Ubytování v něm bych nikomu nedoporučila. Organizace zájezdu - letištní transfer, nabídka výletů, delegátka v místě pobytu v pořádku.
PlážPísčitá pláž, mírný vstup do moře, vhodné pro děti. Pláž s plavčíky, v místě občerstvení, toalety, možnost pronajmout si lehátko a slunečník, bez výhrad.
StravaV ubytovacím zařízení stravování nic moc, celý týden k snídani to samé, k obědu a večeři se opakovaly jen různé varianty kuřecího masa se stejnými přílohami (rýže, těstoviny - plovoucí v oleji, šťouchané brambory), velmi slabé odpolední svačiny - zarolovaný kousek listového těsta nebo vánočka. Kafe se nedalo pít, lepší bylo i to z pouličního automatu.
Ubytovaniehrůza - po příjezdu jsem nemohli sehnat recepční, která má na pultu cedulku 24/7, recepční se domluví jen rusky a bulharsky. Pokoje - plíseň v koupelně, koupelna má sprchu přímo nad WC, vše v jedné místnosti s odtokovým kanálkem a závěsem - mokré je úplně všechno, žádné odkládací místo na sprchový gel či šampón, rozkládací přistýlka rozbitá, nedala se složit (v malém pokoji by se to hodilo), staré vybavení. Na všech balkonech vlaštovčí hnízda, plastové židle od jejich exkrementů se nikdo nenamáhal utřít. /klid probíhal jen obden a spočíval v zametení v místnosti a doplnění toaletního papíru. úklid koupelny se nekonal. Fitness a sauna slouží jako sklad ložního prádla - mimo provoz.
SlužbyŽádné - fitness a sauna nefungují, úklid zklamal, animační program pro děti žádný, péče o okolí hotelu (trávník, jídelní prostory, bazén) téměř žádná.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate