Green Park Hodnotenie: 3/5 Bulharsko
Jana F.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
Jana F.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Miroslav K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Alexandra Rudajevová
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Počasí bylo krásné, bylo možné se koupat. Ubytování standardní. Strava : po prvních třech dnech byly švédské stoly při večeři nahrazeny servírovanými večeřemi, které byly velmi špatné a neodpovídaly ani zdaleka zaplaceneé ceně za švédské stoly. Reklamace u CK byla zamítnuta.
Počasí bylo krásné, bylo možné se koupat. Ubytování standardní. Strava : po prvních třech dnech byly švédské stoly při večeři nahrazeny servírovanými večeřemi, které byly velmi špatné a neodpovídaly ani zdaleka zaplaceneé ceně za švédské stoly. Reklamace u CK byla zamítnuta.
Vše pěkné.
StravaMyslím, že při servírovaných večeřích byly podávány zbytky z restaurace a ze snídaně.
UbytovanieCelkem dobře.
SlužbyCelkem dobrý, až na to, že i když mi delegátka řekla i zapsala snídani na den odjezdu, nic tam nebylo.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Eva B.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Hotel sa nachádza v príjemnom prostredí, krásne okolie... vhodné pre rodiny s deťmi a starších ľudí. Personál veľmi ochotný, strava výborná, rozmanitá. Animácie troška slabšie, pri večerách hrala aj živá hudba, čo bolo príjemné spestrenie. Vlastná pláž a bar na pláži, odporučujem :) Jediné mínus je troška slabšie služby od delegátky, chýbali nám informácie o letovisku, nejaké história, možnosti v okolí...
Hotel sa nachádza v príjemnom prostredí, krásne okolie... vhodné pre rodiny s deťmi a starších ľudí. Personál veľmi ochotný, strava výborná, rozmanitá. Animácie troška slabšie, pri večerách hrala aj živá hudba, čo bolo príjemné spestrenie. Vlastná pláž a bar na pláži, odporučujem :) Jediné mínus je troška slabšie služby od delegátky, chýbali nám informácie o letovisku, nejaké história, možnosti v okolí...
Pláž veľká, čiže vôbec nepôsobila dojmom preplnenosti, upravovaná, čisté lehátka... veľa mušlí...pozvoľný vstup do mora, neskôr hlboká voda, po pár metroch opäť voda po pás až krk, ktorá pokračovala dlho do mora s absolútne čistou vodou. Niekedy Riasy poobede - husté ako polievka, ale po prekonaní pár metrov hlbšej vody, nádherná priezračná voda, zatiaľ asi najčistejšia čo som videla v Bulharsku.
StravaStrava výborná, široký výber mäsa, čerstvej zeleniny, typických bulharských jedál, ovocia, rýb... to platilo aj v bare na pláži, plnohodnotný výber aj tu. Nechýbalo nič ani pred koncom večere.
UbytovanieUbytovanie je v staršom komplexe, ktorý ako vidno postupne obnovujú. Jednoduché izby, ale čisté a upratané. Komplex je otvorený, zasadený v krásnom parku, možnosť prechádzok v tieni stromov...
SlužbySlužby hotela výborné, personál sa skutočne snažil...
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jan B.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Michal Stos
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
katastrofa
katastrofa
otrasne
Stravaranajky polozene na stole v miestnosti 40 stupnov - cista salmoneloza
Ubytovaniespina, otrasný personal, stoka a smrad pred hotelom, spinava voda v bazene
Službyotrasne
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Veľká spokojnosť, odporúčam. Určite sa radi vrátime
Veľká spokojnosť, odporúčam. Určite sa radi vrátime
Pláž je vzdialená cca 10 minút chôdze. Čistá, nie velmi preplnená. More relatívne čisté až na pár dní kedy zrejme po búrke boli v mori chaluhy. Na výber boli aj vodné atrakcie.
Jediná menšia nevýhoda boli poplatky za slnečník a ležadlá. Slnečník stál 9lv a ležadlá tiež po 9lv. Znamená to že 27lv (cca 14€) zaplatíte za 1 slnečník a dve ležadlá na jeden deň. Ak sa chcete vyhnúť poplatkom, dá sa ležať na deke mimo slnečníkov
Zájazd sme mali bez stravy. Priamo pod hotelom je reštaurácia, v okolí hotela a pri pláži je množstvo fast foodov
UbytovanieIzby čisté, veľmi slušne zariadené, každý deň upratované
SlužbyIzbu sme mali vždy upratanú keď sme sa podvečer vrátili z pláže takže spokojnosť
Petra J.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Spokojenost,delegát nic moc
Spokojenost,delegát nic moc
od 301 € za os.
Jana Janečková
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená splnila naše očekávání
Dovolená splnila naše očekávání
Pláž hned u hotelu,nikdy nebyla přeplněná takže super
StravaVždy jsme si vybrali,ale stále se opakující
UbytovanieUbytování si myslím že neodpovídá ceně,kterou jsme zaplatili
SlužbyČistota a úklid pokojů vše v pořádku
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Martin Richter
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Strašný hotel, hrozně jídlo obsluha. Nejhorší dovolená !!!
Strašný hotel, hrozně jídlo obsluha. Nejhorší dovolená !!!
Pláž vcelku hezka
StravaStrasny
UbytovanieStrasny
SlužbyHruza
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Silvia K.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
PRIMORSKO JE PEKNE MESTECKO BOLA SOM TU UZ DRUHY KRAT
PRIMORSKO JE PEKNE MESTECKO BOLA SOM TU UZ DRUHY KRAT
PLAZ PIESKOVA,MORE CISTE TEPLE LEN SME MALI VLNY KAZDY DEN
StravaSTRAVA JE TU VELMI LACNA ,
UbytovanieUBYTOVANIE CISTE UTULNE,MAJITELIA VELMI PRIJEMNI A OCHOTNI LUDIA
Erika Tóthová
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolenka dopadla uplne podla nasich ocakavani,perfektna autobusova doprava,vyborne ubytovanie blizko plazi,skveli majitelia ako aj pani recepcna,vo vsetkom nam vysli v ustrety. Tentio rodinny hotelik sice nema bazen,ale na streche ne sprcha s lehatkami,kde sa mozte osviezit a zaroven si dopriat krasny vyhlad.
Dovolenka dopadla uplne podla nasich ocakavani,perfektna autobusova doprava,vyborne ubytovanie blizko plazi,skveli majitelia ako aj pani recepcna,vo vsetkom nam vysli v ustrety. Tentio rodinny hotelik sice nema bazen,ale na streche ne sprcha s lehatkami,kde sa mozte osviezit a zaroven si dopriat krasny vyhlad.
Severna ,juzna obe ciste more priezracne.severna viac vln,juzna kludnejsia vic atrakcii.
StravaStravovali sme sa individualne,nakolko je tu rozmanita strava a vonku sa najete kdekolvek,za lacne ceny.My sme vprimorsku boli po5 krat,ale sa sem vraciame,kvoli,plazam su obrovske,severna ,juzna a tym padom si tu kazdy najde svoj kludny kutik.
UbytovaniePomer cena kvalita mozem hodnotit na 9 z 10,. Izby vybavene vsetkym co treba,klima,chladnicka,lcd televizor,rychlovarna konvica ,balkon s posedenim .Kazdy den upratovane,1 krat menena postelna bielizen,podotykam ze sme boli na9 noci co je uplne v pohode.Uteraky menene obden,aj ked ste ich mali ciste. No uplna spokojnost,severna plaz cca100m.Diporucam a urcite ša sem este vratime.
SlužbySluzby ako som opysala ,na urovni
Jana Valentová
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
dovolena pekna,ubytovani také,strava prijatelna,more plne ras,ale teple,ke konci pobytu uz znecistene odpadky
dovolena pekna,ubytovani také,strava prijatelna,more plne ras,ale teple,ke konci pobytu uz znecistene odpadky
plaz nebyla v dobrem stavu,takovy bulharsky prumer
Stravasnidane jednoduche,ale jidlo i kava dobre
Ubytovaniepokoj pekny,jen nektrere stav nedostatky a nefunkcni zásuvka v koupelne,zavada nebyla odtranena
Službyslužby prumerne
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Dana V.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Naše očekávání velmi nenáročné a jednoduche dovolené stranou moderních vymoženosti - kolotoče, atrakce, stánky..... se nám splnilo. Kdyby okolní příroda a veřejné prostory byla lépe udržované, bylo by lépe.
Naše očekávání velmi nenáročné a jednoduche dovolené stranou moderních vymoženosti - kolotoče, atrakce, stánky..... se nám splnilo. Kdyby okolní příroda a veřejné prostory byla lépe udržované, bylo by lépe.
Přístup na pláž po vyšlapané cestičce, schody dolů k pláži. Pláž čistá, písčitá. Koupání nedobré, pro děti a méně pohyblivé osoby nedoporučuji. Voda sice čistá, dno hned od kraje hodně skalnaté s malými plácky pisciteho dna.
StravaSnídaně poměrně dostačující, bufet, ovoce, zelenina, v okolí dobré restaurace, supermarkety, obchůdek. Výběr skvělý.
UbytovanieJednoduché zařízení, na pokoji lednička, fén, rychlovarná konvice. Přistýlka na jednom pokoji výborná - rozkládací pohovka, na druhém rozkládací křeslo v délce 120cm. Naštěstí jsme měli 1 dítě malé.
SlužbyNic moc, jen paní uklízečka byla velmi milá, děti si ji oblíbily. Pan recepční absolutně bez zájmu, ale když jsme něco potřebovali, nebyl problém. v penzionu jsme se i tak cítili dobře, domacke prostředí,čisto, bazén se slanou vodou, čisto v celém prostoru.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Lenka T.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Pavel N.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Ubytovanie na velmi dobrej úrovni, pláž blízko a večer kľud bez hlučných diskoték.
Ubytovanie na velmi dobrej úrovni, pláž blízko a večer kľud bez hlučných diskoték.
Nebolo by od veci do rána urobiť očistu piesku od nedopalkov od cigariet, tých tam bolo veľa. Nakoľko sme tam zaplatili za každý deň 34 leva, tak by to mohlo byť aj vyčistené.
Stravamali sme iba ra%najky a stravovali sme sa v reštaurácii pri pláži.
UbytovanieIzba bola priestranná a s balkónom s výhľadom na more
SlužbyDobrá vec bola že na hoteli bola zmenáreň.
Ladislav Dudek
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Václav K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
dobre,byl jsem spokojen
dobre,byl jsem spokojen
nejlepsi mista na plazi s poplatkem,
cisto.utulno az na ko
upelnu wc a sprcha tesne vedle sebe
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Lucie M.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Po loňské velmi skvělé zkušenosti - totožná CK, lokalita, hotel - jsme se velmi těšili. Letošní rok však byl mírným zklamáním. Patrový autobus zn. Neoplan byl hotový "kostitřas". Možná z důvodu umístění v patře autobusu, v druhé řadě. Možná ve spodní části autobusu byl stav lepší. Nicméně alespoň v přední horní části bylo "drncání" na hraně snesitelnosti a taktéž zde bylo nesnesitelné vedro. Ve zbytku autobusu byla klimatizace příjemná. Doporučuji vyhýbat se přední horní části a možná patrovým autobusům na větší vzdálenosti zcela.
Po loňské velmi skvělé zkušenosti - totožná CK, lokalita, hotel - jsme se velmi těšili. Letošní rok však byl mírným zklamáním. Patrový autobus zn. Neoplan byl hotový "kostitřas". Možná z důvodu umístění v patře autobusu, v druhé řadě. Možná ve spodní části autobusu byl stav lepší. Nicméně alespoň v přední horní části bylo "drncání" na hraně snesitelnosti a taktéž zde bylo nesnesitelné vedro. Ve zbytku autobusu byla klimatizace příjemná. Doporučuji vyhýbat se přední horní části a možná patrovým autobusům na větší vzdálenosti zcela.
Pláž v blízkosti, dobře dostupná, písečná, pozvolná. Obě městské pláže dozorovány plavčíky - nutno se řídit jejich pokyny. Na plážích jsou vždy placené úseky - slunečník a lehátka a volné úseky. Centrální pláž dostupnější, druhá pláž v Chernomorci více kamenitější a bouřlivější. Pěší chůzi se lze dostat i na pláž směr Sozopol (Sand Dunes?!?). Velmi dlouhá pláž, pozvolný vstup, písečná. Všechny pláže byly dle mého názoru udržovány.
StravaV hotelu jsem měla pouze kávu - spokojená. Stravovali jsme se samostatně mimo hotel. Výběr potravin i hotových chodů byl velmi rozmanitý - spokojenost.
UbytovanieHotel Kosko je příjemný rodiný hotel s recepcí, kde podávají i snídaně. S čistým bazénem a lehátky a velmi příjemnou denní místností, kde lze trávit čas po příjezdu i před odjezdem a free-wiffi. V porovnání s loňskou zkušeností již víme, že jsou pokoje lepší a horší. Letos jsme měli smůlu. Mnohem menší pokoj - balkónové dveře nebylo možné úplně otevřít, vadila postel. Noční stolky zde nebyly vůbec, pouze jakýsi miniaturní dřevěný rámeček upevněný na zdi. Skříň, taburet a stoleček se skříňkou, na které byla lednička + konvice. Nábitek byl na některým místech poškozen. Koupelna poněkud "unaveného" stavu, ale funkční. K dispozici TV a free-klimatizace. Což nebývá tak běžné. Ubytovali nás o hodinu dříve, ale radši bych počkala a ocenila úklid. Uklizeno bylo jen povrchově. Z vybavení byl k dispozici tác a hrnečky. Na všem byla hodně tlustá vrstva prachu, stejně jako na lednici kolem tácu. Letos nás také potrápili mravenci. Situaci řešila delegátka asi druhý den po našem příjezdu. Najít hotel a ubytovat se musíte sami. Zjistili jsme však je v patře nad námi je i pokoj, kde se na balkónek vejde pouze 1 člověk, tak jsem zhodnotili, že to mohlo být i horší a na příště pouvažujeme o zcela jiných možnostech...
SlužbySlužba na pokoje docházela každý den v dopoledních hodinách a měnila pravidelně ručníky, probíhalo i doplňování hygienických potřeb a výměna odpadkového koše. Ostatní úklid asi nebyl. Pokud jsme vytrousili nějaký písek či vlas, uklidili jsme si po sobě sami. Problém s mravenci se snažili řešit ihned po zjištění - bylo vyřešeno.
Bazén čištěn pravidelně, volně přístupný, lehátka zdarma. Dostatek pěkného venkovního posezení i prostor k posezení unvitř na recepci.
Celkově je dovolená zde pro méně náročné klienty a samostatné klienty.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Jaroslava Plachá
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Naše dovolená byla super. Moc se nám tam líbilo. Chtěli bychom se tam za rok vrátit.No prostě úžasné, dobře jsme si tam odpočinuli a spokojenost se vším.
Naše dovolená byla super. Moc se nám tam líbilo. Chtěli bychom se tam za rok vrátit.No prostě úžasné, dobře jsme si tam odpočinuli a spokojenost se vším.
Na pláž to byl opravdu malý kousek a s pláží spokojenost.
StravaVelmi dobrá - spokojenost
UbytovanieUbytování velmi pěkné a čisté. Odpovídalo našim představám.
SlužbyVelmi dobré.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Milena Svobodová
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Krásná,velká,moře nádherné,mělké.
StravaCelkem dobrá,ale příliš jednotvárná,malý výběr,trochu mastnější.Zmrzlina pouze u bazénu v době oběda.Zákusy žádné, snad 2x za týden nějaké linecké cukroví,na 4hvězdičkový hotel by strava mohla být trochu na jiné úrovni.
UbytovaniePokoj celkem prostorný,málo vybavená koupelna(nedostatek odkládací plochy,pouze jedna úzká polička nad umyvadlem,věšák jen na jeden ručník)proto problém kam cokoliv odložit.WC prosakuje tak se každých asi 10min.napouští nádobka což není zvlášť v noci příjemné.
Starší vybavení,tapety na stěnách také již ledaco pamatují...matrace volně položené na kluzkém podstavci,takže cestují....jinak celkem v pohodě
Bary pouze do 23 a to někdy i 5 min. před zavíračkou Vám nedají ani colu do kelímku.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi