Apartmány South Pearl Hodnotenie: 4/5 Bulharsko, Sozopol
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Pavel Krátký
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Karel K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dobrá volba pro klienty, kteří nehledají nejlevnější rekreaci,ale ocení příznivý poměr cena/výkon. Výhodou je bezprostřední sousedství s Grandhotelem Varna, který je přístupný klientům celého oploceného resortu.
Dobrá volba pro klienty, kteří nehledají nejlevnější rekreaci,ale ocení příznivý poměr cena/výkon. Výhodou je bezprostřední sousedství s Grandhotelem Varna, který je přístupný klientům celého oploceného resortu.
Miloslava Š.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Marian F.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Alena Radkovová
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Příjemně prožitá dovolená odpovídající ceně. Byli jsme velmi spokojeni. Ocenili jsme i to, že se hotel nachází na kraji letoviska,takže zde byl klid. Přitom za zábavou a nákupy stačilo ujít jen několik desítek metrů. Do centra letoviska se dá zajet i místním vláčkem, který stavěl přímo u hotelu a jezdí snad každých 10 minu. Jedna jízda stála 4 leva.
Příjemně prožitá dovolená odpovídající ceně. Byli jsme velmi spokojeni. Ocenili jsme i to, že se hotel nachází na kraji letoviska,takže zde byl klid. Přitom za zábavou a nákupy stačilo ujít jen několik desítek metrů. Do centra letoviska se dá zajet i místním vláčkem, který stavěl přímo u hotelu a jezdí snad každých 10 minu. Jedna jízda stála 4 leva.
Sada 1 slunečníku a 2 lehátek stála 24 leva. Na pláži byly sprchy i možnost umytí nohou při odchodu z pláže. Místy pokrývaly písek vrstvy rozlámaných mušlí,což bylo celkem nepříjemné při chůzi, nevšimla jsem si, že by pláž byla někdy uklizena nějakým mechanizmem. Tři dny byly docela velké vlny, 4 letá vnučka se do moře bála (ocenili jsme krátkou vzdálenost z pláže k bazénu). Poslední den pobytu byl dokonce vydán zákaz koupání.
StravaStravování předčilo moje očekávání. Mohu hodnotit pouze snídaně a večeře, protože jsme měli polopenzi. Ke snídani bylo možné si vybrat od jogurtů, mléka, cereálií, medu, džemu, nutely,čerstvé palačinky, ovoce přes sýry, paštiky, měkký salám, zeleninu,až po vejce na několik způsobu, opečené nebo ohřívané uzeniny. K tomu několik druhů světlého i tmavého pečiva, tousty. K pití tři druhy džusů, voda, káva, čaj.K večeři bylo několik druhů příloh,polévky, maso se střídalo - kuřecí, vepřové, králičí, mleté maso jako náplň v paprikách, několikrát byly ryby. Maso bylo buď upravené na steaky nebo v různých zeleninových směsích. Opět zelenina, zeleninové saláty, dresinky. Spoustyrůzných zákusků, čtyři druhy zmrzliny, několi druhů ovoce (meloun červený, žlutý, hroznové víno, švestky,jablka, hrušky,nektarinky, pomeranče, banány atd.). Pití jsme si k večeři kupovali.
UbytovanieUbytování bylo pěkné, dostateně velký pokoj, kde bylo dost prostoru pro 2 dospělé osoby a 1 čtyřlené dítě na přistýlce (rozkládací křeslo, které plně vyhovovalo). Velká skříň pro uložení oděvů v chodbičce, několik odkládacích stolků (např. na kufry),3 toaletní stolky, dvě velká zdrcadla. Zabudovaný minibar, který jsme ocenili zejména při nočním příjezdu, kdy byla k dispozici studená minerálka, Pepsi cola, pivo. V televizi lze sledovat z kabelových programů v češtině ČT24. Prostorná koupelna s vanou, umyvadlem, WC, fénem. Dostatečné množství osušek a ručníků, pokud jsme chtěli ručníky vyměnit, stačilo je přehodit přes umyvadlo. Byly doplňovány i mini sprchové gely a šampony.Klimatizace je ovládána individuálně. Na balkoně byl zabudovaný malý sušák na prádlo. Na chodbách i v pokoji byly koberce.Pokud budu porovnávat ubytování v Řecku, kde jsme byli asi 8x (Kréta, Zakynthos, Peloponés, Chalkidiki), ubytování v tomto hotelu mě mile překvapilo tím, jak byly pokoj i koupelna prostorné. V Řecku jsme měli vždy miniaturní koupenu se srpchovým koutem, kam se vešel opravdu jen jeden člověk, s pokojem to bylo podobné - pokud chtěl někdo projít třeba na balkon, druhý musel zacouvat mezi postele.
SlužbyHotelový komplex je velký, má několik barů (3 vnitřní, 1 u bazénu, 1 na pláži), velkou společenskou místnost, kde každý večer od 21. hodin probíhal nějaký animační program. Animátorů má hotel několik, dopoledne cvičila animátorka s hosty v bazénu, další program byl pro děti. Ale pouze pro větší děti, které už ovládají třeba anličtinu,němčinu nebo ruštinu. Z venkovního bazénu se dá projít i do krytého. Sehnat lehátko u bazénu by zřejmě obnášelo vstát v 7 hodin a jít si ho obsadit. Po snídani jsme byli bez šance.Dovolenou u bazénu trávila především ruská a německá klientela. Personál hotelu byl příjemný,vstřícný, ochotný. V celém hotelu bylo čisto.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Jitka Martincová
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Byla jsem se sestrou v tomto hotelu a na pár maličkostí jsme byly spokojené. Těch pár maličkostí je třeba kvalita personálu na recepci- anglicky mluvili velmi málo, německy se snažili a hlavně preferovali ruštinu, to stejné personál v restauraci. A personál na recepci byl totálně neochotný! Jinak animátoři byli naprosto perfektní!:) Do Bulharska se chci určitě vrátit, ale ne do oblasti Zlaté Písky, je to tam šíleně komerční, hlučné, špinavé... Ale to jsou věci, které nám náladu nezkazily a za sebe můžu doporučit.
Byla jsem se sestrou v tomto hotelu a na pár maličkostí jsme byly spokojené. Těch pár maličkostí je třeba kvalita personálu na recepci- anglicky mluvili velmi málo, německy se snažili a hlavně preferovali ruštinu, to stejné personál v restauraci. A personál na recepci byl totálně neochotný! Jinak animátoři byli naprosto perfektní!:) Do Bulharska se chci určitě vrátit, ale ne do oblasti Zlaté Písky, je to tam šíleně komerční, hlučné, špinavé... Ale to jsou věci, které nám náladu nezkazily a za sebe můžu doporučit.
Krásná, čistá, ale mají předražené lehátka a slunečníky.
StravaJídlo vázne.
UbytovanieHotel je čistý, jídlo vázne, malý výběr jídel, animátoři super, obsluha restaurace skvělá, ale strašně jim to tam kazí neochotný personál recepce. Bazén je pro dva hotely malý a lehátka u bazénu jsou maximálně pro 20 lidí:( Ale celkově můžu tento hotel vřele doporučit.
SlužbyDobré, až na personál recepce.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Markéta Štechová
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dobrý personál milý jídlo dobré.
Dobrý personál milý jídlo dobré.
Není písčitá i když je na fotografiích
StravaSuper
UbytovanieSpokojenost
Chybí to co je v popisu
Směnárna.
Kadeřnictví a bazén vnitřní je pouze v zimě
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Karel M.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Ľubica B.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Všechno bylo v pořádku, byli jsme s poskytovanými službami naprosto spokojeni.
Všechno bylo v pořádku, byli jsme s poskytovanými službami naprosto spokojeni.
U bazénu hotelu není třeba platit za slunečník ani lehátko, je to tam zdarma, jen je těžké se k nim dostat, pokud si je člověk nezarezervuje včas. Pláž je trochu daleko a většina je placená zóna se slunečníky a lehátky, kde se ani nedá usadit, pokud si nesjednáte pronájem slunečníku. Za denní pronájem pro 2 osoby (2 lehátka + slunečník) je třeba zaplatit téměř 20 lev, ale jsou i části, kde není nutné pronajímat lehátko, jen je tam kamenité moře, takže je lepší jít jinam, pokud se chce člověk koupat. Jinak je moře super!
StravaBylo to skvělé; jedli jsme v hotelu, s all inclusive stravováním a byli jsme naprosto spokojeni.
UbytovanieByli jsme spokojeni, vše bylo v pořádku, i když vana v koupelně tekla, ale zdálo se, že to nikoho nezajímá, přestože jsme to nahlásili na recepci.... Každý den jsme dostávali nové ručníky, kterými jsme utěsnili únik. Takže to nezpůsobilo žádný problém.
SlužbyVšechno bylo v pořádku.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Zuzana Kubínová
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená se nám v tomto hotelu líbila, pláž přes promenádu, výhled na moře z pokoje (v podstatě ze všech pokojů hotelu je výhled na moře), bazén krásný, čistý velký,úroveň a služby hotelu bylo dle očekávání výborné. Je to hotel na konci promenády, čili v tišší části pobřeží. Tohle nám vyhovovalo, navíc byl s výhledem na malý přistav, který byl čistý a molo, které ho uzavíralo bylo osvětleno, čili večer to bylo plus, jelikož jsme nehleděli jen do tmy, ale kochali se příjemným pohledem.
Dovolená se nám v tomto hotelu líbila, pláž přes promenádu, výhled na moře z pokoje (v podstatě ze všech pokojů hotelu je výhled na moře), bazén krásný, čistý velký,úroveň a služby hotelu bylo dle očekávání výborné. Je to hotel na konci promenády, čili v tišší části pobřeží. Tohle nám vyhovovalo, navíc byl s výhledem na malý přistav, který byl čistý a molo, které ho uzavíralo bylo osvětleno, čili večer to bylo plus, jelikož jsme nehleděli jen do tmy, ale kochali se příjemným pohledem.
Pláž byla přes promenádu, to jsme požadovali na začátku výběru. Byla sice s úlomkami mušlí, ale nikterak to nevadilo, navíc ji každý den čistili, spíš mě zarážela lenost lidí odhazovat nedopalky cigaret do písku, prostě v tomto neberou ohled nejen na děti, ale i na ostatní rekreanty.
StravaJídlo podávané na hotelu oceňuji na jedničku, rozmanitost pokrmů od masa až po ryby, každý den jiné jídlo, přílohy, velký výběr salátu, zeleniny. Dezerty po jídle bylo vynikající a zmrzlina pro děti nonstop. Při čtení recenzí na tento hotel před odjezdem, co se týče stravy, jsem se zalekla, ale dle zkušenosti, jsem nabyla dojmu, že lidé jsou opravdu moc nároční a oni sami doma by se takto nechovali. Za nás jednička.
UbytovaniePokoje skvěle připraveny, čisté, ručníky k dispozici. Úklid pokoje každý den, výměna ručníku probíhala. Po příchodu do apartmánu jsme nemohli věřit vlastním očím, že pokoje jsou velmi prostorné( z fotografií není tak patrné). Za nás super.
SlužbyUspokojivé.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Veronika N.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
V Bulharku jsem byla poprve a moc jsem od toho necekala a a ocekavani se vyplnilo.Celkove to byla fajn dovolena,nemuzu rict ze by bylo neco uplne spatne nebo hrozne to vubec ne.Jen si myslim ze za ty penize ten servis neodpovidal ale to jen proto ze srovnavam s hotely v Egypte,Djerbe a Turecku tam ten servis proste umi.
V Bulharku jsem byla poprve a moc jsem od toho necekala a a ocekavani se vyplnilo.Celkove to byla fajn dovolena,nemuzu rict ze by bylo neco uplne spatne nebo hrozne to vubec ne.Jen si myslim ze za ty penize ten servis neodpovidal ale to jen proto ze srovnavam s hotely v Egypte,Djerbe a Turecku tam ten servis proste umi.
Nejlepsi na hotelu bylo ze byl opravdu na plazi takze to bylo perfektni.Plaz relativne cista a plna kousku muslicek takze za me super
StravaVyber byl hodne maly takze po tydnu uz to lezlo krkem,ale musim rict ze varili vyborne.
UbytovanieUbytovani bylo fajn,ciste a dle popisu.Jen problem byl s vytahy byly jen dva a to opravdu nestacilo takze nekdy clovek cekal i 10 minut takze jsme chodili po schodech coz ze 4 patra nebylo nic hrozneho ale v 10 bych bydlet nechtela
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jaroslava Koderová
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Hotel ujde, pláž hlava na hlavě a neudržovaná, jídlo každý den stejný,ovoce pouze meloun a švestky. Ve 22:00 se všechno uzavře a nedostanete ani vodu z kohoutku.
Hotel ujde, pláž hlava na hlavě a neudržovaná, jídlo každý den stejný,ovoce pouze meloun a švestky. Ve 22:00 se všechno uzavře a nedostanete ani vodu z kohoutku.
Pokoj ok...klimatizace fungovala perfektně.
SlužbyPodprůměrný... jeden bar... pořád fronta
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 708 € za os.
Jiří Vondráček
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
celkové očekávání a hlavně porovnání s dovolenou na Nesebaru nebo v Turecku vyznívá dost tristně
celkové očekávání a hlavně porovnání s dovolenou na Nesebaru nebo v Turecku vyznívá dost tristně
daleko od hotelu
Stravabulharská strava je specifická ale tady to bylo už moc stále stejné,studené,neupravené snad i ohřívané z předešlého dne,malo ovoce a ještě nahnilého to co si lidé davali a bylo to i chutné,maso bylo měkké tak to se už nedoplnovalo jedním slovem byla to hrůza
Ubytovaniezde vše v pořádku prostorný pokoj standartně vybavený čistota
Službykonec sezony personál unavený,neochotný nekomukativní
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Magdalena Kalová
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
I díky počasí to byla moc pěkná dovolená.Jen mě štve,že v destinaci skoro nejsou odpadkové koše.Na hotelové pláži naštěstí byl.
I díky počasí to byla moc pěkná dovolená.Jen mě štve,že v destinaci skoro nejsou odpadkové koše.Na hotelové pláži naštěstí byl.
Pláž sice trochu dál od hotelu,ale bylo to pěkná procházka.Lehátka i slunečníky čisté,na pláži sem tam cigaretový nedopalek,ale to je holt v lidech.
StravaStrava dobrá,myslím,že si každý mohl najít ,co mu chutná.
UbytovaniePokoje i hotel moc hezké,čisté a útulné.
SlužbyU hotelu super bazén s malým fitkem a barem.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 385 € za os.
Patrik H.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Strašne slabý All inclusive, z izby mi zmizli šľapky a uteráky menili každé 3 dní... Neochota na strane hotela delegát nevedel ani po Anglicky ani po Slovensky len Bulharsky a Rusky hotová katastrofa neodporúčam!!!
Strašne slabý All inclusive, z izby mi zmizli šľapky a uteráky menili každé 3 dní... Neochota na strane hotela delegát nevedel ani po Anglicky ani po Slovensky len Bulharsky a Rusky hotová katastrofa neodporúčam!!!
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
JAN G.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkové zklamání.Příště už na dovolenou ne s Alexandrií.Po nahlášení níže uvedených nedostatků delegátovi Alexandrie trvalo asi pět dní,než se věc vyřešila přestěhováním na jiný hotel(Hermes).
Celkové zklamání.Příště už na dovolenou ne s Alexandrií.Po nahlášení níže uvedených nedostatků delegátovi Alexandrie trvalo asi pět dní,než se věc vyřešila přestěhováním na jiný hotel(Hermes).
Jediná světlá stránka u tohoto hotelu.Pláž Nestinarka je asi TOP mezi plážemi v Carevu
StravaZcela neodpovídá čtyřhvězdičkovému hotelu.Jak kvalitou,tak pestrostí nabízených druhů jídel.Už jsme byli na dovolených i v tříhvězdičkových hotelích,ale co nám nabídl South Beach,nedosahuje ani těch tří hvězdiček.
UbytovaniePokoj celkem prostorný,ale koupelna s WC a sprchovým koutem neodpovídá ani dvouhvězdičkovému hotelu.Malý prostor,žádné odkládací poličky,navíc u sprchového koutu musíte dávat pozor,aby Vám zatahovací dvířka nespadla na hlavu.Pod umyvadlem při jeho použití vytéká na podlaze odpadní voda ze zdi pod nohy.
SlužbyStandardní
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 548 € za os.
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Vše naprosto odpovídalo našim představám, velká spokojenost.
Vše naprosto odpovídalo našim představám, velká spokojenost.
Hotel moderně vybavený, z pokoje výhled na moře. Spokojenost.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
od 368 € za os.
Radek Sýkora
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Ten to hotel ani oblast bych svým známým a ani nikomu jinému nedoporučil.
Ten to hotel ani oblast bych svým známým a ani nikomu jinému nedoporučil.
pláž, která nám byla doporučována pod hotelem již dávno neexistuje. Chodilo se s dětmi více jak 800 metru, kde se zjistilo, že pláž je neupravená, plná řas, nedopalků a odpadků. Další pěkná pláž již po 1,2 km.
StravaMonotonní, jednotvárná a neohromí. Čekal jsem i jejich regionální kuchyni.
Ubytovanieplíseň v koupelně, hukot s klimatizace i po vypnutí na pokoji, postele rozvrzaný, matrace proleželé a spaní pro děti na rozkládacím křesle velmi nevyhovující.
SlužbyDobrý, bazén ok, celkový dojem okolí velké sklamání
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Iva Horalkova
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
od 545 € za os.