Koop Hodnotenie: 2/5 Bulharsko, Kiten, Kiten
Šárka S.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Věra P.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
Šárka S.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Věra P.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Martin J.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2023
Už bych tam nejel!
Už bych tam nejel!
Pláž celkem daleko od hotelu. Bylo na ní viděl, ale oploceno a muselo se to obcházet.
Celkem špinavá, plná nedopalků i plechovek o d piva, atp.
Strava bohatá, velmi dobrá úroveň. Jen zmrzlina v omezenou a krátkou dobu, pivo nechutné, teplé a v plastu.
UbytovanieHotel byl u velice frekventované silnice .V dětském bazénu rozbité obkladačky, děti si do krve pořezali nohy (máme zdokumentováno). Wi-fi za příplatek, jediní Češi na hotelu, jinak všichni ostatní z bývalého SSSR. Silně páchnoucí toalety u jídelny!!! Na TV ani jeden český, či slovenský kanál, programy nešly čistě, byly rušeny. Pod balkonem bazén, některé dny se tam po nočním klidu pařilo, takže jsme museli zavírat balkonové dveře. Jinak pokoje čisté.
SlužbyWI-FI za příplatek, páchnoucí toalety u jídelny, televize na pokoji spíše parodie. Špatně jdoucí bez českých, či slovenských kanálů.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2023
Dovolená byla super, ovšem na recepci hotelu nikdo neuměl anglicky ani personál u jídla ne. Personal u jídla byl hrubý na ostatní hosty ale na nás ne.
Dovolená byla super, ovšem na recepci hotelu nikdo neuměl anglicky ani personál u jídla ne. Personal u jídla byl hrubý na ostatní hosty ale na nás ne.
Pláž supr
StravaPlesnivé pečivo bylo dvakrát, obsluha u jídla byla neochotná, chyběly talíře a příbory museli jsme si o ne rikat.
UbytovanieUbytování bylo ok. Pokoj byl čistý a každý den uklizeny.
SlužbyAž na to ze nikdo neovládal angličtinu vše ok. Museli jsme si vše zjistit a najít sami pomoci internetu.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Małgorzata Ł.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2025
Čistota hotelu byla problematická. Ubytovali jsme se po 15. hodině. Bohužel jsme po vstupu do pokoje zjistili, že nebyl uklizen po předchozích hostech; nic se nedotklo. Uklízečka každý den nechávala u dveří pouze pytel na odpadky a toaletní papír; pokoj nebyl po celou dobu našeho pobytu uklizen. Jídlo bylo rozmanité, ale všechno bylo velmi mastné, dokonce i rýže a zelenina. Džusy a nápoje byly ze zahuštěného sirupu.
Čistota hotelu byla problematická. Ubytovali jsme se po 15. hodině. Bohužel jsme po vstupu do pokoje zjistili, že nebyl uklizen po předchozích hostech; nic se nedotklo. Uklízečka každý den nechávala u dveří pouze pytel na odpadky a toaletní papír; pokoj nebyl po celou dobu našeho pobytu uklizen. Jídlo bylo rozmanité, ale všechno bylo velmi mastné, dokonce i rýže a zelenina. Džusy a nápoje byly ze zahuštěného sirupu.
Pláž je čistá, k dispozici je spousta lehátek za dostupné ceny a přímo na pláži je mnoho barů.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Helena Š.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2025
Neboli sme spokojní nesplnalo to co sme mali zakúpené príchod do hotela veľké sklamanie, izba bola veľmi mala, žiaden ukladaci priestor, madrace špinavé, v kúpeľni pokazená sprcha, záchod nesplachoval hotová katastrofa
Neboli sme spokojní nesplnalo to co sme mali zakúpené príchod do hotela veľké sklamanie, izba bola veľmi mala, žiaden ukladaci priestor, madrace špinavé, v kúpeľni pokazená sprcha, záchod nesplachoval hotová katastrofa
Pekná pláž až na to ze sme sa nekúpili pretože tam v prvý deň boli obrovské nánosy chaluch
StravaStrava bola priemerná, po príchode sme ani večeru nedostali, a na to ze sme mali all inclusive tak žiadne drinky v bare, ani poobede snacky, bazén pri ceste a otvorený len do 18.00
UbytovanieIzba mala žiaden ukladaci priestor, madrace špinavé, v kúpeľňi pokazená sprcha, nesplachoval záchod, stále sa nám zapinala klíma potom tam bolo zima, na terase polámané stoličky
SlužbyMali sme veľký problém dorozumieť sa s recepcnou
od 406 € za os.
Květa T.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2023
Hotel neměl žádný večerní program, animátory, ci akce pro děti ..
Hotel neměl žádný večerní program, animátory, ci akce pro děti ..
Pláž sice blízko hotelu , ale přístup velice špatný ----
StravaJíslo pro mne sice bylo v dostatečném množtví, ale na můj vkus málo kořeněné..G¨
Grilováné masa bylo syrové....
Za ubytování bych zmínila špatnou desinfekci koupelny, odpad zapáchající a mravence po celem pokoji...
Skříně ,alé , ztuchlé bez možností ramínek--
Na pokoji rozbité panty u dveří....
Pokojská byla milá a snažila se nám v rámci možností vyjít vstříc ! Využívám proto tuto možnost a moc děkuji
paní co nám uklízela...
Opravdu velká pochvala !!!!!
Neměla jsem možnost se dostat na Recepci do seifu----
Recepční co měla službu mi nevydala věci co jsem měla uzamčené v Seifu ---se slovy NEROZUMÍM !!!!
Na výlet jsem odjela s omezenými financemi ----byla jsem vsteky bez sebe !
Hotel nemí žádný večerní program ----Nuda !!!!!!!!!!
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Iveta Ivaničová
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Boli sme spokojny po kazdej stranke
Boli sme spokojny po kazdej stranke
Plaz pekna
StravaVelmi dobra , pestry vyber
UbytovanieV pohode
SlužbyV pohode, spokojnost
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2023
Hrôza. Cigánske smetisko . Hotel pekný služby hrozné. Strava otrasná.
Hrôza. Cigánske smetisko . Hotel pekný služby hrozné. Strava otrasná.
Pláž super.
StravaAk ste v diéte tak fajn. Určite nepriberiete. Varia zle a malý výber.
UbytovanieIzba ok.
SlužbyKatastrofa.
Jana B.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2023
Zdenka P.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2025
Bola som sklamaná hluk krik po chodbách hotela Ukrajinci nedodržiavali nočný kľud nikto ich neusmernil búchali hosťom po dverách.Strava katastrofa až keď český turisti začali fotiť jedlo a poslali fotky do cestovnej agentúry nastala mierna náprava jedlo nedochutene nedosolene najedol sa len ten kto bol rýchlejší.
Bola som sklamaná hluk krik po chodbách hotela Ukrajinci nedodržiavali nočný kľud nikto ich neusmernil búchali hosťom po dverách.Strava katastrofa až keď český turisti začali fotiť jedlo a poslali fotky do cestovnej agentúry nastala mierna náprava jedlo nedochutene nedosolene najedol sa len ten kto bol rýchlejší.
Bola blízko ale mohla by byť viac udržiavaná
StravaBez dochutenia nedokladali jedlo jedol ten kto bol rýchlejší ovocie jablká a hrušky melóny dávali až keď sa začali ľudia sťažovať a dostala sa k ním iba tí čo boli drzejsi Museli sme sa stravovať vonku.
UbytovanieUbytovanie celkom dobre ale uteráky nám za celú dobu nikto nevymenil ani keď sme o to poziadali klimatizácia bola 2 mi pokazená vo vysokých horúčavách bazén špinavý tak že ani psa by som do neho nepustila.
SlužbyZamestnanci hotela by mali absolvovať školenie ako sa správať ku hosťom a zásady hygieny V jedných rukaviciach boli celý deň aj chodili fajčiť zástery špinavé stoly neutrete zalepene
Jakub V.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2024
Za tie peniaze čo sme dali za dovolenku bolo to katastrofálne!! Hotel a služby o ničom.strava každý deň to isté.a čo sa týka delegáta -arogantnost.neochota.
Za tie peniaze čo sme dali za dovolenku bolo to katastrofálne!! Hotel a služby o ničom.strava každý deň to isté.a čo sa týka delegáta -arogantnost.neochota.
Horšiu stravu som nevidel a ani nemal.a čo sa týka hygiena celé zle.vsetko špinavé -obrus . taniere stačí si pozrieť čo ľudia píšu na hotel Regina aké recenzie.
UbytovanieHotel vyzeral ako ubytovňa nie ako hotel.klimatizacia stou bol stále problém.vsetko staré a tak to aj vyzeralo.
od 519 € za os.
Peter V.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2025
Cele zle. Za 7 noci prišli len raz upratať a aj to som musel volať delegatke aby ich sem poslala. Pritom pol dňa sedeli zamestnanci v reštaurácii pri recepcii (samozrejme reštaurácia nefungovala) a fajčili cigarety. Anglicky nikto nevedel ani zaťať. No zle to bolo. V podstate som si zaplatil za ubytko o ktoré som sa musel starať.
Cele zle. Za 7 noci prišli len raz upratať a aj to som musel volať delegatke aby ich sem poslala. Pritom pol dňa sedeli zamestnanci v reštaurácii pri recepcii (samozrejme reštaurácia nefungovala) a fajčili cigarety. Anglicky nikto nevedel ani zaťať. No zle to bolo. V podstate som si zaplatil za ubytko o ktoré som sa musel starať.
Pláž super.
StravaMala tam byt reštaurácia v Hotely a aj bola len Nám zabudli povedať že je zatvorená dlhodobo.
UbytovanieZle. Veľmi zle
SlužbyÚplne cele zle. V podstate žiadne.
Daniela Slezáková
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Skvělá lokality, levnější než zlaté písky a slunečné pobřeží. Vstřícní, milí lidé. Skvělé restaurace, výhodné nákupy. Krásné, čisté pláže i moře. Velkou výhodou je krátká letová vzdálenost i vzdálenost destinace od hotelu.
Skvělá lokality, levnější než zlaté písky a slunečné pobřeží. Vstřícní, milí lidé. Skvělé restaurace, výhodné nákupy. Krásné, čisté pláže i moře. Velkou výhodou je krátká letová vzdálenost i vzdálenost destinace od hotelu.
od 436 € za os.
Olga Macuchova
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Obracela jsem se s problémem na gelegatku a vůbec s mém problémem nepomohla i když slíbila, že se o to postará. Vůbec problém neřešila. Neuměla ani ostatním klientům odpovědět na dotazy. Odpovídala, že Slunečné pobřeží ji nepatří tak neví.
Obracela jsem se s problémem na gelegatku a vůbec s mém problémem nepomohla i když slíbila, že se o to postará. Vůbec problém neřešila. Neuměla ani ostatním klientům odpovědět na dotazy. Odpovídala, že Slunečné pobřeží ji nepatří tak neví.
Spokojenodt
StravaStrava super!!!!
UbytovanieZdi špinavé. Klimatizace nefungovala. Madrace prolezele. Jinak uklid v pořádku.
Služby23h vše vyple tak jsme se nemohli napít. Museli jsme do obchodu.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Peter B.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
trošku daleko plaz ale v pohodicke
trošku daleko plaz ale v pohodicke
vynikajuca len skoda ze nam fukal cely cas vietor
Stravastrava v poriadku
Ubytovanieubytovanie pekne ani koberce nevadili
Službytiež v poriadku
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2025
Pomorie je docela zajímavé město. Život se přes den přesouvá na jednu stranu poloostrova s písečnou pláží a večer na druhou stranu, asi 1 km daleko, s hlučnou promenádou s řadou atrakcí a restaurací. Je to jako Międzyzdroje s jeho hojností čínského jídla, světel, harampádí a zápachu. Do tohoto hotelu se určitě nevrátíme. Nejsme nijak zvlášť nároční, ale za tu cenu nás podmínky šokovaly.
Pomorie je docela zajímavé město. Život se přes den přesouvá na jednu stranu poloostrova s písečnou pláží a večer na druhou stranu, asi 1 km daleko, s hlučnou promenádou s řadou atrakcí a restaurací. Je to jako Międzyzdroje s jeho hojností čínského jídla, světel, harampádí a zápachu. Do tohoto hotelu se určitě nevrátíme. Nejsme nijak zvlášť nároční, ale za tu cenu nás podmínky šokovaly.
Pláž je 60 metrů od hotelu, čistá a písčitá, s možností pronájmu slunečníků a lehátek. Je ideální pro denní lenošení, v blízkosti se nacházejí restaurace, pekárna a trh. Odpoledne se lidé třou bahnem z nedalekého jezera a relaxují na oblázcích.
StravaNaštěstí jsme neměli žádné jídlo. Snídani a svačinu jsme si koupili poblíž pláže v pekárně nebo v blízkých hospodách a ovoce na místním trhu, které bylo plné šťávy a sladkosti. Večeře v restauracích nám moc nechutnala – jídlo bylo špatně kořeněné, všechno bylo super mastné, zeleniny moc a porce byly mizerné.
UbytovaniePokoj byl v hrozném stavu, s rozpadlým nábytkem a strašlivě mastným nádobím a kuchyňskými spotřebiči. Koupelna byla plísňová, záchod se kymácel a umyvadlo bylo ucpané, v noci se kolem hemžili švábi. V pokoji nebyl internet a ani jeden polský televizní kanál.
SlužbyJe to docela standardní, ale jediné pozitivum bylo čisté povlečení, fungující klimatizace a nové ručníky. Dokonce jsme dostali dvě role toaletního papíru a mýdla. Všechno ostatní potřebuje vylepšit, od zametání a vytírání podlah přes čištění skříněk a nádobí až po opravu koupelny. Nikdo to tam neuklidil celý týden.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Daniela V.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkový dojem bol úžasný, len to kazilo ubytovacie zariadenie, resp. neposkytovanie služieb v hoteli. Miesto na dovolenku krásne, okolie hotela horšie, treba vybrať iný hotel, do tohto nikdy viac.
Celkový dojem bol úžasný, len to kazilo ubytovacie zariadenie, resp. neposkytovanie služieb v hoteli. Miesto na dovolenku krásne, okolie hotela horšie, treba vybrať iný hotel, do tohto nikdy viac.
Najbližšia pláž nebala príliš dobrá, boli tam chaluhy a príliš veľa črepín z mušlí. 10-15 minút chôdze boli pláže krajšie, čistejšie. Voda výborná, čistá, bez živočíchov.
StravaStravovali sme sa individuálne, v okolí hotela je dosť reštaurácii a možnosť kúpenia si hotových rýb na doma, ako aj obchody s potravinami a Billa.
UbytovanieIzba celkom pekná...len dať na manželskú posteľ 2 matrace nie je vhodné. A očakávali sme že izbu prídu vyčistiť aj počas pobytu. Asi na to nemali čas, či šetrili. Keď sme sa prišli v stanovenom čase o 14tej ubytovať, pani s hrôzou skonštatovala, že to sme dnes už 4tí a potrebuju taku hodinku na prípravu izby. Čakali sme však ešte ďalšiu hodinu a pol.
SlužbySlužby boli otrasné. Nezabezpečovali čistenie izby ani vynesenie odpadkov počas celého pobytu ani po opakovanom upozorňovaní. Odstránenie závady - zle odtekajúcej vody v sprche napísali, že odstránili, ale problém pretrvával. Nedoporučujem. Hotel je skôr formou prenájmu bytovej jednotky bez služieb a aj bez prostredkov na svojpomocné udržiavanie čistoty, tie sme si museli zabezpečiť sami, nereagovali na naše požiadavky. Umývali len chodby. Humus. Parkovacích miest nebol dostatok pre všetkých ako bolo uvedené, parkovali sme na ulici a boli sme radi keď bolo voľné, preto sme auto počas dovolenky používali čo najmenej.
od 527 € za os.
Barbora Waluszczyková
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
To, že jsem tam byla i se synem velmi spokojená, neznamená, že to musí vyhovovat všem. Pláž před hotelem jsem využívala jen před snídaní pro ranní cvičení v moři. Mi chaluhy nevadí ani mořští tvorové, kterých je tam ještě díky Bohu požehnaně, ale musí se umět je chápat, že to jsme my, kdo vcházíme do jejich domova. Takže jsme to my, kdo se musíme přizpůsobit.
My jsme hned po snídani chodili cca 3 km na balneoterapie nebo jezdili do solivaru do Burgasu na celodenní pobyt, takže pobyt jen se snídaní byl pro nás maximálně příjemný i proto, že jsme se vraceli až k večeru, neboť po balneoterapiích byl nutný odpočinek.
Také nám nevadila vzdálenost do centra ani hluk až řev vln v noci, neboť jsme byli tak unavení z procedur, že jsme spali jako zabití. Stravu jsme uvítali, jaká byla, neboť jsme měli dietu a potřebné jogurty k léčbě a další výtečné produkty jsme vždy zakoupili v supermarketu v centru.
Osobně velmi děkuji za vynikající balkón, kde jsem mohla cvičit při východu slunce, neboť při tom šeru bych na pláži se ještě bála.
Ruská ani ukrajinská zóna mi nevadí, umím rusky dobře, takže jsem se vždy domluvila všude. Dále jsme mohla komunikovat i anglicky a německy.
Z modernizace solivaru v Burgasu jsem měla velkou radost, že místo 1 bazénu jsou tam nyní 3 bazény, a to i přes to, že je vstup zpoplatněn.
Děkuji
Waluszczyková
To, že jsem tam byla i se synem velmi spokojená, neznamená, že to musí vyhovovat všem. Pláž před hotelem jsem využívala jen před snídaní pro ranní cvičení v moři. Mi chaluhy nevadí ani mořští tvorové, kterých je tam ještě díky Bohu požehnaně, ale musí se umět je chápat, že to jsme my, kdo vcházíme do jejich domova. Takže jsme to my, kdo se musíme přizpůsobit.
My jsme hned po snídani chodili cca 3 km na balneoterapie nebo jezdili do solivaru do Burgasu na celodenní pobyt, takže pobyt jen se snídaní byl pro nás maximálně příjemný i proto, že jsme se vraceli až k večeru, neboť po balneoterapiích byl nutný odpočinek.
Také nám nevadila vzdálenost do centra ani hluk až řev vln v noci, neboť jsme byli tak unavení z procedur, že jsme spali jako zabití. Stravu jsme uvítali, jaká byla, neboť jsme měli dietu a potřebné jogurty k léčbě a další výtečné produkty jsme vždy zakoupili v supermarketu v centru.
Osobně velmi děkuji za vynikající balkón, kde jsem mohla cvičit při východu slunce, neboť při tom šeru bych na pláži se ještě bála.
Ruská ani ukrajinská zóna mi nevadí, umím rusky dobře, takže jsem se vždy domluvila všude. Dále jsme mohla komunikovat i anglicky a německy.
Z modernizace solivaru v Burgasu jsem měla velkou radost, že místo 1 bazénu jsou tam nyní 3 bazény, a to i přes to, že je vstup zpoplatněn.
Děkuji
Waluszczyková
Václav Lenert
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkový dojem z dovolené je dobrý.
Celkový dojem z dovolené je dobrý.
Na pláž dobrý přístup i kvalita vody dobrá.
StravaStrava dobrá,dostačující.
UbytovanieCelkem dobré.
SlužbySlužby hotelů dobré.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Eva Kulhánková
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2023 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Hotel rozhodne neodpovídá 4 a pul hvězdě, jidlo dobre, ale celkové vse takové upatlane oschle, wellnes - venkovní bazén uplne zavřen, dve malé sauny vytopene na 70 * a nedovirajici dvere, bez ochlazovaciho bazenu
Hotel rozhodne neodpovídá 4 a pul hvězdě, jidlo dobre, ale celkové vse takové upatlane oschle, wellnes - venkovní bazén uplne zavřen, dve malé sauny vytopene na 70 * a nedovirajici dvere, bez ochlazovaciho bazenu
Pokoje čisté - kazdy den uklid, ale je videt, ze vse jiz ma svou slávu za sebou - starší
Lyžarna - nedostali jsme klic na uzamčení skříňky, ty nebyly ani vytapene
Řidiči skibusu z hotelu nikdy nepozdravi a dávají jasne najevo , jak je prace baví.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Lucie Z.
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Naprosto v pořádku. Ochotný a příjemný personál.
Naprosto v pořádku. Ochotný a příjemný personál.
Švédské stoly na dobré úrovni. Jídla chutná.
UbytovanieČisté, prostorné pokoje.
SlužbyNa úrovni 5-ti hvězdičkového hotelu.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 1 127 € za os.
Dominik Trsťan
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dobrý deň moc sa nám páčilo určite sa ešte niekedy zastavíme.
Dobrý deň moc sa nám páčilo určite sa ešte niekedy zastavíme.
Pláž bola hneď pred hotelom čo bolo super jedinou nevýhodou bolo že už všetky lehátka aj dáždniky boli schované keďže sme boli po sezóne ale myslím si že ešte chvíľu dlhšie ich tam mohli nechať
StravaStravovanie bolo primerane počas celého dňa sme mali vždy čo do úst aj výber bol k zhladom na dobrú cenu veľmi veľký.
UbytovanieObytovanie bolo pekné čisté.
SlužbyKaždý deň sme mali upratanie izby personál bol milí a nápomocný l.
Edit T.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Všechno bylo velmi dobré. Doporučuji zejména pro malé děti.
Všechno bylo velmi dobré. Doporučuji zejména pro malé děti.
Krásná pláž s malými mušlemi a pískem
StravaDostali jsme vše, co jsme očekávali, příště bychom zvolili službu all inclusive.
UbytovanieČistota, pořádek.
SlužbySe vším jsme byli spokojeni
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Martina K.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
V hotelu jsme byli již potřetí a služby se rok co rok zhoršují. Nejvíc nás urazilo, že jsme chodili na večeři do restaurace s Bulhary, Rumuny, s těmi co se neumí chovat, hází jídlo po zemi, neznají příbory. Po stižnosti delegátovi, který byl neochotný a navíc si myslel, že si vymýšlíme, jsme dostali pásky a mohli jsme chodit do jiné jídelny v hotelovém komplexu, tam kam chodili Němci a Angličani. Poloha hotelu se nám moc líbí, pláž taktéž, ale příští rok si velmi rozmyslíme, jestli se zase vracet do Riviery. Pokud nezaručíte (klidně i za cenu vysší ceny) stejný servis jako pro turisty ze západu nebudeme riskovat, že v 5-ti hvědičkovém hotelu budeme jako sotva ve 3-hvězdičkovém.
V hotelu jsme byli již potřetí a služby se rok co rok zhoršují. Nejvíc nás urazilo, že jsme chodili na večeři do restaurace s Bulhary, Rumuny, s těmi co se neumí chovat, hází jídlo po zemi, neznají příbory. Po stižnosti delegátovi, který byl neochotný a navíc si myslel, že si vymýšlíme, jsme dostali pásky a mohli jsme chodit do jiné jídelny v hotelovém komplexu, tam kam chodili Němci a Angličani. Poloha hotelu se nám moc líbí, pláž taktéž, ale příští rok si velmi rozmyslíme, jestli se zase vracet do Riviery. Pokud nezaručíte (klidně i za cenu vysší ceny) stejný servis jako pro turisty ze západu nebudeme riskovat, že v 5-ti hvědičkovém hotelu budeme jako sotva ve 3-hvězdičkovém.
Pláž byla každý den uklizená, ale tím, že se oproti minulým letům mění klientela (burani), tak se opět “ručníkuje”, i když to není potřeba (zkušenost z minulého roku).
StravaPo stížnosti na jídelnu s balkánskými turisty - Rumuny a Bulhary se jsme byli spokojeni, ale v porovnání předešlými roky celková úroveň hotelu upadá.
UbytovanieVyžádali jsme si již v Praze pokoj ve vysším patře, což se povedlo. Pokoj a výhled byl krásný, ale tím, že jsou Češi přiřazeni k balkánské sekci, tak se skoro vůbec neuklízel, neměnily se ručníky ani ložní prádlo, nevynášeli koše a nevysávali.
SlužbyPersonál se k nám Čechům choval přezíravě a neuctivě.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Tibor Babiák
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Místo klidné a pěkné. Okolí už tak pěkné není, chybí pravidelný úklid. Hotel už má něco za sebou a na 5 hvězdiček v dnešní době neodpovídá. All Inclusive nás zklamalo. Akce v rámci výletů byly průměrné, zážitek dobrý, ale strava a pití podprůměrné. Museli jsme si opět přikupovat. Dobrá zkušenost, ale vracet se do Bulharska už nebudeme. Radši si vybereme jinou destinaci.
Místo klidné a pěkné. Okolí už tak pěkné není, chybí pravidelný úklid. Hotel už má něco za sebou a na 5 hvězdiček v dnešní době neodpovídá. All Inclusive nás zklamalo. Akce v rámci výletů byly průměrné, zážitek dobrý, ale strava a pití podprůměrné. Museli jsme si opět přikupovat. Dobrá zkušenost, ale vracet se do Bulharska už nebudeme. Radši si vybereme jinou destinaci.
S pláží jsme byli spokojeni.
StravaSnídaně, obědy a večeře byly v pořádku. Očekával bych trochu změnu ve snídani a ne pořád stejná jídla. Zbytek dne nestál za moc. Snack bar na pláži poskytoval jen hotdog, jeden druh sendviče, koblihy a zmrzlinu. Zmrzlina byla sice na pohled rozmanitá, ale chuťově úplně stejná, rozlišovala se jen nějakou esencí. Víno bylo kvalitní pouze v restauraci, kde se podávala hlavní jídla. Na recepci a na pláži byl pouze jeden nekvalitní druh vína. Pokud chtěl člověk lepší víno nebo i tvrdý alkohol i místní výroby, tak si musel zaplatit. Nealko pouze z postmixu a nekvalitní. Mezi hlavními jídly nebylo dostatečné pokrytí a výběr. Nefungovala ani al cart restaurace. Snack bar zavíral vždy o čtvrt hodiny dřív a už ani před tím nechtěli obsloužit, když chtěl člověk sendvič, tak vše uklidili a řekli, že dají pouze hotdog.
Ubytovanie5 hvězdiček v Bulharsku odpovídá 3 hvězdičkám v Česku.
SlužbyKromě restaurace jsme nic nevyužívali, ale zklamalo nás, že jsme přiletěli v 8 hodin ráno a nabyla možnost dřívějšího ubytování a museli jsme čekat bez jídla do dvou hodin. Neměli jsme možnost se nikde najíst ani za peníze. Nikdo nás neinformoval o této situaci ani z CA.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 503 € za os.
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Pěkná dovolená .
Pěkná dovolená .
Na pláž horší přístup , ale jinak vše v pořádku.
StravaStrava dobrá, jenom se jídlo pořád opakuje dokola.
UbytovaniePokoj velmi pěkný, pouze úklid pokojů trošku horší. Uklízečka nastupuje po osmé hodině a pokud by nebyla ustlaná postel, tak si ani nevšimnete, že tam byla.
SlužbySlužby v pořádku.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Kateřina H.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená byla nad naše očekávání. Personál hotelu velmi příjemný, ochotný, všude čisto, areál hlídaný 24 hodin denně. Jediný a docela vážný nedostatek byla absence delegátky. Tu jsme bohužel viděli jsem na letišti při příletu, kde jsme dostali kartičku s bulharským telefonním číslem a poznámkou, že schůzka nebude a v případě potřeby máme volat. Takže nějaká nabídka výletů nebo informace o okolí jsme nedostali žádné. Dokonce jsme si i dobu odjezdu z hotelu museli u delegátky vytelefonovat. Mysleli jsme, po předchozích zkušenostech z jiných dovolených, že nám budou nabídnuty nějaké zájezdy nebo alespoň informace o tom, co je v okolí zajímavého a jak se tam máme dostat, ale bohužel nic z toho.Když jsem toho přes chat řešila s Exim tours, bylo mi napsáno, že určitě info schůzka byla,ale my ji zmeškali a že na call centru nám nemohou podat žádné bližší informace,protože tam nic nevědí (záznam našeho chatu jsem si nechala poslat mailem, protože to opravdu stálo za to)..... Příjemným bonusem bylo naopak to, že transfer do a pak i z hotelu nebyl autobusem, ale dostali jsme auto s řidičem, takže jsme jeli přímou cestou.
Dovolená byla nad naše očekávání. Personál hotelu velmi příjemný, ochotný, všude čisto, areál hlídaný 24 hodin denně. Jediný a docela vážný nedostatek byla absence delegátky. Tu jsme bohužel viděli jsem na letišti při příletu, kde jsme dostali kartičku s bulharským telefonním číslem a poznámkou, že schůzka nebude a v případě potřeby máme volat. Takže nějaká nabídka výletů nebo informace o okolí jsme nedostali žádné. Dokonce jsme si i dobu odjezdu z hotelu museli u delegátky vytelefonovat. Mysleli jsme, po předchozích zkušenostech z jiných dovolených, že nám budou nabídnuty nějaké zájezdy nebo alespoň informace o tom, co je v okolí zajímavého a jak se tam máme dostat, ale bohužel nic z toho.Když jsem toho přes chat řešila s Exim tours, bylo mi napsáno, že určitě info schůzka byla,ale my ji zmeškali a že na call centru nám nemohou podat žádné bližší informace,protože tam nic nevědí (záznam našeho chatu jsem si nechala poslat mailem, protože to opravdu stálo za to)..... Příjemným bonusem bylo naopak to, že transfer do a pak i z hotelu nebyl autobusem, ale dostali jsme auto s řidičem, takže jsme jeli přímou cestou.
Inzerovaných 50 metrů to na pláž nebylo, bylo to cca 100 metrů, ale po udržovaném kobercovém chodníčku od hotelu až k pláži. Jeden nedostatek pláž měla a to ten, že i když jsme měli zaplaceno all inclusive, v plážovém baru jsme si jídlo i pití museli platit. Jinak slunečníky a lehátka pro all inclusive byly v ceně, což byl velmi příjemný bonus.
StravaZe začátku pobytu nebyl výběr stravy příliš velký, ale asi po 2 dnech se to zlepšilo a nakonec jsme byli se stravou velmi spokojeni. I v jídelně byl personál velmi příjemný a vstřícný. Při jakékoliv prosbě se snažili vyjít vstříc.
UbytovanieUbytování bylo naprosto skvělé. Měli jsme k dispozici 2 velké pokoje s prostrannou chodbou a balkonem opatřeným zahradním nábytkem k příjemnému posezení. Klimatizace k dispozici v každém pokoji nezávislá na sobě a v ceně ubytování (bez doplatku), televize se spoustou programů, WiFi na pokoji jen pro nás.
SlužbyNejen v okolí hotelů ale i v samotné budově byl udržován pořádek, personál nám chodil denně uklízet, všude čisto, nikde ani smítko, jen bohužel ne všichni hoteloví hosté si toho umí vážit, takže někteří házeli odpadky kolem sebe až to hezké nebylo. Nicméně,ráno bylo zase všechno uklizeno. Bazén krásně čistý.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi