Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2025
Ubytování vypadalo na fotkách větší, postel určitě není pro dvě osoby a sprchový kout pro vysokého muže taky nic moc. Snídaně u trvanlivých potravin ( šli jsme pouze jednou, pak jsme si nakoupili vlastní potraviny). Okolí ubytování odpovídá klasickému Londýnu. V okolí nepořádek a vedle hotelu se dělá rekonstrukce, ale jen v určitých hodinách, takže to nenarušovalo náš klid. Celkový dojem dobrý, ale příště bych zvolila ubytování blíž k centru, protože místní vlaky jsou velmi drahé.
Ubytování vypadalo na fotkách větší, postel určitě není pro dvě osoby a sprchový kout pro vysokého muže taky nic moc. Snídaně u trvanlivých potravin ( šli jsme pouze jednou, pak jsme si nakoupili vlastní potraviny). Okolí ubytování odpovídá klasickému Londýnu. V okolí nepořádek a vedle hotelu se dělá rekonstrukce, ale jen v určitých hodinách, takže to nenarušovalo náš klid. Celkový dojem dobrý, ale příště bych zvolila ubytování blíž k centru, protože místní vlaky jsou velmi drahé.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
