Pavel Provazník
Overená recenzia Dátum pobytu: Apríl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkově fajn, společnost která nás dopravovala na letiště byla velmi špatná.
Celkově fajn, společnost která nás dopravovala na letiště byla velmi špatná.
Fajn.
UbytovanieHotel příjemný. Již jsem jim říkal na hotelu. V průběhu snídaně bylo velmi plno, muselo se čekat na jídlo a místo výdeje bylo malé. Nebyl to však žádný zásadní problém. Jinak obsluha fajn.
SlužbyFajn.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
