Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jedna se o menší hotel, co se týče prostoru, za to ochotného personálu bylo všude dost. Náš pobyt zde byl především přespání a krátký odpočinek během dne, ale i tak jsem především spokojená. Hotel je blízko hlavní ulice, takže i přes zavřená okna trochu ruchu projde, ale není to nijak velký problém. Snídaně klasicky anglické, což je pro turisty určitě další zážitek.
Jedna se o menší hotel, co se týče prostoru, za to ochotného personálu bylo všude dost. Náš pobyt zde byl především přespání a krátký odpočinek během dne, ale i tak jsem především spokojená. Hotel je blízko hlavní ulice, takže i přes zavřená okna trochu ruchu projde, ale není to nijak velký problém. Snídaně klasicky anglické, což je pro turisty určitě další zážitek.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
