Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2025
Ubytovanie na prespanie dobré, ale minimálne ventiláciu na izbe by mohli trošku upraviť - aspoň sprístupniť okno.
Ubytovanie na prespanie dobré, ale minimálne ventiláciu na izbe by mohli trošku upraviť - aspoň sprístupniť okno.
Nestravovali sme sa v ich reštaurácii, ale hostia hotelu majú 15 % zľavu do asi ich indickej reštaurácie vedľa.
UbytovanieRozhodne na prespanie v pohode. Keď sa ale človek pozrie dôkladnejšie, tak usúdi, že hotel bol vybavený tak pred 10 rokmi a odvtedy neprebehol žiadny update a ani žiadny dôkladný úklid… Súdim to podľa niekoľkých vecí - podľa stavu koberca, ktorý nebol tepovaný asi nikdy, podľa stavu stien, ktoré boli dosť znečistené, podľa stavu tečúcej vane a záchodu a podľa celkového vybavenia izby. Izba bola navyše dosť cítiť zatuchlinou a to ani nehovorím o tom, že tam síce bolo okno, ale to sa nedalo otvoriť (bolo zabezpečené proti otváraniu). Snažili sa to zachrániť ventiláciou (alá klimatizácia), ktorú si človek nastaví na určitú teplotu, ale tá sa ozývala počas celého dňa a noci, takže o kľudnom spaní sa hovoriť úplne nedalo. Plus čistote vzduchu to nepomohlo vôbec.
SlužbyPersonál na recepcii bol milý, wifi na izbe cca obstojná, “upratovanie” izby bolo dobré aspoň v tom, že menili uteráky. Hotel takisto ponuka zľavu do ich blízkeho fitka otvoreného 24/7.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
