Lucie Č.
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2026
Přes Invia jsme využili pouze možnost ubytování v Londýně, vše ostatní jsme měli zajištěné.
Přes Invia jsme využili pouze možnost ubytování v Londýně, vše ostatní jsme měli zajištěné.
Během pobytu jsme využili hotelové snídaně, kdy jsme si mohli vybrat z bohatého bufetu a nabrat si, co jsme chtěli. Slané i sladké varianty, ovoce, zelenina, pečivo, káva, čaj, džus...
UbytovanieS ubytováním jsme byli spokojení, hotel byl kousek od metra, takže jsem mohli být v centru Londýna během pár minut. Jinak jsme se v hotelu cítili příjemně, moc milý personál, pokoj byl útulný a čistý, cenově odpovídalo.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







