Jana M.
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2025
Hotel zašlý a opotřebený.
Hotel zašlý a opotřebený.
Velmi skrovná a všechny 3 snídaně úplně stejné.
UbytovanieOšoupané koberce, nevymytá lednička, skvrny na křeslech, koupelnové baterie zrezlé, chybějící poličky, záchodové prkénko uvolněné. Povlečení a ručníky ale čisté.
SlužbyPersonál milý a ochotný. A vstřícný.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
