Máte výborný vkus, naši zákazníci boli s týmto hotelom nadmieru spokojní.

Ospravedlňujeme sa, ale všetky termíny do hotela sú vypredané.

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Popis ubytovania

Číslo hotela: 57 044

Poloha

Moderný horský hotel je situovaný uprostred nádhernej alpskej prírody len 150 m od centra mestečka Maranza, 150 m od skiareálu Gitschberg (za dobrých snehových podmienok možnosti príchodu na lyžiach až k hotelu) a 5 km od známeho skiareálu Jochtal. Zastávka skibusu sa nachádza 50 m od ubytovania. Nákupné možnosti a zábavu majú hostia len niekoľko minút chôdze od ubytovania (obchody, reštaurácie, bary, diskotéky, zjazdovky, upravené bežecké trasy, snowpark, jazda na koni, curling, zimný štadión).

Vybavenie

Štýlový horský hotel ponúka ubytovanie v modernej trojposchodovej budove s nádherným výhľadom na monumentálne horskú prírodu. Klientom je k dispozícii vstupná hala s recepciou, zmenárňou a lobby barom, hlavná reštaurácia, spoločenská miestnosť so satelitnou TV, detský kútik, WiFi pripojenie (v spoločných priestoroch zdarma), úschovňa lyží, lyžiarskych topánok a bicyklov, práčovňa (za poplatok), vnútorný vyhrievaný bazén, sauna, infrasauna, horizontálne solárium, masážny salón, kozmetický salón, malá posilňovňa, vyhradené parkovisko a garážové státie.

Ubytovanie

Štýlovo zariadené vzdušné dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky sú vybavené sociálnym zariadením (sprcha, toaleta, fén), telefónom, kúrením, satelitný TV, minibarom (konzumácia za poplatok) a balkónom s výhľadom na krásnu horskú prírodu. Detská postieľka a vysoká jedálenská stolička je k dispozícii na vyžiadanie (za poplatok). Hotel umožňuje ubytovanie so psom (za poplatok).

Strava

Polpenzia obnáša raňajky formou bohatého bufetu (kútik zdravej výživy), olovrant (zákusky, ovocie, káva, čaj) a servírované večere (výber teplých predjedál, polievka, 3 hlavné jedlá s prílohou, šalátový bufet, dezert, nápoje za poplatok). Hotel organizuje pravidelné tematické večere s regionálnou kuchyňou a slávností večere formou kontinentálneho bufetu (vrátane nápojov). Pre deti je k dispozícii detský bufet.

Služby

Veľmi obľúbený horský hotel si získava svojich hostí vynikajúcou kuchyňou, polohou v tesnej blízkosti lyžiarskeho areálu aj moderným wellness centrom. Umožňuje športové aktivity ako napr. Plávanie, cvičenie vo fitness centre, stolný tenis, šípky, lyžovanie, nordic walking, jazda na koni, curling, korčuľovanie). Pre relaxáciu je určené pekné wellness centrum s pestrou ponukou procedúr ako napr. Vnútorný vyhrievaný bazén, sauna, infrasauna, horizontálne solárium, masážny salón, kozmetický salón a parný kúpeľ. Deti môžu využívať dobre vybavenú herňu.

Služby za poplatek

Detská postieľka, ubytovanie so psom, pobytová taxa, solárium, masáže, kozmetické služby, internet, práčovňa.

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od centra mesta 150 m
 • Vzdialenosť od zjazdovky 50 m
 • Vnútorný bazén áno
 • TV áno
 • Detský kútik áno
 • Cesta okolo hotela áno
 • Kľudná lokalita áno
 • Fitness áno
 • Wifi zadarmo áno

Destinácia

Popis

Lyžovanie pri slnku

Lyžiarska oblasť Valle Isarco sa nachádza v južnom Tirolsku, len pár kilometrov od talianskej hranice s Rakúskom a Švajčiarskom. V zime v sebe mieša tradičnú horskú kultúru, dostatok snehu, širokú ponuku après-ski aktivít a ojedinelý kulinársky pôžitok. Tri preslnené areály Plose, Gitschberg a Jochtal s celkovým počtom 82 kilometrov zjazdoviek patrí k talianskej špičke. Od vrcholu Plose, najdlhšej lyžiarskej zjazdovky v Južnom Tirolsku, 9 km Trametsch s nadmorskou výškou 1400 metrov. 13 kilometrov čiernych zjazdoviek prudko padá z Jochtalskej hory, ale tiež sa objavujú v dolných poschodiach pozemku. Príjemné znázornenie jednoduchých modrých zjazdoviek uspokojí náročných lyžiarov a začiatočníkov. Pohodlné dopravné zariadenia s novou 10-miestnou kabínou jednoducho zlepšujú vaše lyžovanie. Tri snowparky spĺňajúce parametre pretekov vrátane najpopulárnejších pod vrcholom Plose priťahujú každú snowboardovú elitu nielen z Talianska. Bežkári ocenia 75 kilometrov perfektne vyfrézovaných tratí v údolí i vo vyšších polohách a deti si zamilujú cvičný čistinku s prekážkami a miestnymi maskotov.

Après-ski

Valle Isarco tiež radí turistom, ktorí do srdca nepriniesli svoje lyže ani snowboard. Bezkonkurenčné možnosti zimnej turistiky pozdĺž značených trás bohato zaplnia Váš týždenný program. Vystúpte priamo z mestečiek v údolí k romantickým horským chatám na úpätí lesa alebo sa nechajte vyviezť lanovkou a prejdite sa po hrebeňoch okolo Jochtal a Gabler M. Forca. Šesť dlhých sánkarských dráh bude baviť deti a dospelých, natož dobrodružstvo v mesačnom svetle. V údolí vás čaká ďalšie športové a relaxačné vyžitie, ako je curling, korčuľovanie pod holým nebom, bazény a wellness, jazda v saniach ťahaných konským záprahom, tenis, squash, bowling, jazda na koni a výborné špeciality miestnej kuchyne.

Doprava

Hotel Chopin Hotel Bratislava je výborne dostupný z diaľnice a je vzdialený len 6 km od najbližšieho výjazdu z diaľnice. Cesta z Bratislavy cez Salzburg a Insbruck je dlhá p570 kilometrov a trvá približne 6 hodín. Cesta z Košíc cez Budapešt, Linz a Insbruck bude trvať približne 11 hodín a jej dĺžka bude 1090 kilometrov. Parkovanie úlovkov sa nachádza na každej spodnej stanici lanovky. Ski bus spája mestečka Bressanone - S.Andrea a Bressanone - Rio di Pusteria - Valles / Maranza. Zaplatíte 1 € na osobu za jednorázový výlet, 2 € za spiatočnú cestu. Týždenný lístok šesťdňového majiteľa skipasu stojí 6 €.

Koľko to stojí?

Volejbalové ihrisko Valle Isarco zahŕňa Plosa, Gitschberg - Jochtal, Velturno, Funes a Luson. Šesťdenný lístok stojí 236 € pre dospelých, 165 € pre juniorov mladších ako 16 rokov a 212 € pre seniorov nad 65 rokov. Deti vo veku od 3 do 8 rokov bezplatne lyžujú so svojimi rodičmi. Valle Isarco ponúka aj kombinované skipasy s možnosťou vidieť Dolomiti Superski na jeden deň alebo viac. Ich ceny sú približne o 20 € vyšie, avšak získate šancu brázdiť stovky kilometrov zjazdoviek v svetovo preslávených oblastiach, ako sú Cortina d'Ampezzo, Arabba, Marmolada a Obereggen.

Leto v horách av údolí

Bohatá infraštruktúra hotela Valle Isarco poskytuje dokonalú rekreáciu počas letných prázdnin. Pod vrcholmi dvoch tisíc stôp sa krčia romantické mestá so zaujímavými históriami. Centrom oblasti je biskupské mesto Brixen plné historických pamiatok. Sterzing je známy svojou výstavou patricijských domov so svojimi striebornými baňami a ulicami. Klausen opäť miloval stovky umelcov, ktorí sa tu usadili a urobili krásu Álp v ich dielach. Zelené kopce nad údolím skrývajú panenskú prírodu s horskými lúkami, pastvinami, jazerami a vodopádmi. Sprievodca vás zavedie napríklad k salašom a statkom, do zabudnutých končín medzi rozoklané skaliská, k najvyššie položenej horskej chate Becherhaus alebo na drevenný chodník v tiesňave Gilfenklamm. V informačných centrách môžete získať mapy pre chodcov a cyklistov a môžete obdivovať miestne hory na vlastnú päsť. S deťmi navštívte staré strieborné bane, prírodný park Puez-Geisler alebo hrad Rodenegg. Pri putovaní v oblasti Valle Isarco nezabudnite ochutnať lahodné vína a dobre vyzreté miestne syry.

 • Vzdialenosť od centra mesta 150 m
 • Vzdialenosť od zjazdovky 50 m

Počasie

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December