Máte výborný vkus, naši zákazníci boli s týmto hotelom nadmieru spokojní.

Podobné hotely v tejto lokalite

Ospravedlňujeme sa, ale všetky termíny do hotela sú vypredané.

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Neoficiálny popis ubytovanie

Číslo hotela: 6 242

Poloha

Príjemný hotel sa nachádza cca 200 m od centra strediska Pozza di Fassa. Nástupnej stanice lanovky Buffaure je vzdialená približne 1.800 m, zastávka ski busu je cca 10 m odhotelu. Ski centrum Buffaure patrí k areálom ski regiónu Val di Fassa e Careza. Ďalšími sú ski area Ciampac, Col Rodella, Passo Sella, Belvedere, Passo Pordoi, Carezza, Falcade / San Pellegrino, Moena / Lusia, Fedaia / Marmolada, Catinaccio.Val di Fassa e Carezza 1.320 - 2.945 mnm, prevýšenie 1.625 m - disponuje zjazdovými traťami o celkovej dĺžke 124 km, z toho 6,2 km čiernych, 90,5 km červených a 27,3 km modrých. K preprave slúži 11 kabín, 26 sedačiek, 16 vlekov, o celkovej kapacite 81.600 osôb / 1 hod. Ďalej bežecké trate v celkovej dĺžke 48 km, 3 snowparky.

Vybavenie

Hosťom je k dispozícii recepcia, bar, hlavná hotelová reštaurácia, salónik, TV miestnosť, herňa s biliardom a stolným tenisom, úschovňa lyží a bicyklov a vonkajšie parkovisko. Pripojenie k internetu v internetovom kútiku za poplatok 5 EUR / 1 h (hradí e na mieste).

Ubytovanie

Dvojlôžkové izby s možnosťou 2 prísteliek sú vybavené sociálnym zariadením, kúrením, TV / SAT, telefónom, trezorom, WiFi internetovým pripojením a fénom. Niektoré izby majú balkon.Ceny pre deti a dospelých na prístelke sú platné iba v prípade obsadenia a uhradenie plných cien za dve riadna lůžka.Detská postieľka pre deti vo veku 0-2 roky je možná na vyžiadanie a za poplatok 15 EUR / deň (platí sa na mieste. Pobyt domácich maznáčikov nie je povolený.

Strava

Polpenzia - raňajky formou bufetu, večere servírované menu, šalátový bufet. Novoročnú galavečeru je možné si zakúpiť na mieste za 39 EUR / os.

Služby

Súčasťou hotela je wellness centrum, v ktorom je možné využiť na oddych a relaxáciu saunu, turecké kúpele, whirpool a príjemnú relaxačnú zónu.V rámci strediska je možné navštíviť krytý bazén, klzisko a ďalšie športové či wellness služby.SkipasSkipas Val di Fassa e Carezza http: //www.fassa.com/EN/Prices-Skipass-Val-di-Fassa-and-Carezza/Skipas Dolomiti Superski http://www.fassa.com/EN/Prices-Skipass-Dolomiti-Superski/Díky skipasu Dolomiti Superski získate vstupenku na okruh Sella Ronda.

<Vlastné>

Odporúčame navštíviť tieto športové či turistické ciele: Ciampac (cca 10 km), Passo Pordoi (cca 23 km), San Pellegrino (cca 18 km), Moena (cca 7 km), Arabba / Marmolada (cca 32 km), Mazzin di Fassa (cca 4 km), Canazei (cca 10 km), jazero Lago di Soraga (cca 6 km), Parco Naturale Dolomiti Bellunesi (cca 69 km), Bolzano (cca 41 km) a Cortina d'Ampezzo (cca 67 km).

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od centra mesta 500 m
 • Vzdialenosť od zjazdovky 500 m
 • TV áno
 • Kľudná lokalita áno
 • Fitness áno
 • Wifi zadarmo áno
Načítam

Načítavam mapu a popis lokality...

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 28 °C v noci 9 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 22 °C v noci 10 °C

 • Streda 25 °C v noci 8 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December