Máte výborný vkus, naši zákazníci boli s týmto hotelom nadmieru spokojní.

Podobné hotely v tejto lokalite

Ospravedlňujeme sa, ale všetky termíny do hotela sú vypredané.

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Popis ubytovania

Číslo hotela: 6 242

Poloha

Príjemný hotel sa nachádza cca 200 m od centra strediska Pozza di Fassa. Nástupnej stanice lanovky Buffaure je vzdialená približne 1.800 m, zastávka ski busu je cca 10 m odhotelu. Ski centrum Buffaure patrí k areálom ski regiónu Val di Fassa e Careza. Ďalšími sú ski area Ciampac, Col Rodella, Passo Sella, Belvedere, Passo Pordoi, Carezza, Falcade / San Pellegrino, Moena / Lusia, Fedaia / Marmolada, Catinaccio.Val di Fassa e Carezza 1.320 - 2.945 mnm, prevýšenie 1.625 m - disponuje zjazdovými traťami o celkovej dĺžke 124 km, z toho 6,2 km čiernych, 90,5 km červených a 27,3 km modrých. K preprave slúži 11 kabín, 26 sedačiek, 16 vlekov, o celkovej kapacite 81.600 osôb / 1 hod. Ďalej bežecké trate v celkovej dĺžke 48 km, 3 snowparky.

Vybavenie

Hosťom je k dispozícii recepcia, bar, hlavná hotelová reštaurácia, salónik, TV miestnosť, herňa s biliardom a stolným tenisom, úschovňa lyží a bicyklov a vonkajšie parkovisko. Pripojenie k internetu v internetovom kútiku za poplatok 5 EUR / 1 h (hradí e na mieste).

Ubytovanie

Dvojlôžkové izby s možnosťou 2 prísteliek sú vybavené sociálnym zariadením, kúrením, TV / SAT, telefónom, trezorom, WiFi internetovým pripojením a fénom. Niektoré izby majú balkon.Ceny pre deti a dospelých na prístelke sú platné iba v prípade obsadenia a uhradenie plných cien za dve riadna lůžka.Detská postieľka pre deti vo veku 0-2 roky je možná na vyžiadanie a za poplatok 15 EUR / deň (platí sa na mieste. Pobyt domácich maznáčikov nie je povolený.

Strava

Polpenzia - raňajky formou bufetu, večere servírované menu, šalátový bufet. Novoročnú galavečeru je možné si zakúpiť na mieste za 39 EUR / os.

Služby

Súčasťou hotela je wellness centrum, v ktorom je možné využiť na oddych a relaxáciu saunu, turecké kúpele, whirpool a príjemnú relaxačnú zónu.V rámci strediska je možné navštíviť krytý bazén, klzisko a ďalšie športové či wellness služby.SkipasSkipas Val di Fassa e Carezza http: //www.fassa.com/EN/Prices-Skipass-Val-di-Fassa-and-Carezza/Skipas Dolomiti Superski http://www.fassa.com/EN/Prices-Skipass-Dolomiti-Superski/Díky skipasu Dolomiti Superski získate vstupenku na okruh Sella Ronda.

<Vlastné>

Odporúčame navštíviť tieto športové či turistické ciele: Ciampac (cca 10 km), Passo Pordoi (cca 23 km), San Pellegrino (cca 18 km), Moena (cca 7 km), Arabba / Marmolada (cca 32 km), Mazzin di Fassa (cca 4 km), Canazei (cca 10 km), jazero Lago di Soraga (cca 6 km), Parco Naturale Dolomiti Bellunesi (cca 69 km), Bolzano (cca 41 km) a Cortina d'Ampezzo (cca 67 km).

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od centra mesta 500 m
 • Vzdialenosť od zjazdovky 500 m
 • TV áno
 • Kľudná lokalita áno
 • Fitness áno
 • Wifi zadarmo áno

Destinácia

Popis

Pestrá lyžiarska paleta centrálnych Dolomitov

Val di Fassa e Carezza sa tiahne pod najvyššími horskými štítmi centrálnych Dolomitov. Z dedín v údolí sa dvíhajú ski areály Belvedere / Col Rodella, Ciampac / Buffaure, Ciampedié, Passo Costalunga a Passo Fedaia. Najväčší areál Belvedere / Col Rodella je priamo napojený na 500 kilometrové lyžiarske safari Sella Ronda s neskutočne dlhými trasami. Ostatné strediská majú skôr rodinný charakter, pohodovú atmosféru a svahy nepreplnené skupinami turistov. Celkom 126 kilometrov zjazdových tratí Val di Fassa ponúka pestré lyžiarske možnosti od dlhých zjazdov do údolia cez športové červené po strmé čierne padáky s prevýšením okolo 700 metrov na 4 kilometroch. Investície do snowparkov v posledných rokoch priniesli nové boardercrossové dráhy, quaterpipe, skoky a slidy na úrovni svetových závodov. Rozsiahla ponuka voľných terénov zahŕňa špičkové adrenalínové zjazdy z Sass Pordoi a perfektne označené ski alpinistické výstupy. Bežkársky svet každoročne plánuje dômyselné trasy s napojením na známu závodnú stopu Marcialonga prechádzajúcu Val di Fassa a Val di Fiemme. Dvojkilometrový vysokohorský okruh Alba Ciampac leží vo výške na 2000 metrov nad morom a chystá bežkárom unikátne výhľady na okolité horské masívy.

Après-ski

Atraktívnemu vyžitiu mimo zasnežených svahov kraľujú sánkarské dráhy Schwarzseerodelbahn a Welschnofen s dennou aj nočnou prevádzkou. Na zimnej turistickej mape je zaznačených 30 kilometrov peších chodníkov k rozprávkovým horským chatám, naprieč údolím aj s náučným charakterov, napr. chodník Friedricha Augusta. Dobrodružstvo zažijete pri výjazde so psím záprahom, pri tandemovom paraglidingu alebo na rogale. V rámci ski pasu získate vstupné zadarmo na korčuliarske ihrisko a nočné lyžovanie. Stuhnutým svalom doprajte relaxáciu v krytom plaveckom bazéne alebo v kúpeloch so soláriom, saunou a masážami. Večer zakončite posedením v príjemnom hostinci, tancom na diskotéke alebo zábavou na bowlingovej dráhe.

Doprava

Na ceste zo Slovenskej republiky do Val di Fassa počítajte s viac ako 7 hodinami za volantom. Z Bratislavy prejdete 710 kilometrov, z Košíc 1087 kilometrov. Posledných 50 kilometrov po kľukatých horských cestách dokáže z cesty poriadne unaviť vypozerané oči. Odmenou za dlhú jazdu bude perfektné lyžiarske vyžitie, široký výber ubytovania a prívetivá horská atmosféra. Jednotlivé strediská Val di Fassa dobre spájajú bezplatné ski busy v pravidelných intervaloch a dopĺňajú prepletené lyžiarske safari.

Koľko to stojí?

Ski pas Val di Fassa e Carezza je platný v areáloch Belvedere / Col Rodella, Ciampac / Buffaure, Ciampedié, Passo Costalunga, Passo Fedaia a na 3 samostatných vlekoch a 1 sedačke v údolí. Šesťdenná permanentka stojí 259 EUR pre dospelých, 182 EUR pre juniorov do 16 rokov a 233 EUR pre seniorov. Deti do 8 rokov lyžujú v doprovode rodičov s viacdenným ski pasom zadarmo. Zľavy pre rodiny s viac ako 2 deťmi dostanete pri pokladniach. Prenosnú permanentku môžu využiť rodičia dieťaťa do 3 rokov. Bodové lístky sú k dispozícii bežkárom, ski alpinistom a peším turistom. Rozšírený ski pas Dolomiti Superski platí neobmedzene v 12 areáloch Val di Fassa a Val di Fiemme vrátane lyžiarskeho safari Sella Ronda.

Leto pod dolomitskými vrchmi

Údolie Val di Fassa disponuje množstvom povestí a rozprávok o bytostiach žijúcich v srdciach hôr alebo v hlbokých horských jazerách. Bájni škriatkovia, strašidlá a čarodejnice pomenovali niektoré dolomitské vrcholy a odpradávna sprevádzajú miestnych obyvateľov na ich ceste životom. Chránia krásnu prírodu a prostredie ako stvorené pre šport aj relaxáciu. Hlboké lesy a zelené lúky križujú chodníky pre peších, cyklistov a horolezcov. Označené okruhy sú prispôsobené pre jednotlivé vekové a výkonnostné kategórie. Do hôr sa môžete vybrať so sprievodcom a dozvedieť sa zaujímavosti z histórie aj súčasnej ladinskej kultúry, stále živej kultúry obyvateľov Dolomitov. Teplota vody v horských jazerách sa pohybuje od 15° C do 25° C a prináša osvieženie v teplých letných dňoch. O kultúrny program v údolí sa stará Ladin Museum, Inštitút ladinskej kultúry a hudobné festivaly organizované dedinami Trentino a Canazei. Koncerty sprevádzajú ochutnávky miestnych špecialít a piva z rodinných pivovarov.

 • Vzdialenosť od centra mesta 500 m
 • Vzdialenosť od zjazdovky 500 m

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 9 °C v noci -4 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 11 °C v noci -2 °C

 • Utorok 16 °C v noci -2 °C

 • Streda 15 °C v noci 2 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December