S dovolenou jsme byli spokojeni. Krásný ostrov, výborná kuchyně, žádný problém.
PlážNa pláž se dalo dojít buď pěšky (cca 10 minut) nebo vláčkem, který jezdil často. Pláž čistá s animačním programem - cvičení ve vodě, zdarma půjčení kajaku, kánoe, surfu, beach volejbal...postupný přístup do moře, vhodné pro malé děti a důchodce. Na pláži plavčík.
StravaStrava naprosto vynikající. Snídaně sice slabší (každý den totéž ), ale obědy a večeře perfektní. Po nočním příjezdu 1. den na nás čekala i malá večeře s vínem, což bylo velmi příjemné.
UbytovanieUbytování čisté, dostačující. Úklid pokojů každý den.
SlužbyPoslední den vyšli vstříc s opuštěním pokoje později. Před večerním odjezdem nabídli jiný pokoj k osprchování a přípravě na cestu.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate