Fantasy Hodnotenie: 3/5
od 265 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základe 1 hodnotenia)
Denisa I.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Na doporočení jsme s přítelem navštívili CK s žádostí o ubytování v centru Rimini. Oželela bych, že hotel byl asi 10km od centra Rimini. Pláž byla dle našeho požadavku v blízkosti hotelu cca 100m. To bylo asi tak jediné s čím jsme byli na celé dovolené spokojeni. Kdybychom s přítelem věděli co nás čeká, tak bychom ani nikam nejeli. Dávám trošku vinu slečně, která nám zájezd zprostředkovala. Sama o hotelu níc nevěděla. Ukázala nám pár fotek, jinak nic. Řekla bych, že když jsme chtěli zájezd opravdu za pět minut dvanáct, byla to dobrá šance prodat zájezd, který absolutně neodpovídá ceně.
Na doporočení jsme s přítelem navštívili CK s žádostí o ubytování v centru Rimini. Oželela bych, že hotel byl asi 10km od centra Rimini. Pláž byla dle našeho požadavku v blízkosti hotelu cca 100m. To bylo asi tak jediné s čím jsme byli na celé dovolené spokojeni. Kdybychom s přítelem věděli co nás čeká, tak bychom ani nikam nejeli. Dávám trošku vinu slečně, která nám zájezd zprostředkovala. Sama o hotelu níc nevěděla. Ukázala nám pár fotek, jinak nic. Řekla bych, že když jsme chtěli zájezd opravdu za pět minut dvanáct, byla to dobrá šance prodat zájezd, který absolutně neodpovídá ceně.
Pláž byla velká, upravená - blízko od hotelu. Jediné co mě nemile překvapilo byl poplatek za slunečník a lehátko - za týden na dovolené jsme dali cca 4 000kč jen za pronájem lehátka a slunečníku. Moře bylo jen z rána trochu chladné ale během dne dosti teplé, ale to je snad to nejmenší.
StravaStrava? Nedá se komentovat. Každý den na snídani imrvére to samé - croissanty a buchty. Chyběly vajíčka, párky, sýr nebo šunka. Žádná zelenina ani ovoce - no prostě HRŮZA!! croisanty nemohu už ani vidět. Večeře byly také dost podprůměrné. I po jídle jsme stejně navštěvovali místní restaurace, abychom se najedli.
UbytovanieNa první pohled se zdál normálně 3hvězdičkový hotel. Dle interiéru bych spíše řekla tak 1hvězdičkový. Pokojík malinký, televizka tak malá, že se snad nedalo ani dívat. Co nás však opravdu dostalo byla pidi koupelna, kde sprchový kout byl u záchodové mísy s bidetem. Viz foto. Jedna zásuvka na pokoji, takže když nabíjet si dva telefony nemožné.
SlužbyCo se úklidu pokoje týče všechno bylo v pořádku. Byl to rodinný hotýlek, který nabízel podprůměrné služby.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (7) (0)
Filtrovať recenzie
Denisa I.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Na doporočení jsme s přítelem navštívili CK s žádostí o ubytování v centru Rimini. Oželela bych, že hotel byl asi 10km od centra Rimini. Pláž byla dle našeho požadavku v blízkosti hotelu cca 100m. To bylo asi tak jediné s čím jsme byli na celé dovolené spokojeni. Kdybychom s přítelem věděli co nás čeká, tak bychom ani nikam nejeli. Dávám trošku vinu slečně, která nám zájezd zprostředkovala. Sama o hotelu níc nevěděla. Ukázala nám pár fotek, jinak nic. Řekla bych, že když jsme chtěli zájezd opravdu za pět minut dvanáct, byla to dobrá šance prodat zájezd, který absolutně neodpovídá ceně.
Na doporočení jsme s přítelem navštívili CK s žádostí o ubytování v centru Rimini. Oželela bych, že hotel byl asi 10km od centra Rimini. Pláž byla dle našeho požadavku v blízkosti hotelu cca 100m. To bylo asi tak jediné s čím jsme byli na celé dovolené spokojeni. Kdybychom s přítelem věděli co nás čeká, tak bychom ani nikam nejeli. Dávám trošku vinu slečně, která nám zájezd zprostředkovala. Sama o hotelu níc nevěděla. Ukázala nám pár fotek, jinak nic. Řekla bych, že když jsme chtěli zájezd opravdu za pět minut dvanáct, byla to dobrá šance prodat zájezd, který absolutně neodpovídá ceně.
Pláž byla velká, upravená - blízko od hotelu. Jediné co mě nemile překvapilo byl poplatek za slunečník a lehátko - za týden na dovolené jsme dali cca 4 000kč jen za pronájem lehátka a slunečníku. Moře bylo jen z rána trochu chladné ale během dne dosti teplé, ale to je snad to nejmenší.
StravaStrava? Nedá se komentovat. Každý den na snídani imrvére to samé - croissanty a buchty. Chyběly vajíčka, párky, sýr nebo šunka. Žádná zelenina ani ovoce - no prostě HRŮZA!! croisanty nemohu už ani vidět. Večeře byly také dost podprůměrné. I po jídle jsme stejně navštěvovali místní restaurace, abychom se najedli.
UbytovanieNa první pohled se zdál normálně 3hvězdičkový hotel. Dle interiéru bych spíše řekla tak 1hvězdičkový. Pokojík malinký, televizka tak malá, že se snad nedalo ani dívat. Co nás však opravdu dostalo byla pidi koupelna, kde sprchový kout byl u záchodové mísy s bidetem. Viz foto. Jedna zásuvka na pokoji, takže když nabíjet si dva telefony nemožné.
SlužbyCo se úklidu pokoje týče všechno bylo v pořádku. Byl to rodinný hotýlek, který nabízel podprůměrné služby.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (7) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...