Hotel Residence Cherubini

Hodnotenie: /5

Taliansko, Marche, San Benedetto del Tronto

od 141 za os.

Vyberte termín

Vybrali sme pre vás

Ste flexibilný? Vyberte si lacnejší mesiac a ušetrite!

Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.

Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.

Vyberte si termín

Neoficiálny popis ubytovanie

Číslo hotela: 118 079

Cherubini

Rýchly popis:
Obľúbená rezidencia sa nachádza neďaleko širokej, piesočnatej pláže s pozvoľným vstup do mora a v dosahu obchodov, barov a kaviarní. Krásna, palmami lemovaná promenáda je od rezidencia vzdialená len pár krokov. Ubytovanie je vďaka svojej výbornej polohe a vybaveniu vhodný pre všetky vekové kategórie. Pozdĺž pláže a celej promenády sa ťahá dlhý cyklistický chodník, ktorý je využívaný na rôzne športové aktivity ako je beh, bicyklovanie, korčuľovanie či prechádzka.
PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY
Poloha:
rezidencia sa nachádza v menšom centre Porto d´Ascoli a od širokej, piesočnatej pláže je vzdialená približne 80 m.
Ubytovanie:
apartmán typu monolocal D3 pre max. 3 osoby sa nachádza na vyššom poschodí a disponuje balkónom. Skladá sa z jednej obývacej izby v ktorej je umiestnená manželská posteľ, jedno rozkladacie lôžko, kuchynský a jedálenský kút. Apartmán typu bilocal C3 pre max 3 osoby má dvojlôžkovú spálňu s manželskou posteľou, obývaciu miestnosť s rozkladacím lôžkom pre dve osoby, jedálenským a kuchynským kútom a priestranným balkónom. Apartmán typu bilocal C4 pre max 4 osoby má dvojlôžkovú spálňu s manželskou posteľou, obývaciu miestnosť v ktorej sa nachádza rozkladacie lôžko pre dve osoby, jedálenský a kuchynský kút. Apartmán disponuje balkónom. Všetky apartmány sú vybavené TV, práčkou a sociálnym zariadením (WC, sprcha). Klimatizáciu (za poplatok) je možné využívať v bilocaloch typu C4 a C3. Kuchynské kúty sú vybavené varičom, základným riadom na prípravu jednoduchých jedál, umývačkou riadu (len v apartmánoch bilocal typ C4) a chladničkou. V rezidencii sú povolené malé domáce zvieratá za poplatok. Apartmány typu bilocal C4 a C3 majú k dispozícii parkovacie miesto (zdarma). Pre ostatné apartmány je možné využiť platené parkovacie miesta nachádzajúce sa pozdĺž celej ulice na ktorej sa apartmánový dom nachádza.
Stravovanie:
bez stravy. Rezidencia sa nachádza v dosahu reštaurácii a kaviarní.
Pláž:
široká, piesočnatá s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis za poplatok, požičovne bicyklov, športoviská (futbalové a basketbalové ihriská) za poplatok. Neďaleko rezidencie sa nachádzajú aj verejné pláže, ktorú je možné využívať bez poplatku. Na týchto plážach nie je k dispozícii plážový servis.
Doprava:
individuálna.
V cene je zahrnuté:
prenájom apartmánu na 7 nocí, TV, parkovacie miesto (len pre bilocal).
V cene nie je zahrnuté:

Povinný príplatok (platba na mieste): delegátśke služby 20 Eur/apartmán/týždeň, miestna pobytová taxa cca 1 EUR/os./deň, záverečné upratovanie 50 EUR/apt. Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 3,90 EUR/os./deň alebo poistenie PLUS 5 EUR/os./deň, asistencia k motorovému vozidlu 2,30 EUR/deň. V cene nie je zahrnuté (platba na mieste): posteľná bielizeň (možnosť doobjednať za 10 EUR/ súprava/týždeň), klimatizácia (len pre bilocal, možnosť doobjednať za 50 EUR/ apartmán/týždeň), parkovacia karta (možnosť zakúpiť za 35 EUR/ apartmán/týždeň), malé domáce zviera (možnosť doobjednať za 50 EUR/ zviera/týždeň). Kaucia: 100 EUR/apartmán, platba na mieste, v prípade vrátenia nepoškodeného apartmánu sa vracia späť. Z cien uvedených pri tomto objekte je možné poskytnúť maximálne 5% zľavu. Odporúčame skorý nákup.


Typ stravy:
bez stravy
Informácie o krajine a stredisku:
PALMOVÁ RIVIÉRA
Malebná krajina na pobreží Jadranského mora, nachádzajúca sa v strednej časti Talianska na rozhraní regiónov Marche a Abruzzo, približne 80 km južne od Ancony. V posledných rokoch sa táto oblasť teší čoraz väčšej obľube. Svoj názov, ktorý jej právom patrí, dostala vďaka veľkému počtu krásnych paliem (okolo 8000), ktoré jej dávajú spolu s množstvom voňavých oleandrov exotický nádych. Príjemné a teplé počasie umožňuje kúpanie od mája do konca septembra. Slnkom zaliate piesočnaté pláže s množstvom barov, reštaurácií a rôznych atrakcií nielen pre deti, poskytujú návštevníkom dokonalý komfort. Z celej Palmovej riviéry je možné pokochať sa pohľadom na najvyšší masív pohoria Apenín – Gran Sasso d’Italia, ktorý sa vypína do výšky až 2 912 m n. m.
SAN BENEDETTO DEL TRONTO
Mesto s približne 50 000 obyvateľmi nachádzajúce sa v regióne Marche je najväčším a najnavštevovanejším strediskom Palmovej riviéry. Rovnako tak je aj jej hlavným mestom. Jeho história siaha až do 9. storočia pred Kristom. Mesto má dve centrá, jedno sa nachádza v južnej časti letoviska (Porto d’Ascoli), druhé v starej časti v blízkosti prístavu. Pláž dlhá 6 km je pokrytá jemným bielym pieskom a lemovaná známou palmovou promenádou. Priezračné more, jedno z najčistejších v Taliansku, s pozvoľne klesajúcim piesočnatým dnom, je ideálne pre rodiny s deťmi. Pre športovcov sú pripravené tenisové kurty, cyklisticko-korčuliarske trasy (pozdĺž palmovej promenády je samostatný pás určený iba cyklistom, resp. korčuliarom) a požičovne bicyklov. V stredisku San Benedetto del Tronto nechýba ani množstvo zábavných a kultúrnych príležitostí, nachádza sa tu aj Múzeum rýb. V meste sa pravidelne konajú trhy so širokou ponukou čerstvých rýb, zeleniny a ovocia. V okolí sa nachádzajú zaujímavé stredoveké mestečká s typickými kamennými domami a úzkymi uličkami. San Benedetto del Tronto je ideálnym miestom pre strávenie nezabudnuteľnej dovolenky plnej oddychu, spoznávania histórie krajiny, zábavy i športových aktivít.
Fakultatívne výlety:
TALIANSKY VEČER U „STARÉHO MAJSTRA OLIVÁRA“
Príjemná večera u miestnych výrobcov olivového oleja spojená s degustáciou fantastického olivového oleja, olív a iných olivových špecialít vyrobených priamo na farme. Po večeri si môžete vychutnať pravú nefalšovanú taliansku zábavu na farmárskom dvore. V sprievode miestnych mladších aj starších talianov a živej hudby sa naučíte miestne tančeky, a samozrejme nebude chýbať ani lahodné talianské víno.
Cena zahŕňa: dopravu klimatizovaným autobusom, sprievodcu, všetky ochutnávky
MESTEČKO CAMPLI, OCHUTNÁVKA SYROV A TALIANSKYCH DOMÁCICH GURMÁNSKYCH ŠPECIALÍT
Poldenný výlet do mestečka Campli, ktoré je zapísané v zozname najkrajších miest Talianska. Mestečko so 7.000 obyvateľmi je výnimočné Svätými schodmi, po ktorých sa dá vyjsť iba kľačiačky. Mesto je známe aj svojou gurmánskou špecialitou, ktorou je „porchetta“ – pečené prasiatko. Už desiatky rokov mesto usporadúva vždy v auguste na námestí oslavu tejto pochúťky, ktorej sa zúčastnia tisíce turistov. ... a to, že je to skutočná lahôdka, budete môcť ochutnať aj vy ! Po prechádzke mestom bude nasledovať degustácia u miestnych výrobcov syrov a domácej mozzarelly a vína frizzante. Po ochutnávke sa presuniete sa na ďalší gazdovský dvor, kde vás už bude očakávať gazdiná s bohatou ochutnávkou jej domácej kuchyne v podobe surovej šunky, olivového oleja, zeleniny nakladanej v olivovom oleji, medu, marmelády, sezónnej zeleniny a ovocia. Počas celej ochutnávky bude podávané domáce víno a vaše gurmánske putovanie zavŕšite špeciálnym likérom.
Cena zahŕňa: dopravu klimatizovaným autobusom, sprievodcu, všetky ochutnávky
ACQUAPARK
Celodenný výlet do zábavného parku plného vodných atrakcí pre malých aj veľkých. V bazénoch nie je slaná voda. Počas dňa je možné zakúpiť si občerstvenie , prípadne obed v bare alebo reštaurácii v areáli acquaparku
Pozor: v bazénoch je nutné pužívať kúpaciu čiapku, ktorú je možné kúpiť priamo v areáli Cena zahŕňa: dopravu klimatizovaným autobusom, vstupenku do acquaparku, slnečník, lehátka.
RĺM A VATIKÁN
Celodenná prehliadka s licencovaným slovensky alebo česky hovoriacim sprievodcom najdôležitejšími historickými pamiatkami Ríma: Colosseum, Forum Romanum, Kapitol, Piazza Venezia, Fontana Di Trevi, Pantheon, Piazza Navona, Vatikánske námestie Sv.Petra a Bazilika Sv. Petra. Počas celého dňa je prehliadka organizovaná sprievodcom, ktorý podáva výklad prostredníctvom mikrofónu, aby každý zo skupiny zreteľne rozumel. Počas obeda pauza pri Fontane Di Trevi s možnosťou občerstvenia.
Upozornenie: na vstup do Baziliky Sv. Petra je potrebné mať zahalená ramená a kolená, odporúčame pohodlnné topánky a malú fľašku vody, ktorá sa dá v uliciach Ríma dopĺňať. Do autobusu je vhodné si so sebou zobrať sveter.
Cena zahŕňa: dopravu klimatizovaným autobusom, sprievodcu s licenciou na sprevádzanie Ríma v českom alebo slovenskom jazyku počas celého dňa, sluchátka
Deti do veku 3 rokov majú výlet gratis /bez nároku na miesto v autobuse/.

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže Pláž 120 m
 • Vzdialenosť od centra mesta Centrum 200 m
 • Klimatizácia Klimatizácia áno
 • TV TV áno
 • Chladnička Chladnička áno
 • Kuchynský kút Kuchynský kút áno

Nenašli ste zájazd, ktorý by spĺňal všetky vaše priania?

Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.

+421 2 3221 0451

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 26 °C v noci 11 °C

 • Teplota vody 18 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 26 °C v noci 10 °C

 • Pondelok 28 °C v noci 11 °C

 • Utorok 25 °C v noci 12 °C

 • Streda 24 °C v noci 12 °C

Vhodné mesiace na dovolenku v tejto destinácii

 • Najlepší
 • Dobrý
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December

Ďalšie hotely, ktoré by vás mohli zaujať