Máte výborný vkus, naši zákazníci boli s týmto hotelom nadmieru spokojní.

Hotel Bellevue

Taliansko-Lido di Jesolo

Viac o ubytovaní

Podobné hotely v tejto lokalite

Ospravedlňujeme sa, ale všetky termíny do hotela sú vypredané.

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Popis ubytovania

Číslo hotela: 101 944

Poloha

Hotel Bellevue sa nachádza v borovicovom lese na východných plážach v Lido di Jesolo. Ponúka panoramatický výhľad na more, bezplatné Wi-Fi pripojenie a letné plážovú službu, vrátane slnečníkov a lehátok. Nachádza na pokojnom mieste, asi 1,5 km od centra mesta. Mesto Padua je vo vzdialenosti 85 km a Benátky sú vzdialené asi 1 hodinu jazdy.

Vybavenie

K vybaveniu hotela patrí vonkajší bazén so slnečnou terasou a lehátkami. Hostia môžu relaxovať v hojdacej sieti, natiahnutej medzi borovicami v hotelovej záhrade. Pre deti je tu detské ihrisko s hojdačkami a šmýkačkou.

Ubytovanie

Izby sú jednoducho zariadené v jemných zemitých farbách. Všetky izby sú klimatizované, so satelitnou TV. Niektoré majú balkón s výhľadom na more.

Strava

Reštaurácia La Rotanda ponúka typické talianske pokrmy a denne sú servírované kontinentálne raňajky formou bufetu. V lete sa jedlá podávajú na terase, kde sú stoly rozostavané medzi stromami.

Služby

Hostia môžu využiť saunu, tenisové kurty, bicykle, detský kútik, parkovisko, bazén, alebo súkromnú časť pláže s lehátkami a slnečníkmi.

Pláž

Hotel sa nachádza na východných plážach v Lido di Jesolo.

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže 0 m
 • Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén áno
 • Lehátka a slnečníky na pláži zadarmo áno
 • TV áno
 • Minibar áno
 • Detský kútik áno
 • Tenis áno

Destinácia

Popis

Lido di Jesolo patrí spolu s ďalšími letoviskami (napríklad s mestom Lignano) k takzvanej Benátskej riviére. Ako všetky ostatné letoviská v tomto okolí ponúka i Lido di Jesolo všetko od športového a kultúrneho vyžitia, cez rušný nočný život až po odpočinok na pláži či možnosť zaujímavých výletov.

Miesto je známe svojou takmer 15 kilometrovou plážou s jemným pieskom a pozvoľným vstupom do mora. Pozdĺž celého letoviska sa linie dlhá promenáda lemovaná obchodíkmi, stánkami, reštauráciami s typickou kuchyňou, barmi a kaviarňami. Vo večerných a nočných hodinách sa promenáda stáva rušným miestom, kde to žije. Toto cesntrum mesta je známe množstvom zábavy, v okrajových častiach Vás naopak čaká príjemne pokojné ubytovanie. To však robí z letoviska ideálnu dovolenkovú destináciu pre všetky cieľové skupiny, a to od mladých cez rodiny s deťmi až po seniorov.

Unudí Vás po niekoľkých dňoch povaľovanie na pláži či športovanie, potom vedzte, že máte široký výber aktivít a výletov, ktorými sa zaiste zabavíte. Jednu z nich môže byť vodný park priamo v Lido di Jesolo. Vstupné platí po celý deň. Do úchvatných Benátok sa dostanete mimo iné i loďou, a to za 20 Euro na osobu. Lodný výlet môžu záujemci podniknúť taktiež do neďalekého mestečka Caorle. Jazda po riečnej lagúne je zakončená návštevou typických rybárskych chyží a ochutnávkou rybích špecialit. Loď vychádza z prístavu dvakrát denne a za výlet zaplatíte okolo 10 Euro na jednu osobu. Navštíviť taktiež je možné typické severotalianske mesto Portogruaro pyšiace sa stredovekým centrom. Pri vjazde do mesta z dialnice nájdete veľký obchodný dom. Významný jadranský prístav Terst iste nemôže byť pri výletoch po okolí zabudnutý. Jeho dominantou je tiež zámok Miramare týčiaci sa na skalnom výbežku priamo nad moskou hladinou.
Každý piatok bývajú v Lido di Jesolo usporiadavané tradičné trhy, ktoré sa v sobotu presúvajú do neďalekho Caorle.
 • Vzdialenosť od pláže 0 m

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota vody 23 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December