Hotel Residence Elianto

Taliansko, Lazio, Anzio

Zákazníci zatiaľ nehodnotili tento hotel Hotel nie je hodnotený

Zobraziť všetky recenzie

Viac o ubytovaní

Pre tento hotel nie sú k dispozícii žiadne ponuky

Vybrať iný hotel

Ste flexibilný? Vyberte si lacnejší mesiac a ušetrite!

Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.

Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.

Vyberte si termín

Popis ubytovanie

Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.

Popis ubytovanie

Informácie o hoteli

  • Vzdialenosť od pláže Pláž 10 m
  • Vzdialenosť od centra mesta Centrum 3 km
  • Klimatizácia Klimatizácia áno
  • TV TV áno
  • Chladnička Chladnička áno
  • Tenis Tenis áno
  • Golf Golf áno
  • Bar Bar áno
  • Hotelová reštaurácia Hotelová reštaurácia áno
  • Nonstop recepcia Nonstop recepcia áno
  • Wifi zadarmo Wifi zadarmo áno
  • Kuchynský kút Kuchynský kút áno

Recenzia hotela

Nehodnotené (na základě 4 hodnocení)

Informácie o overovaní recenzí

Anonym

Hodnotenie 5,0 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Strava 5,0 / 5

Ubytovanie 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Anonym

Hodnotenie 1,4 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Celkově jsme byli velice zklamáni. Paní byla velice, velice milá, ale to jediné bolo na celej dovolenej pozitivní. Dovolená byla mnohem horší ako dovolené za které jsme zaplatili polovinu z ceny tohoto zájezdu. Žial už by som sa do tohoto ubytování nikdy nevrátila ani by som ho nikomu nedoporučila.

Celkově jsme byli velice zklamáni. Paní byla velice, velice milá, ale to jediné bolo na celej dovolenej pozitivní. Dovolená byla mnohem horší ako dovolené za které jsme zaplatili polovinu z ceny tohoto zájezdu. Žial už by som sa do tohoto ubytování nikdy nevrátila ani by som ho nikomu nedoporučila.

Ubytovanie 1,0 / 5

Okolie 1,0 / 5

Služby 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Pláž

Hotel měl vlastní výtah na pláž, ale všetky pláže počtnůc tou před hotelem, byli soukromné. Okrem asi 30 metrového pruhu boli všetky pláže soukromné. Nás bylo 5, a za jedno lehátko a slunečník to bylo 10 Euro na den. Tak že by to bolo extra 50 euro na den? Inak bola pláž a voda čistá.

Strava

Vařila jsem pro rodinku sama. Pizzerie která byla v blízkosti měla vinikající pizzu. První den příjezdu nás pohostili večerou a mali i živou hudbu. To bolo naozaj super.

Ubytovanie

Náš pokoj bol velice tmavý, velice zatuchle smrděl a na počet osob - 5, nebyl dostatečně uzpůsoben. Na stěnách se promenádovalo veliké množství mravenců. Stůl v kuchyni měl jenom 4 židle pro 5 osob? Televize v izbě byla tak vysoko že bylo možné sledovat televizi jen když jsme se na postel postavili, ne když jsme si na postel sedli. Mikrovlnka nefungovala. stěny u vstupu ako i v koupelke byli hodně poškozené - uhnité. Skrinky v koupelně byli plné plesně. Naše izba byla přímo pod jediným vstupem do hotelu, ktorý byl přes velikánskou kovovou branu. Tak že v noci když lidi chodili do hotela, znělo to jak zemětrasení. Toaleta neustále zapáchala. Kuchynská linka mala poodliepané lišty a umyvadlo v koupelně bylo rozbité - celé popraskané. Modré závesy boli celé špinavé - mali nejaké škvrny. Prikladám aj foto výhladu na more z kuchyne. Pod jedným uhlom tam presvitalo niečo modré. Tak že isto to nebol výhlad na more:(

Služby

Parkovanie ktoré malo byť len pre hostí hotelu, žial bolo zabrané návštevníkmi pláže. Tak že to bolo špatné.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Filtrovať recenzie

Anonym

Hodnotenie 1,4 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Celkově jsme byli velice zklamáni. Paní byla velice, velice milá, ale to jediné bolo na celej dovolenej pozitivní. Dovolená byla mnohem horší ako dovolené za které jsme zaplatili polovinu z ceny tohoto zájezdu. Žial už by som sa do tohoto ubytování nikdy nevrátila ani by som ho nikomu nedoporučila.

Celkově jsme byli velice zklamáni. Paní byla velice, velice milá, ale to jediné bolo na celej dovolenej pozitivní. Dovolená byla mnohem horší ako dovolené za které jsme zaplatili polovinu z ceny tohoto zájezdu. Žial už by som sa do tohoto ubytování nikdy nevrátila ani by som ho nikomu nedoporučila.

Ubytovanie 1,0 / 5

Okolie 1,0 / 5

Služby 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Pláž

Hotel měl vlastní výtah na pláž, ale všetky pláže počtnůc tou před hotelem, byli soukromné. Okrem asi 30 metrového pruhu boli všetky pláže soukromné. Nás bylo 5, a za jedno lehátko a slunečník to bylo 10 Euro na den. Tak že by to bolo extra 50 euro na den? Inak bola pláž a voda čistá.

Strava

Vařila jsem pro rodinku sama. Pizzerie která byla v blízkosti měla vinikající pizzu. První den příjezdu nás pohostili večerou a mali i živou hudbu. To bolo naozaj super.

Ubytovanie

Náš pokoj bol velice tmavý, velice zatuchle smrděl a na počet osob - 5, nebyl dostatečně uzpůsoben. Na stěnách se promenádovalo veliké množství mravenců. Stůl v kuchyni měl jenom 4 židle pro 5 osob? Televize v izbě byla tak vysoko že bylo možné sledovat televizi jen když jsme se na postel postavili, ne když jsme si na postel sedli. Mikrovlnka nefungovala. stěny u vstupu ako i v koupelke byli hodně poškozené - uhnité. Skrinky v koupelně byli plné plesně. Naše izba byla přímo pod jediným vstupem do hotelu, ktorý byl přes velikánskou kovovou branu. Tak že v noci když lidi chodili do hotela, znělo to jak zemětrasení. Toaleta neustále zapáchala. Kuchynská linka mala poodliepané lišty a umyvadlo v koupelně bylo rozbité - celé popraskané. Modré závesy boli celé špinavé - mali nejaké škvrny. Prikladám aj foto výhladu na more z kuchyne. Pod jedným uhlom tam presvitalo niečo modré. Tak že isto to nebol výhlad na more:(

Služby

Parkovanie ktoré malo byť len pre hostí hotelu, žial bolo zabrané návštevníkmi pláže. Tak že to bolo špatné.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Anonym

Hodnotenie 5,0 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Strava 5,0 / 5

Ubytovanie 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Nenašli ste zájazd, ktorý by spĺňal všetky vaše priania?

Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.

+421 2 3221 0451

Načítam

Načítavam mapu a popis lokality...