Camping Village Vigna Sul Mar Hodnotenie: 3/5
od 191 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 191 € za os.
od 207 € za os.
od 342 € za os.
od 241 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základe 1 hodnotenia)
Tomáš T.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Kdyby vyšlo počasí byla by dovolená dokonalá ...
Kdyby vyšlo počasí byla by dovolená dokonalá ...
Moře čisté. Pláže upravené. Bohužel skoro celý týden propršel, jinak bychom určitě využili plážový servis.
StravaJídlo skvělé. Ke snídani pečivo s výběrem džemů, salámů a pomazánek. Možnost objednání obědů, ale to jsme nevyužili. Večeře - polévka, výběr ze dvou hlavních jídel, dezert + saláty formou rautu. Na jídle jsme si opravdu pochutnali. Porce dostačující.
UbytovaniePokoje malé, hezké, čisté, s vlastním soc. zařízením. Na přespání dostačující. Zarazilo nás, že je Wifi placená a dostupná je na recepci hotelu, ale přežili jsme týden bez internetu :-).
SlužbyŠiroká nabídka výletů. Navštívili jsme San Marino - spokojenost, představení s lachtany - skvělá zábava jak pro děti, tak pro dospělé. Na hotelové terase příjemné posezení. Parkovat lze na zabezpečené zahradě u hotelu. Personál hotelu byl příjemný a sympatický.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Filtrovať recenzie
Tomáš T.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Kdyby vyšlo počasí byla by dovolená dokonalá ...
Kdyby vyšlo počasí byla by dovolená dokonalá ...
Moře čisté. Pláže upravené. Bohužel skoro celý týden propršel, jinak bychom určitě využili plážový servis.
StravaJídlo skvělé. Ke snídani pečivo s výběrem džemů, salámů a pomazánek. Možnost objednání obědů, ale to jsme nevyužili. Večeře - polévka, výběr ze dvou hlavních jídel, dezert + saláty formou rautu. Na jídle jsme si opravdu pochutnali. Porce dostačující.
UbytovaniePokoje malé, hezké, čisté, s vlastním soc. zařízením. Na přespání dostačující. Zarazilo nás, že je Wifi placená a dostupná je na recepci hotelu, ale přežili jsme týden bez internetu :-).
SlužbyŠiroká nabídka výletů. Navštívili jsme San Marino - spokojenost, představení s lachtany - skvělá zábava jak pro děti, tak pro dospělé. Na hotelové terase příjemné posezení. Parkovat lze na zabezpečené zahradě u hotelu. Personál hotelu byl příjemný a sympatický.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.