Msc World Europa Hodnotenie: 4/5
od 889 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 889 € za os.
od 866 € za os.
od 752 € za os.
od 665 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základe 1 hodnotenia)
Peter Krivanek
Overená recenzia Dátum pobytu: November 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Cítil som sa tam dobre. Je to hotel vhodný na relax. Jediný rušivý vplyv sú domorodci, ktorí na pláži otravujú turistov, pýtajú peniaze a cigarety, ponúkajú drogy, celkovo, to isté sa deje aj v tom mestečku, pokiaľ sa človek ide niekam prejsť. Treba ich s úsmevom odpálkovať, potom dajú pokoj /nemáte - nedáte - aj vy máte málo atd/. Ak im ale raz niečo dáte, budú za Vami chodiť na každý deň. Pozor, hotel je nefajčiarsky, fajčiť sa dá, ale poblíž baru - vedľa pláže také posedenie, kde to tolerujú, a na terase pri izbe alebo pred hotelom. Popolník na hoteli nie je.
Cítil som sa tam dobre. Je to hotel vhodný na relax. Jediný rušivý vplyv sú domorodci, ktorí na pláži otravujú turistov, pýtajú peniaze a cigarety, ponúkajú drogy, celkovo, to isté sa deje aj v tom mestečku, pokiaľ sa človek ide niekam prejsť. Treba ich s úsmevom odpálkovať, potom dajú pokoj /nemáte - nedáte - aj vy máte málo atd/. Ak im ale raz niečo dáte, budú za Vami chodiť na každý deň. Pozor, hotel je nefajčiarsky, fajčiť sa dá, ale poblíž baru - vedľa pláže také posedenie, kde to tolerujú, a na terase pri izbe alebo pred hotelom. Popolník na hoteli nie je.
Neviem ako je to v iných mesiacoch ako november, ale na pláži bolo väčšinou málo ľudí. Len keď prišla asi 2x za týždeň výletná loď, tak sa pláž zaplnila. Bol tam príjemný piesok a voda bola super - okolo 29 stupňov, medúzy pri hoteli neboli, šnorchlovanie - k tomu som sa pri hoteli nedostal, keďže šnorchlí mali málo a keď som chcel, tak už boli požičané, ale je možnosť si tam zaplatiť šnorchlovací zájazd loďou na inú krásnu pláž - tam vám dajú aj neopren. Ten je tam nutný, keďže sú tam medúzy, čo som pocítil na vlastnej koži. Zaručene si precvičíte angličtinu. Väčšina turistov je z UK alebo USA.
StravaRaňajky a obedy boli dobré, na večeru bol slabší výber. Strava sa opakovala bez väčšej zmeny, čo ma aspoň donútilo navštíviť aj miestne reštaurácie..
UbytovanieIzba bola top a s trezorom. Nič mi nezmizlo.
SlužbySlužby hotela boli dobré. Všetko, čo je uvedené v popise hotela zodpovedalo skutočnosti.
Bola táto recenzia užitočná? (17) (0)
Filtrovať recenzie
Peter Krivanek
Overená recenzia Dátum pobytu: November 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Cítil som sa tam dobre. Je to hotel vhodný na relax. Jediný rušivý vplyv sú domorodci, ktorí na pláži otravujú turistov, pýtajú peniaze a cigarety, ponúkajú drogy, celkovo, to isté sa deje aj v tom mestečku, pokiaľ sa človek ide niekam prejsť. Treba ich s úsmevom odpálkovať, potom dajú pokoj /nemáte - nedáte - aj vy máte málo atd/. Ak im ale raz niečo dáte, budú za Vami chodiť na každý deň. Pozor, hotel je nefajčiarsky, fajčiť sa dá, ale poblíž baru - vedľa pláže také posedenie, kde to tolerujú, a na terase pri izbe alebo pred hotelom. Popolník na hoteli nie je.
Cítil som sa tam dobre. Je to hotel vhodný na relax. Jediný rušivý vplyv sú domorodci, ktorí na pláži otravujú turistov, pýtajú peniaze a cigarety, ponúkajú drogy, celkovo, to isté sa deje aj v tom mestečku, pokiaľ sa človek ide niekam prejsť. Treba ich s úsmevom odpálkovať, potom dajú pokoj /nemáte - nedáte - aj vy máte málo atd/. Ak im ale raz niečo dáte, budú za Vami chodiť na každý deň. Pozor, hotel je nefajčiarsky, fajčiť sa dá, ale poblíž baru - vedľa pláže také posedenie, kde to tolerujú, a na terase pri izbe alebo pred hotelom. Popolník na hoteli nie je.
Neviem ako je to v iných mesiacoch ako november, ale na pláži bolo väčšinou málo ľudí. Len keď prišla asi 2x za týždeň výletná loď, tak sa pláž zaplnila. Bol tam príjemný piesok a voda bola super - okolo 29 stupňov, medúzy pri hoteli neboli, šnorchlovanie - k tomu som sa pri hoteli nedostal, keďže šnorchlí mali málo a keď som chcel, tak už boli požičané, ale je možnosť si tam zaplatiť šnorchlovací zájazd loďou na inú krásnu pláž - tam vám dajú aj neopren. Ten je tam nutný, keďže sú tam medúzy, čo som pocítil na vlastnej koži. Zaručene si precvičíte angličtinu. Väčšina turistov je z UK alebo USA.
StravaRaňajky a obedy boli dobré, na večeru bol slabší výber. Strava sa opakovala bez väčšej zmeny, čo ma aspoň donútilo navštíviť aj miestne reštaurácie..
UbytovanieIzba bola top a s trezorom. Nič mi nezmizlo.
SlužbySlužby hotela boli dobré. Všetko, čo je uvedené v popise hotela zodpovedalo skutočnosti.
Bola táto recenzia užitočná? (17) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...