Michal P.
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2026
Tento hotel předčil naše očekávání. Vše bylo perfektní. Čistota, jídlo, pití, pokoje. A hlavně krásná pláž.
Tento hotel předčil naše očekávání. Vše bylo perfektní. Čistota, jídlo, pití, pokoje. A hlavně krásná pláž.
Pláž Krásná, lehátek a slunečníků dostatek. Moře čisté, pozvolný vstup.
StravaStrava byla rozmanitá, myslím si, že každý si vždy vybere.
UbytovaniePokoj byl prostorný, hezky zařízený a každý den uklizený. Krásný výhled z balkónu na moře.
SlužbyÚklid byl na nejvyšší úrovni. Hotel nabízí zdarma minibus do nákupního centra, což je super
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







