Podobné hotely v tejto lokalite

Ospravedlňujeme sa, ale všetky termíny do hotela sú vypredané.

Invia hodnotenie

web:hotel_no_rating 0,0/5
Invia

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Popis ubytovania

Číslo hotela: 29 559

Poloha

Veľmi rozľahlý hotelový rezort je situovaný na pokojnom mieste priamo na krásnej dlhej piesčitej pláži . Nákupné možnosti a zábavu majú hostia priamo v hoteli alebo v 35 km vzdialenej Dubaji ( hotelový shuttle bus niekoľkokrát denne zdarma ) . Medzinárodné letisko Dubaj je vzdialené 45 km . Milovníci golfu ocenia 18 - jamkové ihrisko v tesnej blízkosti ubytovania .

Vybavenie

Rozsiahly novo zrekonštruovaný plážový rezort disponuje 260 izbami rozmiestnenými v štýlovej päťposchodovej budove obklopenej starostlivo udržiavanú zeleňou . Klientom je k dispozícii priestranná vstupná hala s recepciou, zmenárňou a lobby barom, hlavná reštaurácia, 15 a la carte reštaurácií , internetový kútik ( za poplatok ) , obchod so suvenírmi , minimarket, detský klub , business centrum ( najmodernejšie vybavenie ) , 3 veľké vonkajšie bazény ( teplotne regulované ) , detský bazén, opaľovací terasa ( lehátka a slnečníky zadarmo ) , sauna , jacuzzi , luxusné SPA centrum, fitnes centrum, jachtársky prístav , práčovňa , čistiareň, shuttle bus ( do nákupných centier i vodného parku Aquaventure ) , požičovňa automobilov , športoviská a parkovisko .

Ubytovanie

Moderne zariadené priestranné dvojlôžkové Garden view izby s možnosťou prístelky sú vybavené sociálnym zariadením ( sprcha alebo vaňa , toaleta, fén, župany, papuče ) , telefónom, klimatizáciou, rádiom , satelitnou TV, varnou kanvicou, minibarom, trezorom ( za poplatok ) a balkónom alebo terasou . Detská postieľka a vysoká jedálenská stolička je k dispozícii na vyžiadanie ( zdarma ) . V hoteli sú k dispozícii aj priestrannejšie golf view izby s výhľadom na golfové ihrisko a luxusné suity s možnosťou až dvoch prísteliek ( na vyžiadanie, za poplatok ) .

Strava

Raňajky formou bohatého bufetu . Hostia si môžu dokúpiť večere formou bufetu alebo výberom z menu ( nápoje za poplatok ) . Hotel ponúka aj all inclusive stravovanie, ktoré je možné čerpať vo vybraných priestoroch hotela a obnáša plnú penziu formou bohatého bufetu, počas dňa ľahké občerstvenie ( pečivo , zákusky , káva, čaj, zmrzlina ) , neobmedzené množstvo rozlievaných alkoholických ( pivo , víno , vodka, rum , likéry , whisky , miešané nápoje ) a nealkoholických nápojov miestnej výroby . Ostatné alkoholické nápoje vo fľašiach , turecká káva a čerstvé ovocné šťavy sú za poplatok .

Služby

Luxusný plážový rezort si získava svojich hostí polohou priamo pri krásnej pláži, vynikajúcou kuchyňou, pestrou ponukou služieb a ich vnikajúcou úrovňov. Umožňuje športové aktivity ako napr. Cvičenie vo fitness, aerobik, vodnú gymnastiku, vodné pólo, vzdušný hokej, lukostreľbu, rybolov na otvorenom mori, badminton, jazdy na ťavách a koňoch, pétanque, biliard, squash, stolný tenis, obrie šachy, tenis, volejbal a motorizované aj nemotorizované vodné športy na pláži za poplatok (napr. loďky, vodné bicykle, windsurfing, vodné lyžovanie, paragliding, motorové člny, jazdy na banánoch, šnorchlovanie, pico plachtenie, kúpanie v mori s koňmi, wakeboarding). Deti môžu využiť detský klub, ihrisko a detský bazén so šmykľavkou. Pre relaxáciu je určené luxusné SPA centrum s celým radom procedúr ako napr. Sauna, vírivka, masáže, parný kúpeľ, telové zábaly, reflexná terapia, kozmetické ošetrenie, ayurvédskej rituály, manikúra, pedikúra a balneoterapia. Milovníci golfu ocenia 18-jamkové ihrisko v tesnej blízkosti rezortu. Hotel organizuje pravidelné bezplatné transfery do najväčších nákupných centier a vodného parku Aquaventure.

Služby za poplatek

Vodné športy na pláži, služby SPA centra , internet , práčovňa , konzumácia z minibaru .

Pláž

Krásna 800 m dlhá privátna piesková pláž lemovaná palmami s pozvoľným vstupom do mora , krištáľovo priezračnou vodou a bohatou ponukou motorizovaných aj nemotorizovaných vodných športov sa nachádza priamo pred rezortom . Klientom sú k dispozícii služby plážového baru a lehátka so slnečníkmi ( zdarma ) .

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže 0 m
 • Vzdialenosť od centra mesta 45 km
 • Vzdialenosť od letiska 45 km
 • Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo, Lehátka a slnečníky na pláži zadarmo áno
 • TV áno
 • Minibar áno
 • Chladnička áno
 • Detský kútik, Detské ihrisko áno
 • Tenis áno
 • Golf áno
 • Surfovanie áno
 • Potápačské centrum áno
 • Kľudná lokalita áno
 • Fitness áno
 • Animačné programy áno

Mapa a oblasť

Mapa nemusí obsahovať všetky nájdené hotely. Poloha hotelov na mape má len informatívny charakter. Nahlásiť

Doprava letecky

07:00 h

Popis

Dubai, to je hlavné mesto a doslova centrum všetkého diania rovnakomenného emirátu Dubai. Emirát Dubai leží na Arabskom poloostrove v Perskom zálive a je druhým najväčším emirátom Spojených arabských emirátov. Jeho rozloha je 3885 km2 a má 1,3 miliónov obyvateľov. Hlavným centrom emirátov je mesto Dubai. Najväčšia časť emirátu je tvorená púšťou. Pokiaľ vás zaujíma jazyk, ktorým sa hovorí v emirátu, dohovoríte sa tu arabsky, ale i anglicky.

Dubai je doslova perlou Spojených Arabských emirátov - nájdete tu prekrásne pláže s jemným bielym pieskom, priezračné modrozelené more i nádherný podmorský svet plný neobyčajných druhov rastlín a živočíchov. Je to svet luxusu a tiež najprepychovejších hotelov. Dýchne tu na vás však i história starých arabských domov a mešít.

Dubai je najbohatším zo siedmich emirátov, svoje zisky však neťaží len čierneho zlata. Významnou časťou jeho príjmou tvorí rozvinutý turistický ruch, ktorý je zameraný predovšetkým na bohatšiu klientelu. Preto sú v hlavnom meste luxusné hotely, ktorých dominantou je i najvyšší hotel sveta, umelé palmové ostrovy a podmorský hotel. Navzdory miestnej klíme bol v Dubaji vybudovaný zimný areál, kde si môžete zalyžovať, i keď vonku panujú vysoké teploty dosahujúce niekedy až 50 °C.

V meste Dubai žijú takmer všetci obyvatelia emirátu Dubai. Naviac niektorí obyvatelia Spojených arabských emirátov, ktorí sú zamestnaní v Dubaji, bývajú v susednom emiráte Šardžá, kde sú výrazne nižšie nájmy. Mesto Dubai nájdete pri severnej hranici emirátu Dubai. Mesto sa delí na dve časti Dubai Creek, výbežok Perzského zálivu. Luxusnejšiou časťou je Bur Dubai a Jumeirah, kde panuje neskutočný luxus, vyrástli tu do neba siahajúce mrakodrapy,drahé hotely a nádherné obchodné centrá. Druhá časť je Deiru, ktorá dýcha históriou a ponúka svojím náštevníkom atmosféru arabského sveta. Tu nájdete romantické uličky prevoňané exotickým korením a Zlaté trhovisko, ktoré je vraj najväčším na svete a ponúka nádherné šperky a najrôznejší tovar arabského sveta.

Keď budete v Dubaji, nenechajte si ujsť náštevu Dubajského múzea, ktoré vám odkryje kus z histórie emirátu Dubai. Múzeum mapuje ohromnú rýchlosť, s akou sa mesto vyvíjalo a nájdete tu i zrekonštruovaný zlatý trh.
Mesto ukrýva i množstvo mešít. Medzi turisticky najatraktívnejšie patrí mešita Jumeirah, kam majú prístup i nemoslimovia.

Keď budete unavení prechádzkami po meste, užijte si relax na niektorých z nekonečných pláží. Teplota mora sa tu pohybuje medzi 22 - 35 °C! Užijte si potápanie a šnorchlovanie, obdivujte podmorský svet, alebo si vyjdite na lodi, trebárs do oblasti Fujairah. Millovníci prírody uvítajú výlet na safari do púšte, kde uvidia nekonečné púštne duny a z blízkosti niekoľkých desiatok metrov uvidia i najrôznejšie pre Európanov exotické zvieratá.
 • Vzdialenosť od pláže 0 m
 • Vzdialenosť od centra mesta 45 km
 • Vzdialenosť od letiska 45 km
 • Doba letu Doba letu z Bratislavy 07:00

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 38 °C v noci 33 °C

 • Teplota vody 33 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 40 °C v noci 33 °C

 • Streda 39 °C v noci 33 °C

 • Štvrtok 39 °C v noci 32 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December