Dovolená klidná, v podstatě nám nic nechybělo, doprava s Emirates samozřejmě perfektní a rovněž na letišti jsme vůbec nečekali, takže i to vidíme jako veliké plus. Počasí již hodně horké, ale s tím jsme tak trochu už počítali, když jsme vyráželi do Dubaje v půlce května.
PlážPláž každý den plná řas, což už jsem se v Emirátech také setkala s tím, že řasy z pláže uklízeli, což zde ne, takže to nepůsobilo úplně čistým dojmem. Lehátek bylo všude dostatek, řekla bych až moc. Všude se válel zahradní nábytek, kde nebyly ani slunečníky, takže se dalo očekávat, že ve 40C zde nikdo sedět nebude, byly na křivo z kopce, takže opět to působilo neupraveným dojmem.
StravaStrava mi nepřišla nic moc, neochucené.
UbytovanieHotel rozhodně neodpovídá 5*, předpokládali jsme, že za tu cenu a také za to, že je hotel vzdálený minimálně půl hodiny od Dubaje, že bude ne úplně vhodnou polohu dohánět kvalitou služeb a celkovým zjevem hotelu, ale to vůbec, jídlo nic moc, nábytek na pokojích starý, odřený. U baru na pláži jsme si museli vystát frontu (naštěstí skoro nebyly), ale také bych u 5* hotelu předpokládala, že budou chodit číšníci a případně nabízet, že vám pití donesou na lehátko na pláž. Dále bych také očekávala, že nebudete na pláži nebo u bazénu pít z plastových kelímků.
SlužbyNeodpovídali službám, který by měl mít 5* hotel.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate