Patatran Village Hodnotenie: 3/5
od 1 329 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 1 329 € za os.
od 1 532 € za os.
od 1 502 € za os.
od 1 596 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Podpriemerné (na základe 1 hodnotenia)
23. najlepšie hodnotený z 38 hotelov v Seychely
Katarina V.
Overená recenzia Dátum pobytu: Apríl 2025
Upravené v súlade s Pravidlá
Vsetky nedostatky uvedene nizsie - a to nie som narocny klient, spala som aj v stane na pusti, nahradila krasna priroda.
Vsetky nedostatky uvedene nizsie - a to nie som narocny klient, spala som aj v stane na pusti, nahradila krasna priroda.
Jedina krasna plaz je pod Patatranom.Ostatne krasne, avsak je bud odliv, alebo priliv, co je O.K.Na vacsine silne prudy, vsade vystrazne tabule, takze treba byt opatrny.Ak ked som dobry plavec, na odporucanie miestnych sa plava len tam kde dociahnete nohami dno a kde sa kupu miestne deti.Svata pravda.Treba to respektovat, lebo inak to nedate.
StravaAk pojdem este raz na Seychelly, co pojdem, ako sa poznam, si vyberiem urcite selfcathering.Ubytovanie so stravou ani neponukajte.Rano tanierik s ovocim, zatuchnute zhnite bobulky hrozna, kusok bananu a melonu.Caj servurivany v salke v ktorej uz bolo namacane vrecko s cajom.Cajove a kavove lyzicky nemali.
Vajicko na makko, na tvrdo, alebo volske oko.Ak ste si vybrali pancake tak uz bol poliaty troskou medu a trosky lekvaru.Kazdy den to iste.
Vecera podobne, vyber zo 6 tich jedal, ale vyhoveli na poziadanie Vasej kombinacii.Takze stravovat som sa chodila do pristavu, kde su dve super restauracie.
Snahu personalu ocenujem, su zlati, avsak europsky standard asi nedosiahnu nikdy.
Za sluzbami, ake poskytuju Maldivy, Mauricius, Kostarika,Thajsko, este velmi zaostavaju.
Napriek tomu, ze pri ranajkach sa pytali, ci Vam maju upratat izbu, ste sa cistych uterakov a toaletneho papiera dockali po tretej urgencii.Smetne kose ignorovali.Hostia po jednej noci sa balili, dozadovali sa preubytovania, lebo boli nespokojni a odchadzali.Najvacsie cirkusy robili francuzi.
Ubytovanie neponukajte.
Zlaty klinec bol na zaver. Na odkaze od partnerskej cestovky...... bolo: transfer 12.45, ferry idchid 13.30 hod. O 13.00 ked nikto neprisiel recepcna aj ja sme niekolkokrat urgovali urgovali delegatky Sabrinu z CK, nakolko lod o 13.30 hod bola v ten posledna co isla do Mahe.Asi po 6 tich telefonatoch o 13.16 hod prisiel vodic mini dodavky , dobre mi vynadal, ja som mu neostala nic dlzna tiez, 13.25 sme dorazili do pristavu, kde ma cakala nervozna delegatka, schytila kufor, hodila mi listok do ruky a bezali sme.O 2 min trajekt vyplaval, keby som s recepcnou nenahala delegatku a vodica na La Digue som asi dodnes...Takze strhujuci zaver dovolenky bol.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Filtrovať recenzie
Katarina V.
Overená recenzia Dátum pobytu: Apríl 2025
Upravené v súlade s Pravidlá
Vsetky nedostatky uvedene nizsie - a to nie som narocny klient, spala som aj v stane na pusti, nahradila krasna priroda.
Vsetky nedostatky uvedene nizsie - a to nie som narocny klient, spala som aj v stane na pusti, nahradila krasna priroda.
Jedina krasna plaz je pod Patatranom.Ostatne krasne, avsak je bud odliv, alebo priliv, co je O.K.Na vacsine silne prudy, vsade vystrazne tabule, takze treba byt opatrny.Ak ked som dobry plavec, na odporucanie miestnych sa plava len tam kde dociahnete nohami dno a kde sa kupu miestne deti.Svata pravda.Treba to respektovat, lebo inak to nedate.
StravaAk pojdem este raz na Seychelly, co pojdem, ako sa poznam, si vyberiem urcite selfcathering.Ubytovanie so stravou ani neponukajte.Rano tanierik s ovocim, zatuchnute zhnite bobulky hrozna, kusok bananu a melonu.Caj servurivany v salke v ktorej uz bolo namacane vrecko s cajom.Cajove a kavove lyzicky nemali.
Vajicko na makko, na tvrdo, alebo volske oko.Ak ste si vybrali pancake tak uz bol poliaty troskou medu a trosky lekvaru.Kazdy den to iste.
Vecera podobne, vyber zo 6 tich jedal, ale vyhoveli na poziadanie Vasej kombinacii.Takze stravovat som sa chodila do pristavu, kde su dve super restauracie.
Snahu personalu ocenujem, su zlati, avsak europsky standard asi nedosiahnu nikdy.
Za sluzbami, ake poskytuju Maldivy, Mauricius, Kostarika,Thajsko, este velmi zaostavaju.
Napriek tomu, ze pri ranajkach sa pytali, ci Vam maju upratat izbu, ste sa cistych uterakov a toaletneho papiera dockali po tretej urgencii.Smetne kose ignorovali.Hostia po jednej noci sa balili, dozadovali sa preubytovania, lebo boli nespokojni a odchadzali.Najvacsie cirkusy robili francuzi.
Ubytovanie neponukajte.
Zlaty klinec bol na zaver. Na odkaze od partnerskej cestovky...... bolo: transfer 12.45, ferry idchid 13.30 hod. O 13.00 ked nikto neprisiel recepcna aj ja sme niekolkokrat urgovali urgovali delegatky Sabrinu z CK, nakolko lod o 13.30 hod bola v ten posledna co isla do Mahe.Asi po 6 tich telefonatoch o 13.16 hod prisiel vodic mini dodavky , dobre mi vynadal, ja som mu neostala nic dlzna tiez, 13.25 sme dorazili do pristavu, kde ma cakala nervozna delegatka, schytila kufor, hodila mi listok do ruky a bezali sme.O 2 min trajekt vyplaval, keby som s recepcnou nenahala delegatku a vodica na La Digue som asi dodnes...Takze strhujuci zaver dovolenky bol.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.