Pavel K.
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Čistý a vkusně zařízený hotel. Zastávka metra přes ulici.
Kvalita jídla (snídaně) odpovídající 4*.
Celkově velká spokojenost s ubytováním.
Čistý a vkusně zařízený hotel. Zastávka metra přes ulici.
Kvalita jídla (snídaně) odpovídající 4*.
Celkově velká spokojenost s ubytováním.
Bola táto recenzia užitočná? (10) (0)







