Pension Maximilian Hodnotenie: 3/5
od 200 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 200 € za os.
od 278 € za os.
od 132 € za os.
od 133 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základe 1 hodnotenia)
Patrik H.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Ačkoliv jsme necekali luxusní ubytování v hotelu, ale obyčejné na statku s dvěma hvězdičkami, přesto trochu zklamání
Ačkoliv jsme necekali luxusní ubytování v hotelu, ale obyčejné na statku s dvěma hvězdičkami, přesto trochu zklamání
Jediným plusem je okolí penzionu, které je opravdu okouzlující, ale musí vám vyjít počasí, což je ale obecná podmínka úspěšné dovolené v Alpách.
StravaStrava jednoznačné zklamání - celý týden budete jist ke snídani ty samé dva druhy salámu, jeden druh platkoveho sýra a k tomu nějaké marmelády ve vanickach. Na cokoliv teplého ke snídani zapomeňte. Stejně tak večeře - každý den stejný zeleninový salát, celkem slané polévky a hlavní chod třeba guláš z hovězího masa, které se vařilo asi tak půl hodiny, čemuž odpovídá tuhost masa.
UbytovanieAčkoliv CK na fotografii prezentuje krásnou roubenku s balkonem,kytickami a krásným výhledem, vezte, že tyto pokoje jsou určené pro německé a rakouské klienty a vy jako chudí Češi (byť platíte stejnou cenu), budete ubytování v podkroví bez balkonu, s výhledem do dvora a teplá voda vám poteče jen občas a to i přes urgenci u majitelů.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Filtrovať recenzie
Patrik H.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Ačkoliv jsme necekali luxusní ubytování v hotelu, ale obyčejné na statku s dvěma hvězdičkami, přesto trochu zklamání
Ačkoliv jsme necekali luxusní ubytování v hotelu, ale obyčejné na statku s dvěma hvězdičkami, přesto trochu zklamání
Jediným plusem je okolí penzionu, které je opravdu okouzlující, ale musí vám vyjít počasí, což je ale obecná podmínka úspěšné dovolené v Alpách.
StravaStrava jednoznačné zklamání - celý týden budete jist ke snídani ty samé dva druhy salámu, jeden druh platkoveho sýra a k tomu nějaké marmelády ve vanickach. Na cokoliv teplého ke snídani zapomeňte. Stejně tak večeře - každý den stejný zeleninový salát, celkem slané polévky a hlavní chod třeba guláš z hovězího masa, které se vařilo asi tak půl hodiny, čemuž odpovídá tuhost masa.
UbytovanieAčkoliv CK na fotografii prezentuje krásnou roubenku s balkonem,kytickami a krásným výhledem, vezte, že tyto pokoje jsou určené pro německé a rakouské klienty a vy jako chudí Češi (byť platíte stejnou cenu), budete ubytování v podkroví bez balkonu, s výhledem do dvora a teplá voda vám poteče jen občas a to i přes urgenci u majitelů.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...