Bad Neunbrunnen Hodnotenie: 3/5
od 133 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 133 € za os.
od 204 € za os.
od 386 € za os.
od 180 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základě 4 hodnocení)
Radim Š.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Velmi příjemní starší majitelé s nefalšovaným přátelským přístupem, kteří zároveň obsluhovali v restauraci. Ubytování není pro náročné klienty, strava však potěší i gurmány klasické poctivé kuchyně.
Velmi příjemní starší majitelé s nefalšovaným přátelským přístupem, kteří zároveň obsluhovali v restauraci. Ubytování není pro náročné klienty, strava však potěší i gurmány klasické poctivé kuchyně.
místo pláže zážitková přilehlá silnice na Grossglockner- více než bohatá náhrada :-)
StravaSnídaně formou bufetu byla s dostatečnou nabídkou s kvalitními surovinami, běžný standard dané kategorie. Domácí rak.-uh. kuchyně (večeře) byla jednoduchá, ale vynikající (opět i vlivem kvalitních surovin), porce více než dostatečné. Objednávky nápojů (placené) v rámci provozu restaurace, byly přinášeny hodně nad míru oproti nap. lístku- např. sekt 1,5 dl namísto 1 dl, rum 5 cl namísto 4 cl....
UbytovanieHotel má již nejlepší léta za sebou a chtělo by to modernizaci hlavně pokojů a hlavně soc. zařízení (avšak s vanou !). Ale vše bylo čisté, reklamace odtoku z umývadla byla bleskově vyřešena.
SlužbyChladná voda v bazénu- vhodné pro neustálý pohyb, nikoliv pro relax. Wi-fi na našem pokoji na hranici použitelnosti a potřebné rychlosti. Ostatní jsem nevyužili.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (10) (0)
Ruth Feldmanová
Overená recenzia Dátum pobytu: Apríl 2010 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Velmi chtuná, ale za pečivo k večeři, o které jsme žádali například k salátu nebo polévce, jsme museli zaplatit. Nešlo o těch pár Euro, ale vůbec o princip. Nikde jinde ať již v Evropě nebo mimo, jsme se s tím nesetlkali. Pečivo u salátového bufetu bylo vždy samozřejmostí, pokud ne, tak nám bylo vždyposkytnuto bezplatně.
UbytovanieVelmi jednoduché, ale především studené. Takřka se netopilo, takže na pokoji bylo skutečně chladno, o společných prostorách nemluvě. Vrcholem bylo naprosto chybějící topení v koupelně - nepředstavitelná zima a po 20. hodině již netekla teplá voda. Kdo se nevykoupal nebo neosprchoval odpoledne hned po návratu z lyžování, večer měl smůlu. Pokud by se jednalo o ubytovnu, tak by mě to až tak možná neudivovalo, ale byli jsme ve 3* hotelu...
SlužbyHotel disponoval vlastním bazénem, ale opět - voda v něm byla nepříjemně studená, takže žádný relax po lyžování se nekonal.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (4) (0)
Filtrovať recenzie
Radim Š.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Velmi příjemní starší majitelé s nefalšovaným přátelským přístupem, kteří zároveň obsluhovali v restauraci. Ubytování není pro náročné klienty, strava však potěší i gurmány klasické poctivé kuchyně.
Velmi příjemní starší majitelé s nefalšovaným přátelským přístupem, kteří zároveň obsluhovali v restauraci. Ubytování není pro náročné klienty, strava však potěší i gurmány klasické poctivé kuchyně.
místo pláže zážitková přilehlá silnice na Grossglockner- více než bohatá náhrada :-)
StravaSnídaně formou bufetu byla s dostatečnou nabídkou s kvalitními surovinami, běžný standard dané kategorie. Domácí rak.-uh. kuchyně (večeře) byla jednoduchá, ale vynikající (opět i vlivem kvalitních surovin), porce více než dostatečné. Objednávky nápojů (placené) v rámci provozu restaurace, byly přinášeny hodně nad míru oproti nap. lístku- např. sekt 1,5 dl namísto 1 dl, rum 5 cl namísto 4 cl....
UbytovanieHotel má již nejlepší léta za sebou a chtělo by to modernizaci hlavně pokojů a hlavně soc. zařízení (avšak s vanou !). Ale vše bylo čisté, reklamace odtoku z umývadla byla bleskově vyřešena.
SlužbyChladná voda v bazénu- vhodné pro neustálý pohyb, nikoliv pro relax. Wi-fi na našem pokoji na hranici použitelnosti a potřebné rychlosti. Ostatní jsem nevyužili.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (10) (0)
Ruth Feldmanová
Overená recenzia Dátum pobytu: Apríl 2010 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Velmi chtuná, ale za pečivo k večeři, o které jsme žádali například k salátu nebo polévce, jsme museli zaplatit. Nešlo o těch pár Euro, ale vůbec o princip. Nikde jinde ať již v Evropě nebo mimo, jsme se s tím nesetlkali. Pečivo u salátového bufetu bylo vždy samozřejmostí, pokud ne, tak nám bylo vždyposkytnuto bezplatně.
UbytovanieVelmi jednoduché, ale především studené. Takřka se netopilo, takže na pokoji bylo skutečně chladno, o společných prostorách nemluvě. Vrcholem bylo naprosto chybějící topení v koupelně - nepředstavitelná zima a po 20. hodině již netekla teplá voda. Kdo se nevykoupal nebo neosprchoval odpoledne hned po návratu z lyžování, večer měl smůlu. Pokud by se jednalo o ubytovnu, tak by mě to až tak možná neudivovalo, ale byli jsme ve 3* hotelu...
SlužbyHotel disponoval vlastním bazénem, ale opět - voda v něm byla nepříjemně studená, takže žádný relax po lyžování se nekonal.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (4) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...