Na hotel jsmw dorazili pozdě večer za tmy a byl to pro nás šok. Pokoj starší. Vedle záchodě byla nějaká louže, koupelna nevypadala dobře. Netekla nám teplá voda. Po zavolání na recepci, přišel opravář a vysvětlil nám, že musíme nechat vodu asi 5minut téct, než bude teplá. Druhý den nám zlepšilo náladu, že máme hezký výhled z terasy na moře. A resort byl opravdu krásný, plný palem.
PlážPláž byla krásná. Bílý Písek, palmy. Občas tráva ale tu uklízeli.
StravaJídla byly docela omezené, ale stačilo. Víc nám vadila lenost číšníků. U těstovin, které měl někdo připravovat věčně nikdo nebyl. U masa, které jsme si neměli krájet sami, jsme často dlouho čekali než někdo příjde a ukrojí nám ho. Při snídani jsme chtěli hrnky na kávu. Dvakrát si o ně řekli a pod odkývání číšníků, že nám je přinesou, jsme je už neviděli.
Líbil se nám snack u bazénu. Připravovali skvělé burgry a hranolky.
UbytovaniePokoj na nás působil velmi staře. Dlouhá doba než tekla teplá voda. Dělali sw louže vedle zachoda. Koupelna se nám moc nelíbila. Měli jsme krásnou terasu a výhled. Houpací síť na terase se nám líbila. Každý den uklizeno a vyměněný ručníky. Až na tu louží, ta byla celý pobyt.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate