Zilwa Attitude Hodnotenie: 4/5
od 1 032 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 1 032 € za os.
od 1 201 € za os.
od 1 172 € za os.
od 979 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Fantastické (na základe 36 hodnotení)
15. najlepšie hodnotený z 100 hotelov v Maurícius
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Hotel s kladným vztahem k udržitelnosti (např.: nulový plastový certifikát na jedno použití).
Hotel s kladným vztahem k udržitelnosti (např.: nulový plastový certifikát na jedno použití).
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Vše bylo připravené naprosto dokonale naplánovane od letišť až po transfery a ubytování.
Vše bylo připravené naprosto dokonale naplánovane od letišť až po transfery a ubytování.
Pláž krásná uklizena, Písek ale i par kamínků. Rozumný člověk má ke koupené boty do vody kdyby náhodou šlápl na ježka takže kamínky taky nepocitite.
StravaStrava je klasická jak u nás,měly jsme polopenzi(snídaně a večeře) snídaně byly klasické salám,sýr, plno ovoce, lívance, palačinky, omelety, lupínky s mlékem, džusu, čaje káva a různé saláty s kuřecím i hovězím nebo ryba.
Večeře byla skoro to samé jen tekutiny už nebyly ty si člověk musel koupit na baru 2 metry vedle. Rýže, saláty, ovoce prostě paráda a vše řešeno švédskými stoly takže jste mohly jist do prasknutí klidne několik hodin. Snídaně od 7:00-10:00 a večeře taky tak od 19:00-22:00. Jídlo bylo vše naprosto v pořádku.
Hotel byl čistý, nádherný se soukromou pláži. Dokonce nám po zjištění že jsme Češi daly pokoj kde byly české zásuvky takže adaptér jsme braly zbytečně. Hotel byl nádherný všichni pracovních hotelu naprosto užasní, ochotní, usměvaví a velice chápavý (naše kvalita angličtiny) Hotel mužů jen doporučit a sám osobně se tam minimálně ještě jednou vrátím.
SlužbyWi-Fi v celém areálů(pokoj, pláž nebo bar) Wi-Fi jste chytli všude a je zdarma. Trezor na pokoji zdarma, ručníky na pláž a plážové lehátka zdarma. Denně úklid pokoje. Při příjezdu welcome drink na uvítání.
Soukromá pláž čistá uklizena. Hned na pláži typek u kterého si můžete zapůjčit brýle a šnorchl(zdarma) také je schopný zatřídit výlety jako třeba potápění s želvami ( 2200Mur dvě osoby což je cca 1540,- Kč pro dvě osoby) dále parasailing ( dvě osoby 3000 MUR což je cca 2100,- Kč ) a mnoho dalšího. Vše naprosto dokonalé. Voda stojí 1litr 90 MUR takže klidně chcete-li ušetřit pojďte s kohoutku voda je čistá a pitná pily jsme ji cely pobyt a vše naprosto OK. Klidne si ji dávejte chladit do minibaru.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (3) (0)
Filtrovať recenzie
Petra N.
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2023
Nejlepší dovolená v životě.
Nejlepší dovolená v životě.
Hotel hned na pláži. Udržovaná pláž,čistá. Viděli jsme dokonce místní jak chodí s pytlema a uklízí pláž. Kvalita vody bezkonkurenční. Teplá,průzračná,jen malé vlnky což bylo ideální na šnorchlovani. Nádherný podmořský život.Žádné nebezpečné ryby ani meduzy. Prostě dokonalý.
StravaJídlo úžasné. Pestré,chutné a bohaté.
UbytovanieUbytování bylo dostačující s krásným výhledem na oceán.
SlužbyVše v pořádku od služeb na recepci přes portyra a uklid pokoje. S ničím jsme neměli sebemenší problém.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Hotel s kladným vztahem k udržitelnosti (např.: nulový plastový certifikát na jedno použití).
Hotel s kladným vztahem k udržitelnosti (např.: nulový plastový certifikát na jedno použití).
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Jindřich Zendulka
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2020 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Organizace CK byla bez problemu a vse probehlo velmi hladce vcetne transferu na letistich.Informace ktere jsme obdrzeli pomohli nasi orientaci.Prace delegata byla vstricna a jeho doporuceni nam zpestrilo pobyt.
Organizace CK byla bez problemu a vse probehlo velmi hladce vcetne transferu na letistich.Informace ktere jsme obdrzeli pomohli nasi orientaci.Prace delegata byla vstricna a jeho doporuceni nam zpestrilo pobyt.
Rozhodne neni piscita s bilym piskem.Je to smes ulomku muslicek,koralu i pisku pod nohama propadajici se se vstupem do oceanu.Rozhodne si zajistit boty do vody.Daji se koupit v nedalekem supermarketu za cca 200kc.Bohuzel v hotelovem shopu nebyly.
Jinak i na plazi mezi slunecniky neuklizeno,zbytky ostrych kamenu a jinych sutin.To je snad nejvetsi slabina.
Odpovidajici mistnim zvyklostem,dostatek ovoce-vytecne chuti,priloh a ruznych grilovacich specialit podavanych na plazi.
Pro nasi chut ruzne okorenena jidla ovsem je to domorody zvyk.Svedske stoly byly vzdy plne ruznych zakusku a zmrzliny.
Celkove strava super.Denni bar s chapajicim personalem mel otevreno dle potreb nas zakazniku s velmi bohatou nabidkou alko i nealko koktejlu.
Odpovidalo 3´hvezdickovemu hotelu v mistnich podminkach,uklid denni,klima fungovala,vzdalenost od more,bazenu a centralnim
jidelnam velmi dobre.Zpestrenim byly navstevy malych gekonu na terase a nekdy i v pokoji.
Velmi dobre,obsluha prijemna,nekdy pomala ,ale vzdy usmevava s peknymi devcaty tmave pleti.Kazdy vecer hudebni produkce.
Zpestrenim jednoho vecera bylo vystoupeni tanecni skupiny se sesti tanecnicemi doprovazenymi hudebniky s bubny v uzasnem rytmu do nehoz zapojili i nas divaky
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2020 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Vse bylo v naprostem poradku: komunikace s cestovkou, organizace zajezdu, transfery, hotel, stravovani, prostredi. Vse na jednicku!
Vse bylo v naprostem poradku: komunikace s cestovkou, organizace zajezdu, transfery, hotel, stravovani, prostredi. Vse na jednicku!
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Adriana Mahmoodová
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2020 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Krásná dovolená, příjemné prostředí. Krásný hotel i pláže.
Až na služby delegáta. Krásná dovolená
Krásná dovolená, příjemné prostředí. Krásný hotel i pláže.
Až na služby delegáta. Krásná dovolená
Pláž je hned u hotelu prostorná a čistá, K dispozici mnoho lehátek.
StravaMěli jsme All inclusive byli jsme velice spokojeni. Snídaně formou bufety velký výběr od sladkých jídel, klasické snídaně plno ovoce a zeleniny. Obědy v restauraci dle vlastního výběru z jídelního lístku, pozdní svačina formou sladkého bufetu, večeře byli opět rautové. Po celý den neomezené množství pití jak nealkoholických nápojů tak koktejlů a jiných alkoholických nápojů. Se stravováním jsme byli nad míru spokojeni.
UbytovaniePokoje jsou čisté , každý den chodí uklízečka. Vždy doplní minibar o pitnou vodu.
SlužbyHotel čistý, velice milý a vstřícný personál ve všem se snažili vyjít vstříc.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (2)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...